למה אתם צריכים יועץ קידום אתרים ואיך לשכור את הטוב ביותר

מה עושה יועץ קידום אתרים

יועצי קידום אתרים(SEO) הם אנשים עם סט מיוחד של מיומנויות בתעשיית השיווק הדיגיטלי.
בין אם זה יועץ קידום אתרים פרילנסר או חברת קידום אתרים,

כשמדובר ביועץ קידום אתרים מדובר באיש מקצוע ברמה מאוד גבוהה.

מה עושה יועץ קידום אתרים?

תפקידו של יועץ קידום אתרים הוא הוא לעזור לעסק שלכם להימצא על ידי הלקוחות שלכם באינטרנט. במאמר זה אפרט מה יועצי קידום אתרים עושים, למה לצפות ומה צריכים לדעת לפני.

יועצי קידום אתרים (SEO) הם אנשים עם סט מיוחד של מיומנויות בתעשיית השיווק הדיגיטלי.
בין אם זה יועץ קידום אתרים פרילנסר או חברת קידום אתרים, כשמדובר ביועץ קידום אתרים מדובר באיש מקצוע ברמה מאוד גבוהה.

 1. מה עושה יועץ קידום אתרים?
 2. מה הגדרות התפקיד של יועצי קידום אתרים?
 3. כמה עולה יועץ קידום אתרים?
 4. יועץ SEO מקצועי
 5. מה מקבלים מיועץ קידום אתרים?
 6. יועץ SEO הטוב ביותר, איפה אפשר למצוא אותו?
 7. יועץ SEO קרוב אלי
 8. מטרות של יועץ SEO
 9. תיאור העבודת ייעוץ קידום אתרים
  1. מומחה SEO מתעדכן במחקר ולומד על מגמות חדשות בתעשייה.
  2. ידע וניסיון בעריכת מחקר מילות מפתח.
  3. יודע כיצד לבצע אופטימיזציה של תוכן האתר.
  4. ועכשיו לחלק הטכני והמסובך (שאני הכי אוהב)
  5. יכולת הסתכלות וניתוח נתונים
 10. מה המיומנויות שיועץ קידום אתרים צריך?
 11. סיכום נקודות חשובות ומסקנות אחרונות על יועץ קידום אתרים
What A SEO Consultant Should Deliver

מה הגדרות התפקיד של יועצי קידום אתרים?

תפקידם למשוך ולהמיר ולמצוא אותך במנועי חיפוש כמו גוגל. הם עושים זאת על ידי יישום מספר אסטרטגיות SEO במטרה העיקרית למשוך קהלים ממוקדים ממנועי החיפוש ולגרום להם להפוך ללקוחות.
זה דורש הרבה תכנון, אסטרטגיה, יצירתיות וביצוע. אבל מה האחריות שלהם ומה כדאי לקחת בחשבון בבחירת מומחה SEO הבא שלכם?

כמה עולה יועץ קידום אתרים?

שכר ממוצע של יועצי קידום אתרים נקבע לפי שנות ניסיון ורזומה אבל משתנה בהתאם להיקף התפקיד, ותק ומקום העבודה.

היקף משרהג'וניור עד 5 שנות ניסיוןיועץ SEO מקצועי עם מעל 5 שנות ניסיון
שכר יועץ קידום אתרים במשרה מלאהבין 7000 – 1100 ₪ לחודשבין 12,000 – 25,000 ₪ לחודש
שכר יועץ קידום אתרים לפי שעהבין 50 – 100 ₪ לשעהבין 150 – 350 ₪ לשעה
טבלת שכר מומצה לייעוץ קידום אתרים

*הסכומים בטבלה נגזרים ממוצע ברוטו חודשי בהיקף משראה מלאה, והם מושפעים במגמות בתעשיה.

**הסכום השעתי משתנה מהיקף שעות העבודה ומאורך הפרויקט (לדוגמה: 10 שעות עבודה = 180₪ בנק שעות של 50-100 לפי 140 ₪).

יועץ SEO מקצועי

יועץ קידום אתרים מקצועי יכול לעזור לכם להגדיל את התנוע לאתר, את כמות הלידים והמכירות. בנוסף לקצר את עקומת הלמידה בפרויקט כיים. 

מה מקבלים מיועץ קידום אתרים?

