שיווק בוידאו

מה זה שיווק בוידאו?

שיווק בווידאו ברשתות המידה הוא רכיב תקשורת שיווקית משולבת אשר שנועדה להגביר את מעורבות הקהל באמצעות פעילויות חברתיות סביב סרטון ספציפי.

video-marketing, בעברית שיווק וידאו באמצעות סרטונים הינה אחת הדרכים הנפוצות להעביר מסרים ולייצר חשיפה בעידן האינטרנט הנוכחי. קורסים, מדריכים וסרטוני תדמית שעובדים עבורכם, מושכים לקוחות, מייצרים הכנסה ומחזקים את החשיפה למותג שלכם ברשת אינטרנט.  

למה שיווק בוידאו כל כך חשוב?

בשנים האחרונות שיווק בוידאו הופך לדרך הפופולרית ביותר להעברת מסרים. אדם ממוצע צורך יותר ויותר תוכן ובממוצע צופה ב4.5 שעות (!) של סרטונים ביום, וחלקן הנכבד – הוא תוכן שיווקי. מי שלא יצליח להתבלט וליישר קו ימצא עצמו מפגר אחרי כולם.

שירותי הפקת סרטוני וידאו לעסקים כוללים קטעי וידאו ארגוניים, אנימציות, קטעי הסברה ופרסומות וידאו וכו'… סרטוני וידאו מאפשרים לכם ליצור מותג ו/או מוצר הופך ללחם והחמאה של מבנה ההכנסות בהעסק שלכם, בנוסףבשלב מאוחר יותר להיות מורחב ולשמש ככלי קידום עוצמתי במגוון פלתפורמות. חברות רבות משרתות את הקהילה שלהם לעיתים קרובות בסרטוני וידאו, רק על מנת לשמור על שם התוג שלהם בתודעה

אם תמונה שווה אלף מילים, כמה שווה וידאו?

אנחנו ב-GPR, שמים לב לכך  שב- 2020 פייסבוק וגוגל דוחפות יותר יותר סרטונים במנועי החיפוש שלהן, במיוחד פייסבוק שמנה להתחרות ב YOU TUBE בכך שנותנת במה רחבה ומקפצה אדירה לכל  סרטון שעולה לאוויר

איך נוכל לעזור לך  בשיווק סרטוני וידאו אפקטיבי יותר?

יצירת תוכן וידאו מגוון, אפקטיבי ויצירתי מא' עד ת'. מכתיבת קונספטים ותסריטים, עריכת וידאו,סרטוני תדמית, סרטוני אנימציה מותאמים אישית, white board animation ועוד..

אנו עומדים על המשמר בכל הקשור לטרנדים עולמיים בעולם המדיה כדי להיות רלוונטיים כל הזמן, וגם בתכלס כדי לא לצאת מעפנים. חלון הראווה של היום הוא דיגיטלי – אנחנו כאן כדי להציג אתכם גם בצורה וגם בתוכן הכי מדויקים

Placeholder
Placeholder
Placeholder
Placeholder
PlaceholderPlaceholder

המדריך האולטימטיבי לשיווק בוידאו

המדריך האולטימטיבי לשיווק וידאו נכתב על ידי אלישיה קולינס ומייגן קונלי, האמנים הבלתי מעורערים של שיווק באמצעות וידאו.

תהנו מסרטים איכותיים יותר והיכו את עצמכם למסטרים באמנות השיווק בווידאו, עם קטעי וידאו  הללו, תבניות, טיפים וכל המשאבים שחיוניים להצחה.

תהנו 45 ד'ק:

  • צריכים עוד עזרה עם שיווק סרטוני הוידאו שלכם? במידה וכן, אנו נוכל לסייע לכם בכך באמצעות קידום ופרסום קמפיין שיווקי ביוטיוב. חברת GPR שירותי קידום ממומן ואורגני ביוטיוב נותנת מעטפת מקצועית בכל הקשור לייעוץ קידום פיתוח ופרסום סרטוני וידאו בכל באינטרנט.
  • קידום אורגני לסרטונים ביוטיוב –

    כמו בקידום אתרים בנעוני חיפוש גם קידום אורגני ביוטיוב דורש עבודת מיטוב (אופטימיזציה) בגוף הסרטון ובערוץ עצמו.
    הסרטונים שלכם יכולים להיות מדורגים גבוהה מעל כולם ברשת החיפוש של יוטיוב וגם בתוצאות החיפוש בגוגל עצמו באמצעות  מיטוב, שיפור והוספה של כמה מרכיבים חשובים בגוף הסרטונים שלכם.
    אופטימיזציה לסרטונים בערוץ. .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *