סביבת עבודה מודרנית מהבית

סביבת עבודה מודרנית מהבית

עבודה מחוץ לבית במקום העבודה המודרני מעולם לא שמענו את האקסיומה המקראית עד תקופת האבן לא הסתיימה בפתאומיות מכיוון שפשוט חפרנו ערמות אדירות של אדמה מתה; אבל זה נגמר בגלל ההתקדמות בתחום הטכנולוגיה, כמו שכלי מכונה הופכים מעשיים יותר מאבנים. הדבר תקף באופן נרחב גם לגבי ההגדרות הרשמיות בהתאמה של 'עבודה.

הקמת תשתית לפיתוח סיבבת עבודה מהבית שלכם

אנחנו ב GPR נשמח לייצור ולפתח עבורכם תשתית בהתאמה אישית עבור ייצור הכנסות ותעסוקה מהבית. החל מ- בניית אתר מכירות דרופשיפינג עיצוב גרפי, קידום ופרסום אתרים בגוגל ועד לשירותי כתיבה, ניהול מאגרי מידע והזנת תכנים באתרים.

מצאו את העבודה הטובה ביותר משירותי פרילנסיג ביתיים הדרושים לכם כדי לעזור לך לעמוד בהצלחה ביעדי תכנון פרויקט העבודה הביתי שלכם.

ועכשיו קצת מקרי בוחן מן העולם בנושא עבודה מהבית

ניתן לחקור את הרעיון של הימצאות מקוונת במקום שאתה נוסע אליו כל יום באופן נרחב על סמך הגישה לאינטרנט במחירים נוחים, אמינים כלכלית, ובכל מקום, שיחות ועידת וידאו בזמן אמת, שיתוף ידע ויכולות רשת מתקדמות אחרות, כמו גם שינויים בדמוגרפיה מקומית דמוגרפית, היצע וביקוש של משרות ומשאבים זמינים, ושינויים דוריים בעמדות חברתיות כלפי ניהול עובדים.

בשנת 2013, על פי הדיווחים, 12 מיליון עובדי טלקומוניקציה ניידים הצליחו לבצע טלקומוניקציה בשני המגזר הציבורי, בעיקר על פי מעמד השקעות הסלולר במגזר הממשל הפדרלי, הממומן במימון ממשלת ארה"ב. 

אם כי לא כל שמות עצם נשיים יכולים להתיישר יחד עם מגמת האשא העובדת.

יאהו, למשל, הוציאה את מאמץ השביתה בפריסה ארצית עם תוצאות הרות אסון לכאורה, אך המעסיקה מריסה מאייר החזירה את כל עובדי העובדים בחזרה להחרים את המשרד במדיניות ארצית הכוללת את ביטול הסדרי השכר של עובדי האיגוד.

וחברות רבות ברחבי העולם נזהרות ממימון קהל מוגזם, אומר אד ג'ון צ'לנג'ר, מנכ"ל ההשקעות צ'לנג'ר גריי & כריסמס, חברת אימון מנהלים בינלאומית לניהול תחנות מיקום. "אלפי חברות מפחדות מאוד לתת לעובדים שלהן לצאת ממשרות בחלק מהזמן או כל הזמן בגלל שהם חוששים שהם יאבדו שליטה. "

מנהלי הגיוס עשויים למצוא את עצמם במלחמה להשכרה באופן פנימי

חלקם מאויימים ואף נתונים ללחצים כך שהם נאלצים להנגיש וליצור סביבות עבודה דיגיטלית בכדי להשיג את המורכבויות הנחוצות המקדמות את האינטרסים והמטרות.

ניתן למצוא את היתרונות התעסוקתיים לחברות אחרות המבקשות לנצל גמישות בכוח העבודה במקום העבודה, כולל פרודוקטיביות של עובדים, גישה לכישרונות מיומנים הרחוקים 8גיאוגרפית, הפחתות עלויות נדל"ן ועובדי בנייה, הפחתת מתח הנסיעות והפחתת טביעת הרגל של העובדים, כולל אחרים. אם כי מנהלי משאבים זהים זה לזה ומודעים לכך שתוכנה הפועלת מרחוק בדרך כלל אינה מתאימה לכל סוגי הנכסים או עובדי המשאבים. 

כמו שקורים דברים רבים, קילומטראז 'שלך עשוי להשתנות. פרופילי אישיות מסוימים הנוגעים לתכונות התפוקה של עובדים פרטיים נחשבים חיוניים להסדרים במקום העבודה הגמיש.

חלק מהילדים לא יוכלו לשגשג בבדידות של בית או סביבה. הנחיות שנועדו להפחית את תחום העבודה התקשורת המעסיקים המצליחים ביותר הקימו הכשרה מיומנת של עובדים זרים עם תוכנית סיוע פיננסי. פתרונות Dell, Deloitte, Sage ו- UnitedHealth Group נמנים עם החברות בקבוצה, על פי צובר המשרות המקוון FlexJob [3]. כאשר חברות בדרך כלל אינן מאפשרות לעובדים לעבוד מחוץ למשרד התעסוקה, במקום זאת הן עובדות שעות עבודה ללא תשלום. 

האבולוציה של ייצור סביבת עבודה מודרנית מהבית בעידן המודרני


בדומה לחברות פרה-היסטוריות המפליגות רחוק מאוד אל עבר סלעים יקרים, בדורות הקודמים בני האדם היו מסוגלים לכבוש מקומות עבודה מונוליטיים קטנים או מקסימום מקומות עבודה בבניין מגורים, וכך למשוך ולהעסיק כוחות עובדים מוכשרים היה זה רק עניין של הישרדות ולכן הבינו שלציוויליזציה הייתה נוכחות לפחות ב שׁוּלְחָן כְּתִיבָה.

עם ההתקדמות בקידום הטכנולוגי וצמיחה כלכלית מוגברת, הדורות המאוחרים יותר סטודנטים לומדים דרכים שגיאוגרפיה היא בסך הכל ערך נכס, לאו דווקא מיקום יותר. Gen X ו- amazon ן-פייסבוק במיוחד, משפרים יחסי ידידות / קשרים רגשיים אישיים, חיזוק קהילתי ויכולת המשתמשים לחבר באופן חופשי מחוברים, ציוצים, מפגשים וכו ', ויוצרים קישורים חברתיים כמו מיקומים.

תוכניות חינוכיות מרחוק יכולות להגדיר מחדש סביב מושג המורכב מחיי עבודה המוקדשים למיזוג מושגי הליבה הללו, כך שיהיו שם כדי להשיג את יעדי החברה שלך, להשיג יעדים אישיים בהצלחה, תוך שהם באמת נמצאים שם עבור המשפחה הקרובה ותומכים בחבריהם כביכול.