מדריך בניית אתרים בוורדפרס (GPR)

בניית אתרים בוורדפרס

המדריך של GPR בנושא בניית אתרים בוורדפרס לשנת 2021

אם עדיין לא נחשפתם למונח וורדפרס, יש סיכוי שלאחרונה חזרתם מטיול מאוד ארוך במדינת עולם שלישי קסומה ומרוחקת. כיום, אחוז גבוה ביותר מהאתרים באינטרנט, הם אתרי וורדפרס. אז מי בונה אתרים בוורדפרס ובמה חשוב להתמקד לפני? 

אין ספק, תמו להם הימים בהם היינו צריכים להמתין חודשים ארוכים עד שאתר האינטרנט שלנו יהיה מוכן ובאוויר. למעשה, כיום, ניתן להעלות אתר WORDPRES לאוויר תוך ימים ספורים, וזאת בהתאם למקצועיות של בונה האתרים ששכרתם. לרוב,הבנייה לא אמורה לארוך זמן רב, אך אין ספק שישנם מקרים מסוימים המצריכים מיקוד רב יותר.

בדרך כלל, גם אתרים כאלו הנחשבים "מסורבלים" לבנייה, לא ייקחו יותר ממספר שבועות ספורים לבנייה.

חברת בניית אתרים בוורדפרס

לחברת בניית אתרים בוורדפרס כמה יתרונות מרכזיים

חברות לפיתוח אתרים מספקות מעטפת מלאה זאת אומרת, גם את השירות של עיצובים וגם של בניית אתרי WORDPRESS, תוך התאמה מלאה לצרכי הלקוח ולשאיפותיו מהאתר.

במילים אחרות, פלטפורמת וורדפרס בעצם מאפשרת לבונה האתר לבחור, האם הוא מעוניין להקים אתר מכירות און ליין, אתרי פורטל, אתרי תדמית, בלוג, אתר פורומים, אתר קטלוגי (פורטפוליו) או כל אתר אינטרנטי אחר.

בניית אתר בוורדפרס פלטפורמה מס # 1 לפתיחת בלוג

אז מדוע בעצם וורדפרס זו פלטפורמת בניית אתרים כל כך פופולארית ונפוצה? הסיבה לכך שהאתרים הללו כה נפוצים, טמונה בקלות בה ניתן לבנות את האתרים הללו. בידול מהמתחרים 

לרוב, אין צורך בידע הקשור בתכנות או בקידום אתרים, היות ואתרי וורדפרס הם בעצם אתרים המהווים עבור הגולש מעין שבלונה למילוי עצמי.

מה ז"א? ז"א שאמנם ניתן לבנות אתר וורדפרס בעצמכם (כי זו "שבלונה"), אך אין ספק שסיוע של חברות בניית אתרי איקומרס ייקח את האתר שלכם למחוזות הבאים של מקצוענות מוחלטת. לרוב, יהיה קשה מאוד להגיע לבד לאותן התוצאות שחברות בניית אתרים מקצועיות יגיעו אליהן. 

לרוב, אנשים המעדיפים לבנות בעצמם אתר וורדפרס, יוכלו להגיע עד גבול מסוים של תוצאות מספקות, ובשלב כלשהוא הם יצטרכו להיעזר בבוני אתרים מומחים המספקים שירות זה של בניית אתר וורדפרס.

תבניות לבניית אתרים בוורדפרס

השבלונות (THEMES) שניתן להוריד בחינם ולמלא בהן תוכן, אמנם עשויות להספיק למטרות מסוימות, אך זכרו שאם אתם מעוניינים להבדיל את עצמכם מהמתחרים וליצור שיווק נכון באתר שלכם, אתם בדרך כלל תצטרכו להסתייע בחברות קידום אתרים ובחברות בניית אתרים, המספקות לכם את האפשרות להיראות אחרת מהמתחרים, להגיש את המוצר אחרת וכדומה.

הקמת אתר וורדפרס מקצועי  

עודף התחרות בכל תחום ונישה כיום, מחייב לא פחות מאשר ההקמה של האתרים המקצועיים ביותר שניתן להקים. כאשר פונים אל סטודיו מקצועי להקמת אתר בוורדפרס, בדרך כלל ניתן להיעזר בסטודיו לטובת תהליכים נוספים מלבד הקמת האתר עצמו. לרוב, חברת בניית אתרים מומלצת תספק לכם את האפשרות לקדם אורגנית את עמוד הנחיתה שלכם, וזאת בצמוד לתהליכים שונים המתבצעים באמצעות אמצעים טכנולוגיים לבדיקת ומדידת מתחרים.

חשוב לזכור בניית אתרים בוורדפרס

זכרו תמיד כי ישנן חברות מקצועיות המספקות את השירות של פיתוח אתרים בוורפרס, בין אם אתם זקוקים להקים אתר מכירות אונליין או אתר עסקי מכל סוג כזה ואחר.

לרוב, ניתן לאתר THEMES (שבלונות עיצוב לאתר) שיתאימו בדיוק לאופי וסגנון האתר שלכם, אך יש לזכור כי "מילוי" אותן שבלונות בתוכן, צריך להתבצע תוך התחשבות בחוויית המשתמש, בנושאים של קידום אורגני (כמו אופטימיזציה לזמני טעינת דפי האתר) ועוד. 

בכל מקרה בו קיימת דרישה להקים אתר בוורדפרס, כדאי תמיד לפנות לסטודיו מקצועי המספק את השירות הנ"ל. באמצעות חברות בניית אתרים, לפעמים אפשר כבר תוך ימים להיות עם אתר באוויר. לרוב, האתר כבר ייראה מקצועי ומסוגנן לכל דבר, גם אחרי מספר ימים בודדים. 

שאלות ותשובות

אז מדוע בעצם וורדפרס זו פלטפורמת בניית אתרים כל כך פופולארית ונפוצה?

הסיבה לכך שהאתרים הללו כה נפוצים, טמונה בקלות בה ניתן לבנות את האתרים הללו.

למה לבנות אתר דווקא בפלטפורמת וורדפרס

3 סיבות: קהילת מפתחים חובקת עולם שנותנת תמיכה בכל נושא, קוד פתוח מאפשר לעשות כמעט כל דבר באתר ללא, כי זה בחינם.

כמה עולה לבנות אתר וורדפרס

אין תשובה אחת בדומה "לכמה עולה לקנות דירה". בניית אתר תדמית קטן מתחילה מ 3000 ₪ ויכולה להגיע גם ל 300 אלף ₪

בניית אתרים בוורדפרס GPR | מתכנת וורדפרס | פיתוח ועיצוב אתרים ב WORDPRESS

27 דוגמאות עיצוב אתרים לעורכי דין בעולם ב2021

השנה סיימנו את הגלישה ביותר מ- 700 אתרי עורכי דין כדי ליצור את הרשימה המלאה ביותר ברשת!! עם מיטב דוגמאות של עיצוב אתרים לעורכי דין. הצוות שלנו ב GPR בחר בקפידה את הטובים ביותר ובחן אותם בפרטנות. דוגמאות עיצוב אתרים לעורכי דין הטובים ביותר באינטרנט ובעוד שאנחנו בדרך כלל מונעים על ידי עיצוב השנה, השתמשנו…

סקירה כללית על וורדפרס 5.5.

ברוכים הבאים לוורדפרס החדש (וורדפרס 5.5), במדריך הבא אביא בפנכים את כל השינויים החלים בעקבות העדכון האחרון. בגדול אתר הוורדפרס שלכם הולך לקבל כוחות חדשים בשלושה תחומים עיקריים: מהירות, חיפוש ואבטחה. קבלו את כל התכונות החדשות בליבת וורדפרס 5.5, בדגש על שיפורים בעורך הטקסט גוטנברג, ספריות קוד חשובות שישפיעו על המייל שלכם ועוד.. חלק מפונקציות…

כיצד ליצור תבניות בלוקים שמאיצות את בניית האתר

במדריך וורדפרס זה, אני אלמד אתכם כיצד לבנות ספרייה משלכם של תבניות בלוקים על מנת להאיץ באופן דרמטי את זרימת העבודה באתר וורדפרס ולהגיע ל..🔑 לתוצאות עקביות יותר לכם ולקוחות שלכם. מדוע ליצור ולעצב משהו פעמיים אם אתם יכולים לעשות זאת פעם אחת? 🤔 זהו אחד העקרונות המנחים מאחורי פיתוח ותכנות. מודול תבניות ממשק המשתמש…

חווית משתמש באתר (UX\UI), מה זה אומר בעצם?

מה היא בעצם חוויית משתמש באתר? האם ישנן הגדרות ספציפיות המגדירות בפנינו מה היא חוויית המשתמש המומלצת? בחיים, כמו בחיים, החוקיות משתנה בהתאם לסיטואציה, כך חוויית המשתמש באתר שלכם צריכה להיות מותאמת למה שאתם מציעים לגולש ולצרכנים. HIGH UX – משרה תחושת אמינות גם אצל הגולשים וגם אצל מנועי החיפוש HIGH UX – משפר אחוזי…

בניית אתרים רספונסיביים, מדוע זה חשוב?

להתאים את האתר באמצעות בניית אתרים רספונסיביים האם אתם רוצים אתר אינטרנט ידידותי אשר מתאים לכל סוגי המכשירים? ברור שכן, ב2021 כל אתר וזה לא משנה מאיזה מכשיר גולשים בו זה הסטנדרט לבניית אתרים. באמצעות טכנולוגיית css3 הנראות של בניית אתרי האניטרנט זהה ואחידה אם ברשותכם אתר מכירות און ליין כלשהוא, ואתם מחפשים בניית אתרים…

עיצוב אתרים בהתאמה אישית, אפיון עיצובי אישית ובידול מהמתחרים

בשנים האחרונות, נדמה כי לא משנה לאן נפנה את מבטינו, כנראה נמצא תחרותיות גבוהה בכל ענף, תחום או נישה עסקית.עיצוב אתרים בהתאמה אישית מאפשר לנו לשמור על בידול מהמתחרים, תוך שאנחנו מספקים לגולשי האתר שלנו חוויית משתמש נכונה. מהי חווית משתמש נכונה באתר? בואו נדבר על זה ועל איך היא קשורה לנושא של WEB DESIGN. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.