בניית אתרים בוורדפרס

אם עדיין לא נחשפתם למונח וורדפרס, יש סיכוי שלאחרונה חזרתם מטיול מאוד ארוך במדינת עולם שלישי קסומה ומרוחקת. כיום, אחוז גבוה ביותר מהאתרים באינטרנט, הם אתרי וורדפרס. אז מי בונה אותם ובמה חשוב להתמקד? 

אין ספק, תמו להם הימים בהם היינו צריכים להמתין חודשים ארוכים עד שאתר האינטרנט שלנו יהיה מוכן ובאוויר. למעשה, כיום, ניתן להעלות אתר וורדפרס לאוויר תוך ימים ספורים, וזאת בהתאם למקצועיות של בונה האתרים ששכרתם. לרוב, בניית אתר וורדפרס לא אמורה לארוך זמן רב, אך אין ספק שישנם מקרים מסוימים המצריכים מיקוד רב יותר. בדרך כלל, גם אתרים כאלו הנחשבים "מסורבלים" לבנייה, לא ייקחו יותר ממספר שבועות ספורים לבנייה. חברות בניית אתרים מספקות גם את השירות של בניית אתרי וורדפרס, תוך התאמה מלאה לצרכי הלקוח ולשאיפותיו מהאתר. במילים אחרות, פלטפורמת וורפדס בעצם מאפשרת למקים האתר לבחור, האם הוא מעוניין להקים אתר מכירות און ליין, פורטל, בלוג או כל אתר אינטרנט אחר.

בניית אתר בוורדפרס – בידול מהמתחרים 

אז מדוע בעצם וורדפרס זו פלטפורמת בניית אתרים כל כך פופולארית ונפוצה? הסיבה לכך שאתרי וורדפרס כה נפוצים, טמונה בקלות בה ניתן לבנות את האתרים הללו. לרוב, אין צורך בידע הקשור בתכנות או בקידוד אתרים, היות ואתרי וורדפרס הם בעצם אתרים המהווים עבור הגולש מעין שבלונה למילוי עצמי. מה ז"א? ז"א שאמנם ניתן לבנות אתר וורדפרס בעצמכם (כי זו "שבלונה"), אך אין ספק שסיוע של חברות בניית אתרים ייקח את האתר שלכם למחוזות הבאים של מקצוענות מוחלטת. לרוב, יהיה קשה מאוד להגיע לבד לאותן התוצאות שחברות בניית אתרים מקצועיות יגיעו אליהן. 

לרוב, אנשים המעדיפים לבנות בעצמם אתר וורדפרס, יוכלו להגיע עד גבול מסוים של תוצאות מספקות, ובשלב כלשהוא הם יצטרכו להיעזר בבוני אתרים מומחים המספקים שירות זה של בניית אתר וורדפרס. השבלונות (THEMES) שניתן להוריד בחינם ולמלא בהן תוכן, אמנם עשויות להספיק למטרות מסוימות, אך זכרו שאם אתם מעוניינים להבדיל את עצמכם מהמתחרים וליצור שיווק נכון באתר שלכם, אתם בדרך כלל תצטרכו להסתייע בחברות קידום אתרים ובחברות בניית אתרים, המספקות לכם את האפשרות להיראות אחרת מהמתחרים, להגיש את המוצר אחרת וכדומה.

הקמת אתר וורדפרס מקצועי  

עודף התחרות בכל תחום ונישה כיום, מחייב לא פחות מאשר ההקמה של האתרים המקצועיים ביותר שניתן להקים. כאשר פונים אל סטודיו מקצועי להקמת אתר בוורדפרס, בדרך כלל ניתן להיעזר בסטודיו לטובת תהליכים נוספים מלבד הקמת האתר עצמו. לרוב, חברת בניית אתרים מומלצת תספק לכם את האפשרות לקדם אורגנית את דף הוורדפרס, וזאת בצמוד לתהליכים שונים המתבצעים באמצעות אמצעים טכנולוגיים לבדיקת ומדידת מתחרים.

זכרו תמיד כי ישנן חברות מקצועיות המספקות את השירות של בניית אתר בוורדפרס, בין אם אתם זקוקים להקים אתר מכירות אונליין או אתר עסקי מכל סוג כזה ואחר. לרוב, ניתן לאתר THEMES (שבלונות עיצוב לאתר) שיתאימו בדיוק לאופי וסגנון האתר שלכם, אך יש לזכור כי "מילוי" אותן שבלונות בתוכן, צריך להתבצע תוך התחשבות בחוויית המשתמש, בנושאים של קידום אורגני (כמו אופטימיזציה לזמני טעינת דפי האתר) ועוד. 

בכל מקרה בו קיימת דרישה להקים אתר בוורדפרס, כדאי תמיד לפנות לסטודיו מקצועי המספק את השירות הנ"ל. באמצעות חברות בניית אתרים, לפעמים אפשר כבר תוך ימים להיות עם אתר באוויר. לרוב, האתר כבר ייראה מקצועי ומסוגנן לכל דבר, גם אחרי מספר ימים בודדים. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *