אנחנו GPR

GPR סוכנות שיווק דיגיטלי וקידום אתרים מספקת מעטפת מלאה של פתרונות שיווק וקידום בהתאמה אישית הכוללים קידום אורגני, קידום בגוגל ובפייסבוק, כתיבת תוכן, בניית אתרים ופיתוח חווית משתמש עיצוב ממשקים.

הגברת תנועת החיפוש האורגני לאתר שלכם.

בניגוד לסוכנויות שיווק דיגיטלי אחרות, בחרנו להתמחות רק בתחום הזה כי זה מה שאנחנו מכירים הכי טוב, ומכיוון שאנו מבינים כיצד אסטרטגיית SEO איכותית יכולה לעזור לשנות את העסק שלכם. 

שירות מותאם אישית הוא הליבה של מה שאנחנו עושים

מכיוון שכל פרויקט הוא שונה, אנו נותנים לכל לקוח את תשומת הלב שהוא צריך.

כדי לוודא שזה יקרה, אנו מגבילים את מספר הלקוחות שאנו מקבלים ובוחרים רק פרויקטים שמתאימים. זה אומר שכאשר אתם עובד איתנו, אתם לא רק תעבדו עם סוכנות ה-SEO המוכשרת ביותר שיש, אתם גם תתמודדו עם אנשים שבאמת אכפת להם ממך ומהעסק שלכם.

612b23b9453ce1ef68bfd2e0_paperbox-about-seo-a

חזון

החזון שלנו ב GPR הוא לספק שירות מדהים, כזה שאנשים אפילו לא מצפים לו!!!  ישנן מיליון חברות קידום ובניית אתרים בארץ ובחו"ל, אז למה לבחור בנו? חברות אחרות מנסות בדרך כלל להרוויח בטווח הקצר כמה שיותר. חברות רבות מושקעות בתהליכים רבים ויקרים כמו תשתיות, שכירות, ציוד ועוד ועוד, כך שהן חייבות להחזיר לעצמן את ההשקעה מהר ככל הניתן, מה שבסופו של דבר מתגלגל ללקוח. אצלנו ב ג'י פי אר אנחנו עובדים בשיטה אחרת לגמרי, כזו שמאפשרת לנו להשקיע במינימום בכל ההוצאות מסביב, כך שכל שנותר לנו להתמקד בו הם הלקוחות שלנו והתוצאות שאנו מביאים עבורם.

 
612c7f5c8ba2b045829f41d8_paperbox-about-seo-visuals-team

ללא התחייבות מינימלית

המשימה שלנו ב GPR היא לתת ללקוחות שלנו חוויה יוצאת מגדר הרגיל בכל הקשור לשירות, מחיר, ותוצאות. לנוחיותכם, הקמנו מעטפת שירותי שיווק דיגיטלי ממוקדת תוצאות- סביבת לקוח בענן, ייעוץ והדרכה באמצעות פגישות וידאו ובלוג שיווק דיגיטלי מהמובילים בישראל.  תהליכי העבודה שלנו נבנו במחשבה קדימה ומתבססים על החזר השקעה גבוה עבור הלקוחות, והיכולת לבצע משימות מרובות בזמן קצר, ביעילות ומחיר משתלם במיוחד. כל זאת על מנת להעניק לכם את השירות הטוב ביותר אתכם בכל נושא בתחום השיווק הדיגיטלי, ברמה הגבוהה ביותר.

חבילות קידום אתרים ללא התחייבות GPR

צוות הליבה

צוות GPR סוכנות שיווק דיגיטלי כולל , מומחים לקידום אורגני, מעצבים גרפים מוכשרים מרחבי העולם, 10 כותבי תוכן ומנהלי פרויקטים מהשורה הראשונה. כולם אנשי מקצוע צעירים, סקרנים ומקצוענים בתחומם המביאים לכל פרויקט את חזונם ונסיונם המלווים בהבנה עמוקה וניהול משימות מתקדם. צוות GPR סוכנות שיווק דיגיטלי כולל , מומחים לקידום אורגני, מעצבים גרפים מוכשרים מרחבי העולם, 10 כותבי תוכן ומנהלי פרויקטים מהשורה הראשונה. כולם אנשי מקצוע צעירים, סקרנים ומקצוענים בתחומם המביאים לכל פרויקט את חזונם ונסיונם המלווים בהבנה עמוקה וניהול משימות מתקדם. 

Yellow Simple Depop Profile Picture
29871699_1638293582892913_8820541283539137458_o
1626861848266
men
tomer-rahamim
Untitled design (7)

Arguably The best SEO Agency in Israel

הלקוח הממוצע
שלנו רואה צמיחה
של 250% משנה לשנה

קידום אתרים מוניה תוצאות