 • סקירת SEO וביקורת מפורטת של מצב האתר
 • מחקר ודווח SEO מפורט
 • תכנית קידום אתר 
 • הדרכה של יישום תכנית הקידום באתר
 • המלצות ותובנות מעמיקות והמלצות קידום מותאמות אישית
 • ביקורת אתר מפורטת מעקב ודיווח SEO תוכנית SEO יישום SEO מודרך המלצות SEO מעמיקות ומותאמות אישית

צריכים יועץ SEO עם ניסיון, הסמכות והוכחות, אחד שחיי ונושם את תחום האופטימיזציה למנועי חיפוש ועובד יד ביד אם ג'וניורים בסוכנות ולקוחות בארץ ובח"ול.  אתם מוזמנים לפנות ליצור איתי קשר, תמיד שמח  לעזור 0547462208 

יועץ SEO הטוב ביותר, איפה אפשר למצוא אותו?

ייעוץ SEO הטוב ביותר הוא מאוד אינדיבידואלי, לעיתים מומחי SEO יכולים לתקשר טוב יותר עם לקוחות מסויימים וזה יסוד חשוב מאוד כשמדובר על קידום אתרים בגוגל. מקדם אתרים צריך כימיה טוב בייחוד כשמדובר בשירותי ייעוץ לקידום האתר שלכם. כאן יש דף פרשמי וסמכותי של לינקדין בנושא מומחים ויועצים לקידום אתרים.

יועץ קידום אתרים קרוב אלי

יועץ SEO קרוב אלי

בשורת החיפוש בדף התוצאות של גוגל חפשו את הביטוי 'יועץ קידום אתרים קרוב אלי' העסקים הראשונים שיעלו במפות הם השל יועצי קידום אתרים באזור שלכם.

מטרות של יועץ SEO

דרך נוספת לחשוב מהן המטרות של יועץ קידום אורגני תהיה לשאול את עצמכם, למה אני משלם לאדם כזה? 

במשפט קצר, כדי לקדם את האתר.

מה הטעם לבזבז זמן, משאבים וכסף על תוכן מעולה ועל הקמת אתר חדש אם אף אחד לא יכול למצוא אתכם? שיתופי פעולה עם מומחים לקידום אתרים יניבו המלצות פרקטיקות מעשיות שיעזרו להגדיל את מספר הביקורים באתר בחיפוש אורגני. לעזור לכם להישאר תחרותי בשוק המקוון.

אם אתם לא עושים/ מעוניינים ב-SEO, ובכן, זה עסק אחד פחות שהמתחרים שלכם צריכים לדאוג ממנו.

תחשבו על גוגל כחלקת אדמה, שבה אתם יכול לבנות רק כמות מסוימת של בתים על הקרקע הזו. ככל שבבעלותכם יותר בתים, כך תוכל ליצור יותר עושר. כנ"ל לגבי SEO, ככל שבבעלותכם יותר נדל"ן במנועי חיפוש, כך יש לכם יותר הזדמנויות לבניית עושר.


יועץ קידום אתרים יכול לעזור לכם בתהליך קידום מקצועי להישאר רלוונטי באינטרנט. שמעתם פעם את האמירה רחוק מהעין, רחוק מהלב? אם אינכם מדרגים באופן בולט עבור מילות מפתח ממוקדות חשובות, הלקוחות שלכם אפילו לא יתחשבו בכם. אולי הם לא יודעים להתחשב בכם מכיוון שהם לא יודעים מה הם לא יודעים.

אתם יכולים גם לחשוב על זה בדומה לעיתון. לאדם שנמצא על בעמוד הראשון בעיתון יש יותר חשיפה והוא רלוונטי יותר ממישהו בעמוד 98.

היועץ לקידום אתרים יכול לעזור לכם לקבל החלטות עסקיות. קידום אתרים אנליטיקס הולכים יד ביד. יועץ SEO יבדוק מה עובד ומה לא עובד כדי שתוכלו לשנות את תהליך הקידום הנוכחי שלכם.

דיווח חודשי כלול בכל אחת מחבילות קידום האתרים שלי מכיוון שאני צריך להראות ללקוחות את הערך של העבודה שלי ומה אני חושב שעלינו לעשות הלאה בהתבסס על נתונים.

תיאור העבודת ייעוץ קידום אתרים

עבודת קידום אתרים דורשת השכלה ויכולות מחקר מתמשכות, אז איך תוכלו למצוא יועץ SEO איכותי? 

לא משנה תיאור התפקיד, יועצי קידום אתרים יידעו בדרך כלל כיצד לעשות את הפעולות הבאות:
הם נשארים מעודכנים בתעשיית ה-SEO המתפתחת. קידום אתרים התפתח עם הזמן וימשיך להתפתח בעתיד. 

מומחה SEO מתעדכן במחקר ולומד על מגמות חדשות בתעשייה.

לא עובר יום שבו אני לא שומע על עדכון חדש מגוגל וצריכים לשקול כיצד הוא ישפיע על הלקוחות שלי ועל הנראות המקוונת שלהם.


ידע וניסיון בעריכת מחקר מילות מפתח.

זהו הבסיס לקידום אתרים ושיווק תוכן. בחירת מילות המפתח הנכונות עשויה להיות ההבדל בין למצוא במנועי חיפוש לבין לא להימצא. 

לכל יועץ תהיה גישה מעט שונה לאופן שבו הוא מבצע מחקר מילות מפתח, וזה בסדר. מה שחשוב כאן הוא שתעבודו עם יועץ קידום אתרים שיש לו גישה הוליסטית ויכולות הסברה למה הוא בחר במילות המפתח שהוא בחר.

יודע כיצד לבצע אופטימיזציה של תוכן האתר.

אופטימיזצית תוכן באתר המכונה גם קידום אתרים בדף (ובאנגלית on-page seo) מתחילה לאחר ביצוע מחקר מילות המפתח, יועץ קידום אתרים אמור לדעת כיצד ליישם את אותן מילות מפתח חשובות על הדפים השונים של האתר שלכם. המגמה היום היא לבנות אשכולות נושאים סביב עמודי תמיכה (pillar content). למדו עוד על אשכולות נושאים ו pillar pages.

ועכשיו לחלק הטכני והמסובך (שאני הכי אוהב)

כמה דברים שאני לוקח בחשבון בעת ​​אופטימיזציה של תוכן הם שילוב NLP (עיבוד שפה טבעית). קידום אתרים סמנטי, topical-authority, אלו הן וריאציות וישויות נוספות של מילות מפתח המסייעות למנועי החיפוש להבין טוב יותר את המונחים והמושגים של הדפים שלכם.

קידום אתרים טכני, באמצעות ניתוח טכני של האתר ניתן לחשוף מכשולים טכניים המשפיעים לרעה על האתר. יועץ SEO צריכים לדעת כיצד לבצע ביקורת SEO טכנית ולעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם מפתחי אתרים כדי לפתור שגיאות אלו.

זהו היבט חשוב להפליא של SEO מכיוון שהוא עוזר למנועי חיפוש לגשת לדפי האתר שלכם ולהוסיף אותם לאינדקס. אתם יכולים לקבל את התוכן הגדול ביותר בעולם, אבל אתם מסתכן שלא יימצא במנועי חיפוש אם סורקי החיפוש אינם יכולים לגשת אליו. 

יכולת הסתכלות וניתוח נתונים

קידום אתרים אינו הגדרה ותשכחו מזה סוג של אסטרטגיית שיווק באינטרנט. לפעמים, ההמלצות שלי לאסטרטגיית קידום אתרים לא מזיזות את המחט. באמצעות יכולות ניתוח גבוהות היועץ SEO יוכל להשיג את היעדים העיקרים שלכם. אז ודאו שאתם עובדים עם מומחה קידום אתרים שיודע להסתכל על פלטפורמות כמו גוגל אנליטיקס, לפרש נתוני ניתוח אתרים ולספק החלטות מעשיות בשלב הבא כדי לעזור להגדיל את התנועה לאתר .

מדובר בבדיקה כדי לראות מה עובד ומה לא עובד עבור כל פרויקט בנפרד וכמובן מעקב ומדידת בצועים לאחר יישום המשימות שמבוצעות.

מה המיומנויות שיועץ קידום אתרים צריך?

ישנם כל כך הרבה סוגים שונים של יועצי קידום אתרים, כאשר חלקם מתמחים בכמה חלקים שונים של קידום אתרים, בעוד שאחרים מנסים להתמקד באחד. שזה מעולה!


בנוסף למיומנויות בסעיף הקודם, יש גם בניית קישורים, אסטרטגיית תוכן וחווית משתמש. והרשימה עוד ארוכה. יש כל כך הרבה קרקע לכסות בתעשייה הצומחת שלנו.


לפעמים מדובר בחיבור בין בעלי עסקים למומחה SEO או לסוכנות השיווק הנכונים. 

בלי קשר, בדרך כלל יש כמה מיומנויות שהם צריכים להיות כדלקמן:

 • שנים של ניסיון. ככל שלאיש קידום אתרים יש יותר שנים בתעשייה, כך יש לו יותר ניסיון.זה בדרך כלל המקרה, כמובן לא תמיד, אבל רוב הסיכויים שהם ראו הרבה במהלך השנים ויש להם מקרי בוחן להוכיח זאת.  יש להם תוצאות מוכחות!!
 • מומחה SEO אמור להיות מסוגל לספק תיאורי מקרה וכיצד הם עזרו לעסקים כמו שלכם בעבר.
 •  צריכה להיות להם הוכחה שהם מונעי תוצאות ויכולים לעזור להגדיל את החזר ההשקעה שלכם (ROY). ואל תפחדו לבקש הפניות מלקוחות!
 •  יכולת לראות את התמונה הגדולה.  קמפיינים לקידום אתרים הם לרוב ארוכי טווח. יועץ קידום אתרים טוב צריך להיות מסוגל לראות את התמונה הכוללת בעת מתן המלצות לקמפיינים ולהיות מסוגל לתקשר את הערך של עבודתו בצורה ברורה ותמציתית.
 • יועצי קידום אתרים צריכים גם להיות מסוגלים להבין כיצד העבודה שלהם משפיעה ויכולה להיות שזורה באסטרטגיות שיווקיות אחרות, כגון יחסי ציבור, מדיה חברתית, פיתוח אתרים וכו'.
 • ליצור אסטרטגיות מותאמות אישית. בעוד שלחלק מהעסקים יש צרכי SEO דומים, זו לא תוכנית אחת המתאימה לכולם. העסק שלכם ייחודי ודורש אסטרטגיות מותאמות אישית כדי להזיז את המחט.

סיכום נקודות חשובות ומסקנות אחרונות על יועץ קידום אתרים


זה שונה מהגישות התבניתיות שקיימות. לפעמים הגישות המעוצבות האלה עובדות ולפעמים לא. זו הסיבה שאתם עשויים לשמוע גם סיפורי הצלחה וגם סיפורי אימה.


הסבר את הערך. עבור עסקים רבים, הם יודעים שקידום אתרים חשוב כדי למצוא את האתר שלהם בתוצאות מנוע החיפוש של גוגל, אבל הם לא יודעים מה זה קשור או איך להסביר את זה למנהיגות, וזה בסדר. יועץ SEO יידע להסביר ללקוחות SEO על מנת להמחיש את ערכו.


עכשיו כשאתם יודעים יותר על המיומנויות הנדרשות, השלב הבא הוא ללמוד איך למצוא יועץ SEO טוב. אני ממליץ לכם בחום לדבר עם כמה יועצי קידום אתרים שונים כדי לראות מי מהם עובד הכי טוב בשבילכם, כולל אותי!
יש לי מעל 8 שנות ניסיון בקידום אתרים, ראיתי ועשיתי הרבה במהלכם.

אם יש לכם שאלה לגבי השקעה בעסק שלכם, אשמח לסייע לעם  באמצעות שירותי תמיכה מהשורה הראשונה בזום, גוגל מיט או בטימס, אנא צור קשר. אני אשמח לשמוע ממכם.

אז אם אתם מחפשים יועץ קידום אתרים בעל ניסיון ומקצועי, אחד שחיי ונושם את תחום ה SEO ועובד יד ביד אם ג'וניור SEO בסוכנות שלו.  אתם מוזמנים לפנות אלי, אני שמח לעזור 0547462208 

תגיות: שיווק |  ייעוץ עסקי | ייעוץ שיווקי |יעוץ ארגוני | ייעוץ ארגוני | יועץ | יעוץ | ייעוץ | קידום במנועי חיפוש hug. gxeh | hug. | hgu. gxeh | ehsuo t,rho | ehsuo t,r | anesn, t,rho |

ehsuo cnbugh jhpua | יועץ עסקי שיווקי | יועץ ארגוני  | hug. trdubh יועץ קידום אתרים  

דרגו את המאמר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *