שיווק בוידאו

מה זה שיווק בוידאו?

שיווק בווידאו ברשתות המידה הוא רכיב תקשורת שיווקית משולבת אשר שנועדה להגביר את מעורבות הקהל באמצעות פעילויות חברתיות סביב סרטון ספציפי. 

למה שיווק בוידאו כל כך חשוב?

בשנים האחרונות שיווק בוידאו הופך לדרך הפופולרית ביותר להעברת מסרים. אדם ממוצע צורך יותר ויותר תוכן ובממוצע צופה ב4.5 שעות (!) של סרטונים ביום, וחלקן הנכבד – הוא תוכן שיווקי. מי שלא יצליח להתבלט וליישר קו ימצא עצמו מפגר אחרי כולם.

אם תמונה שווה אלף מילים, כמה שווה וידאו?

אנחנו ב-GPR, שמים לב לכך  שב- 2020 פייסבוק וגוגל דוחפות יותר יותר סרטונים במנועי החיפוש שלהן, במיוחד פייסבוק שמנה להתחרות ב YOU TUBE בכך שנותנת במה רחבה ומקפצה אדירה לכל  סרטון שעולה לאוויר

איך נוכל לעזור לך  בשיווק סרטוני וידאו אפקטיבי יותר?

יצירת תוכן וידאו מגוון, אפקטיבי ויצירתי מא' עד ת'. מכתיבת קונספטים ותסריטים, עריכת וידאו,סרטוני תדמית, סרטוני אנימציה מותאמים אישית, white board animation ועוד..

אנו עומדים על המשמר בכל הקשור לטרנדים עולמיים בעולם המדיה כדי להיות רלוונטיים כל הזמן, וגם בתכלס כדי לא לצאת מעפנים. חלון הראווה של היום הוא דיגיטלי – אנחנו כאן כדי להציג אתכם גם בצורה וגם בתוכן הכי מדויקים.

 

 

Placeholder
Placeholder
Placeholder
Placeholder
PlaceholderPlaceholderPlaceholder

המדריך האולטימטיבי לשיווק בוידאו

המדריך האולטימטיבי לשיווק וידאו נכתב על ידי אלישיה קולינס ומייגן קונלי, האמנים הבילתי מעורערים של שיווק באמצעות וידאו.

תהנו מסרטים איכותיים יותר והיכו את עצמכם למסטרים באמנות השיווק בווידאו, עם קטעי וידאו  הללו, תבניות, טיפים וכל המשאבים שחיוניים להצחה.

תהנו 45 ד'ק: The Ultimate Guide to Video Marketing

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *