מדריך בניית אתרים בוורדפרס (GPR)

בניית אתרים בוורדפרס

המדריך של GPR בנושא בניית אתרים בוורדפרס לשנת 2021

אם עדיין לא נחשפתם למונח וורדפרס, יש סיכוי שלאחרונה חזרתם מטיול מאוד ארוך במדינת עולם שלישי קסומה ומרוחקת. כיום, אחוז גבוה ביותר מהאתרים באינטרנט, הם אתרי וורדפרס. אז מי בונה אתרים בוורדפרס ובמה חשוב להתמקד לפני? 

אין ספק, תמו להם הימים בהם היינו צריכים להמתין חודשים ארוכים עד שאתר האינטרנט שלנו יהיה מוכן ובאוויר. למעשה, כיום, ניתן להעלות אתר WORDPRES לאוויר תוך ימים ספורים, וזאת בהתאם למקצועיות של בונה האתרים ששכרתם. לרוב,הבנייה לא אמורה לארוך זמן רב, אך אין ספק שישנם מקרים מסוימים המצריכים מיקוד רב יותר.

בדרך כלל, גם אתרים כאלו הנחשבים "מסורבלים" לבנייה, לא ייקחו יותר ממספר שבועות ספורים לבנייה.

חברת בניית אתרים בוורדפרס

לחברת בניית אתרים בוורדפרס כמה יתרונות מרכזיים

חברות לפיתוח אתרים מספקות מעטפת מלאה זאת אומרת, גם את השירות של עיצובים וגם של בניית אתרי WORDPRESS, תוך התאמה מלאה לצרכי הלקוח ולשאיפותיו מהאתר.

במילים אחרות, פלטפורמת וורדפרס בעצם מאפשרת לבונה האתר לבחור, האם הוא מעוניין להקים אתר מכירות און ליין, אתרי פורטל, אתרי תדמית, בלוג, אתר פורומים, אתר קטלוגי (פורטפוליו) או כל אתר אינטרנטי אחר.

בניית אתר בוורדפרס פלטפורמה מס # 1 לפתיחת בלוג

אז מדוע בעצם וורדפרס זו פלטפורמת בניית אתרים כל כך פופולארית ונפוצה? הסיבה לכך שהאתרים הללו כה נפוצים, טמונה בקלות בה ניתן לבנות את האתרים הללו. בידול מהמתחרים 

לרוב, אין צורך בידע הקשור בתכנות או בקידום אתרים, היות ואתרי וורדפרס הם בעצם אתרים המהווים עבור הגולש מעין שבלונה למילוי עצמי.

מה ז"א? ז"א שאמנם ניתן לבנות אתר וורדפרס בעצמכם (כי זו "שבלונה"), אך אין ספק שסיוע של חברות בניית אתרי איקומרס ייקח את האתר שלכם למחוזות הבאים של מקצוענות מוחלטת. לרוב, יהיה קשה מאוד להגיע לבד לאותן התוצאות שחברות בניית אתרים מקצועיות יגיעו אליהן. 

לרוב, אנשים המעדיפים לבנות בעצמם אתר וורדפרס, יוכלו להגיע עד גבול מסוים של תוצאות מספקות, ובשלב כלשהוא הם יצטרכו להיעזר בבוני אתרים מומחים המספקים שירות זה של בניית אתר וורדפרס.

תבניות לבניית אתרים בוורדפרס

השבלונות (THEMES) שניתן להוריד בחינם ולמלא בהן תוכן, אמנם עשויות להספיק למטרות מסוימות, אך זכרו שאם אתם מעוניינים להבדיל את עצמכם מהמתחרים וליצור שיווק נכון באתר שלכם, אתם בדרך כלל תצטרכו להסתייע בחברות קידום אתרים ובחברות בניית אתרים, המספקות לכם את האפשרות להיראות אחרת מהמתחרים, להגיש את המוצר אחרת וכדומה.

הקמת אתר וורדפרס מקצועי  

עודף התחרות בכל תחום ונישה כיום, מחייב לא פחות מאשר ההקמה של האתרים המקצועיים ביותר שניתן להקים. כאשר פונים אל סטודיו מקצועי להקמת אתר בוורדפרס, בדרך כלל ניתן להיעזר בסטודיו לטובת תהליכים נוספים מלבד הקמת האתר עצמו. לרוב, חברת בניית אתרים מומלצת תספק לכם את האפשרות לקדם אורגנית את עמוד הנחיתה שלכם, וזאת בצמוד לתהליכים שונים המתבצעים באמצעות אמצעים טכנולוגיים לבדיקת ומדידת מתחרים.

חשוב לזכור בניית אתרים בוורדפרס

זכרו תמיד כי ישנן חברות מקצועיות המספקות את השירות של פיתוח אתרים בוורפרס, בין אם אתם זקוקים להקים אתר מכירות אונליין או אתר עסקי מכל סוג כזה ואחר.

לרוב, ניתן לאתר THEMES (שבלונות עיצוב לאתר) שיתאימו בדיוק לאופי וסגנון האתר שלכם, אך יש לזכור כי "מילוי" אותן שבלונות בתוכן, צריך להתבצע תוך התחשבות בחוויית המשתמש, בנושאים של קידום אורגני (כמו אופטימיזציה לזמני טעינת דפי האתר) ועוד. 

בכל מקרה בו קיימת דרישה להקים אתר בוורדפרס, כדאי תמיד לפנות לסטודיו מקצועי המספק את השירות הנ"ל. באמצעות חברות בניית אתרים, לפעמים אפשר כבר תוך ימים להיות עם אתר באוויר. לרוב, האתר כבר ייראה מקצועי ומסוגנן לכל דבר, גם אחרי מספר ימים בודדים. 

שאלות ותשובות

אז מדוע בעצם וורדפרס זו פלטפורמת בניית אתרים כל כך פופולארית ונפוצה?

הסיבה לכך שהאתרים הללו כה נפוצים, טמונה בקלות בה ניתן לבנות את האתרים הללו.

למה לבנות אתר דווקא בפלטפורמת וורדפרס

3 סיבות: קהילת מפתחים חובקת עולם שנותנת תמיכה בכל נושא, קוד פתוח מאפשר לעשות כמעט כל דבר באתר ללא, כי זה בחינם.

כמה עולה לבנות אתר וורדפרס

אין תשובה אחת בדומה "לכמה עולה לקנות דירה". בניית אתר תדמית קטן מתחילה מ 3000 ₪ ויכולה להגיע גם ל 300 אלף ₪

בניית אתרים בוורדפרס GPR | מתכנת וורדפרס | פיתוח ועיצוב אתרים ב WORDPRESS

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *