מדריך קידום סרטונים ביוטיוב- טיפים, כלים ותוכנית עבודה

קידום סרטונים ביוטיוב

אם אתם רוצים להגדיל את התנועה לערוץ היוטיוב שלכם על מנת להגיע ליותר חשיפות, בהחלט ניתן לעשות זאת בעזרת המדריך החינמי הזה. גלו איך קידום סרטונים ביוטיוב באמת עובד.

לפני 12 שנים, שיווק נכנס היה רעיון חדש לגמרי. מומחי שיווק למדו שהם לא יכולים רק לפרסם נפח גבוה של תוכן, הוא בנוסף צריך להיות איכותי ומותאם לצרכנים בדרכים שיהפכו אותו לגלוי ככל האפשר בתוצאות החיפוש.

התוכן הזה היה פעם מוגבל במידה רבה למילה הכתובה, המושג הספציפי אותו הגולשים חיפשו. היום זה כבר לא המצב.

כיום, אסטרטגיית תוכן מקיפה כוללת תכנים כתובים כמו בלוגים, ספרים אלקטרוניים, פוסטים ברשתות חברתיות, תסכיתים (פודקאסטים), נכסים חזותיים וכמובן תכני וידאו AKA "סרטון".

החלק האחרון – וידאו – ממשיך להיות בעלייה. במהלך השנים האחרונות, 45% מהמשווקים משקיעים יותר ב העלאת תכנים ל-YouTube, יותר מכל ערוץ שיווק אחר שעומד לרשותם. המסקנה הברורה היא שאת התוכן שלכם אתם רוצים לקדם ביוטיוב.

← על מנת להגיע למקום #1 קבלו רשימת טיפים סודית לקידום ביוטיוב.

הנה כמה טיפים לקידום ערוץ יוטיוב.

עם עלייתם של פורמטי תוכן אחרים מגיע הצורך לבצע עליהם אופטימיזציה למנועי החיפוש. מקום אחד בו יותר ויותר חשוב לעשות זאת הוא יוטיוב, אתר הפצת סרטונים המשמש את ההמונים.

אז הבנו שזה חשוב מאוד, אבל איך עובד קידום סרטונים ביוטיוב? מהם השלבים שעליכם לנקוט בכדי לבצע אופטימיזציה של ערוץ YouTube שלכם ​​לחיפוש? פירטתי לכם למטה כמה טיפים וכלים עיקריים.

ערוצי יוטיוב פופולרים 2
ערוצי יוטיוב פופולרים 2

קידום ערוץ יוטיוב – הוראות תפעול לצמיחת ערוצים ב 30 ימים

בגדול, קידום סרטונים ביוטיוב נכנס לקטגורית קידום מחוץ לאתר או OFF PAGE SEO, שמהווה פקטור משמעותי מאוד בעולם ה SEO.

אז מאיפה מתחילים? דבר ראשון- ציפיות ריאליות זה חשוב. לא באמת ניתן לצפות כי ערוץ יוטיוב של עסק מקומי, איכותי ומקודם ככל שיהיה, יקבל יותר צפיות ועוקבים מ ערוץ יוטיוב פופולרי כמו של מיינקראפט למשל, אך אין זה אומר שלא תוכלו ליהנות מלייקים, צפיות ותגובות על הסרטונים שלכם, כל עוד אתם מתכווננים ומוצאים את הקהל המתאים לתוכן שלכם. יתרה מכך, טירגוט קהל היעד שלכם חשוב אפילו יותר מיציאת סרטון יפה. אם אתם מצליחים בעזרת הסרטון שלכם לפתור ללקוחות הפוטנציאלים שלכם את הבעיה, עשיתם 90% מעבודת האופטימיזציה ליוטיוב.

טיפים קידום סרטונים ביוטיוב

 • שנו את שם הקובץ לכל סרטון עם מילת מפתח ייעודית.
 • הטמיעו את מילת המפתח שלכם באופן טבעי בכותרת הסרטון.
 • בצעו אופטימיזציה לתיאור הסרטון (Description).
 • תייגו את הסרטון שלכם במילות מפתח פופולריות הקשורות לנושא.
 • סווגו את הסרטון.
 • העלו תמונה ממוזערת מותאמת אישית עבור הקישור לסרטון בתוצאות החיפוש.
 • השתמשו בקובץ SRT על מנת להוסיף כתוביות.
 • הוסיפו כרטיסים ומסכי סיום (End Screens) כדי להרחיב את קהל הצופים בערוץ שלכם.

1. שנו את שם הקובץ לכל סרטון עם מילת מפתח ייעודית

בדיוק כמו שהייתם עושים אופטימיזציה של תוכן כתוב באתר שלכם, כדי לקדם את סרטונים עליכם קודם כל לזהות מילות מפתח בהן תרצו שהסרטון שלכם יתמקד. לשם כך, השתמשו בכלי קידום אתרים, אם כבר יש לכם אחד כזה, או היעזרו באחד מהכלים לקידום אתרים הפופולריים של YouTube (שימו לב, יש הסברים על כל אחד מהכלים ההלו בסוף המאמר הזה):

 • Ahrefs Keyword Explorer
 • Canva
 • Keywordtool- אסטרטגית תוכן ל YOUTUBE  
 • VidIQ Vision
 • TubeBuddy
 • Cyfe

אחרי שזיהיתם ובחרתם את מילת המפתח, המקום הראשון שאתם חייבים לשים אותה הוא שם הקובץ של הסרטון שלכם, עוד לפני שאתם מעלים אותו ליוטיוב. למה?

יו-טיוב לא באמת יכול לצפות בסרטון שלכם כדי לראות עד כמה הוא רלוונטי למילת המפתח שלכם, וכפי שתלמדו בטיפים שלהלן, ברגע שפרסמתם את הסרטון שלכם, יש מספר מצומצם יחסית של מקומות בהם אתם יכולים לשתול בבטחה את מילת המפתח בדף הצפייה של הסרטון. אבל, You Tube בהחלט יכול לקרוא את שם הקובץ של הווידאו שלכם ואת כל הקוד שמגיע איתו כאשר הוא מועלה לערוץ שלכם. ברגע שהוא מפורסם האלגוריתם יקדם אותו באופן טבעי פשוט כי הוא רלוונטי.

קחו בחשבון שגם הטובים ביותר נופלים כאן, ולכן חשוב שתחליפו את שם הקובץ "business_ad_003FINAL.mov" במילת המפתח הרצויה. אם מילת המפתח היא "טיפים למידול בתלת מימד", למשל, שם הקובץ של הסרטון צריך להיות "בניית-מודלים-בתלת-מימד" ואחריו סוג קובץ הווידאו המועדף עליכם (MOV, MP4 ו-WMV הם מהנפוצים ביותר המתאימים עבור קידום סרטונים ביוטיוב). שימו לב כי חשוב מאוד לא לשים רווחים בין המילים בשם הקובץ, במקום זאת השתמשו במקפים (-) כפי שרשמתי למעלה, או קו תחתון (_).

2. הטמיעו את מילת המפתח שלכם באופן טבעי בכותרת הסרטון

בין אם מדובר בתוכן כתוב או בסרטון, אחד הדברים הראשונים אליהם העיניים שלנו נמשכות היא הכותרת. לעתים קרובות זה מה שקובע אם הצופים ילחצו על הקישור כדי לצפות בסרטונים שלכם, כך שהכותרת צריכה להיות לא רק משכנעת, אלא גם ברורה ותמציתית.

מילת המפתח עצמה אמנם משחקת תפקיד חשוב בכותרת הסרטון, אבל אין ספק שזה עוזר מאוד אם הכותרת דומה למה שהצופים חיפשו. יתרה מכך, מחקר שנערך על ידי Briggsby מצא שלסרטונים עם התאמה מדויקת של מילת מפתח בכותרת יש יתרון קל בלבד על פני אלו שלא. מחברי המחקר מסבירים כי שימוש במילת המפתח בכותרת עשוי בהחלט לעזור לכם להיות מדורגים במונח זה, אך הקשר בין כותרת מלאת מילות מפתח לבין דירוג הסרטון אינו בהכרח חזק.

שלא תבינו אותי לא נכון, בהחלט מומלץ לבצע אופטימיזציה לכותרת הסרטון עבור מילת המפתח שלכם, כל עוד היא מתאימה באופן טבעי לכותרת השלמה שמסבירה לצופים באופן ברור ומדויק במה הם עומדים לצפות. היו יצירתיים ועשו זאת בצורה טבעית. בבקשה ממכם, אל תתנו לסרטון את שם גנרי המורכב ממילת המפתח בלבד. צרו עניין וסקרנות אצל הצופים הפוטנציאלים שלכם.

לבסוף, הקפידו לשמור על הכותרת קצרה למדי. ההמלצה שלי היא להגביל אותה ל-60 תווים כדי למנוע ממנה להיקטע בדפי התוצאות.

3. בצעו אופטימיזציה לתיאור הסרטון (Description)

דבר ראשון וחשוב מאוד- לפי גוגל, מגבלת התווים הרשמית לתיאורי סרטוני יוטיוב היא 1,000 תווים, ולמרות שזה לגיטימי להשתמש בכל התווים הללו, זכרו שהצופים שלכם הגיעו לכאן כדי לצפות בסרטון, לא לקרוא מאמר.

אם בכל זאת בחרתם לכתוב תיאור ארוך יותר, זכרו ש-YT מציג רק את שתיים-שלוש שורות הטקסט הראשונות, מה שמסתכם בכ-100 תווים בלבד, ולאחר מכן על הצופים ללחוץ "הצג עוד" ("Show more") כדי לראות את התיאור המלא. לכן אנו מציעים להכניס לתיאור את המידע החשוב ביותר בלבד, כמו הנעה לפעולה (CTA) ו/או קישורים חיוניים.

תיאור הסרטון הוא קו החיים של אסטרטגיית ה SEO שלכם ביוטיוב. כתבו תיאור טבעי ומעניין עם אזכור אחד או שניים של מילות המפתח שלכם ומספר וריאציות שלהן. שימו לב שגם פה המחקר של Briggsby לא מצא התאמה בין תיאורים שעברו אופטימיזציה עבור מילת מפתח מסוימת לבין הדירוגים עבור אותו מונח. עם זאת, כותבי המחקר כן מעודדים לבצע אופטימיזציה לתיאור, שכן הוא תורם לסרטון שלכם להופיע בסרגל הצד של הסרטונים המוצעים אשר מהווה מקור משמעותי לפיות עבור מרבית הערוצים.

מה לגבי אופטימיזציה של הסרטון עצמו, אתם שואלים? בהחלט לא יזיק להוסיף תמלול של הסרטון, במיוחד למי שצריך לצפות בו ללא ווליום.

4. תייגו את הסרטון במילות מפתח פופולריות הקשורות לנושא

האקדמיה הרשמית ליוצרים של יוטיוב מציעה להשתמש בתגיות כדי ליידע את הצופים על מה הסרטון שלכם, אבל שימו לב שאתם לא רק מיידעים את הצופים שלכם, אלא גם את יוטיוב עצמו. בנינו, מרבית הצופים אינם נעזרים בתגיות על מנת למצוא במה לצפות, אך הן עוזרות לאלגוריתם של יוטיוב. הפלטפורמה נעזרת בתגיות על מנת להבין את התוכן וההקשר של הסרטון שלכם וכך לקטלג אותו ולהציגו לקהל המתאים. בעזרת התגיות מנוע החיפוש של יוטיוב מפענח כיצד לשייך את הסרטון שלכם לאחרים דומים לו, מה שיכול ליצור טווח רחב יותר של חשיפות לסרטון שלכם ולהגדיל את הקהל שלכם.

youtube creators welcome creators 1
למעבר לערוץ לחצו על התמונה

בחרו את התגיות שלכם בחוכמה. אל תציפו, הוסיפו 5-8 תגיות ולא יותר כדי לא להסתכן להיות מסומנים כ Spam. אל תשתמשו בתגית לא רלוונטית רק כי אתם חושבים שהיא תביא לכם יותר צפיות. למעשה, יכול להיות שגוגל תעניש אתכם על כך. בדומה למה שעשיתם עם התיאור, השתמשו קודם כל במילות המפתח החשובות ביותר, הוסיפו כאלו בשימוש נפוץ. נסו לכלול טקסט NLP בשילוב עם פתרונות לשאלות נפוצות וארוכות יותר, כמו אלה שעונות על שאלות כגון: "איך אני…?" "פתרון ל…", "עדכון אחרון" וכו'.

5.סווגו את הסרטון

אחרי שהעלאתם את הסרטון, תוכלו לסווג אותו תחת "הגדרות מתקדמות". הקטגוריות באות לידי ביטוי בדף הבית, בעמוד החיפוש ובתפריט הצד. אמנם לא ספציפיות כמו תגיות, אבל קטגוריות הן דרך נוספת שעוזרת לצופים למצוא את הסרטון שלכם ולאלגוריתם להבין את תוכנו ולקבצו עם תוכן דומה כך שהוא יגיע לפלייליסטים שונים ויזכה לחשיפה מול יותר צופים שמזדהים עם הקהל הטבעי שלכם.

סיווג הסרטון עלול להיות לא כל כך פשוט כמו שזה נשמע. למעשה, האקדמיה ליוצרים מציעה למשווקים לעבור תהליך מקיף כדי לקבוע לאיזו קטגוריה הוא שייך. "זה מועיל", כותב המדריך, "לחשוב מה עובד טוב עבור כל קטגוריה" תוך שאתם עונים לעצמכם על שאלות כמו:

 • מי הם היוצרים המובילים בקטגוריה? במה הם ידועים ומה הם עושים טוב?
 • האם יש דפוסים בין הקהלים של ערוצים דומים בקטגוריה נתונה?
 • האם לסרטונים בקטגוריה דומה יש איכויות משותפות כמו ערך הפקה, פורמט או אורך?

6. העלו תמונה ממוזערת מותאמת אישית עבור הקישור לסרטון בתוצאות החיפוש

התמונה הממוזערת של הסרטון שלכם היא התמונה העיקרית שהצופים רואים בעת גלילה בתוצאות החיפוש. יחד עם כותרת הסרטון, התמונה הממוזערת מאותתת לצופים לגבי תוכן הסרטון, כך שהיא יכולה להשפיע על מספר הקליקים והצפיות שהסרטון שלכם מקבל.

אתם תמיד יכולים לבחור באחת מאפשרויות התמונות הממוזערות שנוצרות אוטומטית על ידי יוטיוב, אבל אני ממליץ בחום להעלות תמונה ממוזערת מותאמת אישית. האקדמיה ליוצרים מדווחת כי "ל-90% מהסרטונים עם הביצועים הטובים ביותר ביוטיוב יש תמונות ממוזערות מותאמות אישית". צרו תמונה ממוזערת אשר כוללת וריאציה כזו או אחרת של מילת המפתח שלכם, או משפט קצר אשר מניע צופים פוטנציאלים ללחוץ על הסרטון שלכם.

יוטיוב ממליץ על שימוש בתמונות במימדים 1270X720 פיקסלים, המוצגים ביחס של 16:9, ובקבצים מסוג jpg, .gif, .bmp., .png בגודל מקסימלי של 2MB. עמידה בפרמטרים אלו תבטיח כי התמונה הממוזערת שלכם תוצג באיכות גבוהה ברחבי פלטפורמות צפייה מרובות.

חשוב לציין שעל מנת להעלות תמונה ממוזערת מותאמת אישית יש לאמת את חשבונכם. על מנת לעשות זאת, הכנסו ל- youtube.com/verify ועקבו אחרי ההוראות המפורטות שם.

7. השתמשו בקובץ SRT על מנת להוסיף כתוביות

כתוביות הן מרכיב נגישות חשוב מאין כמוהו, וכמו מרבית הטקסטים האחרים שהזכרתי כאן, הן יכולות להגביר את אופטימיזציית החיפוש ב YouTube על ידי הדגשת מילות מפתח חשובות, שלא לדבר על כך שאתם בעצם מגישים ליוטיוב גרסת טקסט שלמה של הסרטון שלכם כך שהאלגוריתם יודע בדיוק על מה הסרטון שלכם מדבר.

על מנת להוסיף כתוביות לסרטון שלכם, תצטרכו להעלות קובץ כתוביות מתוזמן, ואתם יכולים להגביל את כמות הטקסט שאתם רוצים להציג. גשו אל מנהל הסרטונים שלכם, לחצו על "סרטונים", מצאו את הסרטון שברצונכם להוסיף לו כתוביות ולחצו על החץ הנפתח לצד כפתור העריכה. לאחר מכן, בחרו "כתוביות", ושם תוכלו לבחור כיצד תרצו להוסיף את הכתוביות.

גלו כיצד להוסיף כתוביות לסרטון YouTube שלכם ​​בסרטון למטה.

קידום סרטונים ביוטיוב- איך להוסיף כתוביות לסרטון

8. הוסיפו כרטיסים ומסכי סיום כדי להרחיב את קהל הצופים בערוץ שלכם

כרטיסים הם כמו קישורים פנימיים וחיצוניים, ומסכי סיום מאפשרים לכם למשוך את הצופים באותן שניות אחרונות וקריטיות של הסרטון בהן הם עלולים להתפתות ללחוץ על תוכן אחר.

כרטיסים

שמתם לב כשאתם צופים בעצמכם בסרטון ביוטיוב לאייקון לבן קטן ועגול עם "i" במרכז שמופיע בפינה? אולי ראיתם פתאום פס שקוף של טקסט המבקש מכם להירשם? אלה הם כרטיסים. האקדמיה ליוצרים מתארת אותם בצורה קצת יותר פיוטית- "הודעות מעוצבות מראש המופיעות במחשבים שולחניים ובנייד, שתוכלו להגדיר בכדי לקדם את המותג שלכם כמו גם סרטונים אחרים בערוץ שלכם".

ניתן להוסיף עד חמישה כרטיסים לכל סרטון, וישנם שישה סוגים:

 • כרטיסי ערוצים שמפנים את הצופים לערוץ אחר.
 • כרטיסי תרומה לעידוד גיוס כספים מטעם ארגונים ללא מטרות רווח (כרגע בארה"ב בלבד). 
 • מימון מעריצים כדי לבקש מהצופים שלכם לעזור לתמוך ביצירת תוכן הווידאו.
 • כרטיסי קישור, המפנים את הצופים לאתר חיצוני, פלטפורמת מימון המונים מאושרת או פלטפורמה מאושרת למכירת סחורות.
 • כרטיסי סקר, המציגים שאלה לצופים ומאפשרים להם להצביע.
 • כרטיסי וידאו או פלייליסט, המקשרים לתוכן אחר מסוג דומה ביוטיוב.

מסכי סיום

מסכי סיום מציגים מידע דומה לכרטיסים, אבל כפי שאולי ניחשתם, הם לא מוצגים עד שנגמר סרטון, והם קצת יותר מפורטים מבחינה ויזואלית. דוגמה טובה היא כיסוי של ספר ועליו תמונה, רק שבמקרה שלנו מדובר בקישור ויזואלי. להסבר מפורט יותר על הטמעת מסכי סיום, הקליקו על הקישור הבא:

איך להוסיף מסכי סיום

ישנן כמה וכמה הוראות מפורטות למדי להוספת מסכי סיום בהתאם לסוג הפלטפורמות עבורן אתם מתכננים להציג את הסרטון, כמו גם סוגים שונים של תוכן המאושר עבורן על ידי YouTube. גוגל פורס עבורכם כאן את כל הפרטים כיצד לבצע אופטימיזציה כאשר לוקחים את כל השיקולים הללו בחשבון.

חשוב לציין שיוטיוב תמיד בודק מסכי סיום בכדי למטב את חווית הצופים, כך שצריך לקחת בחשבון שלפעמים מסך הסיום שלכם כפי שהגדרתם אותו עלול שלא להופיע בכלל. שקללו את כל הגורמים הללו כשאתם מחליטים האם להשתמש בכרטיסים או במסכי סיום.

הטיפים שסקרתי עבורכם במאמר הזה אולי נשמעות מייגעות וגוזלות לא מעט זמן, אך קידום סרטונים ביוטיוב חייב לכלול אותן, שכן זכרו:

אנשים מקדישים זמן רב לצפייה בתכנים של סרטונים שמעניינים אותם. במהלך העשור האחרון, הזמן שאנשים מבלים בצפייה ביוטיוב בטלוויזיה שלהם מוכפל משנה לשנה. יש שם קהל עצום ומגוון שרק מחכה לגלות עוד ועוד סרטונים, וכשאתם משקיעים באופטימיזציה לקידום סרטונים ביוטיוב, הסיכוי שלכם להתגלות גדל משמעותית.

כלים לקידום סרטונים ביוטיוב – YouTube SEO Tools

מרבית הטיפים לקידום סרטונים ביוטיוב שפרסתי עבורכם מעלה מסתמכים על זיהוי מילת מפתח וקידום נכון של הווידאו שלכם. אבל לא את כל הטיפים הללו ניתן לבצע באמצעות אפליקציית YouTube בלבד. בשביל האפקט הגדול ביותר שאתם יכולים ליצור עם הסרטון שלכם, ואם יש לכם את האפשרות, שקלו בכובד ראש לרכוש כמה מהכלים המקצועיים לקידום סרטונים ביוטיוב שלהלן. הכנתי לכם סקירה של אלה שהם ההשקעה הטובה ביותר לשקלים שלכם, ושיאפשרו לכם למטב את הסרטונים שלכם עם לחיפוש ביוטוב.

להבדיל מכל שכתוב על כלים לקידום סרטונים ביוטיוב ברחבי האינטרנט, ניסיתי להביא בפניכם כלים סופר מקצועיים וסופר ממוקדים ל- קידום סרטונים ביוטיוב. למדו גם על כלים לקידום אתרים בגוגל

 • Ahrefs Keyword Explorer
 • Canva
 • Keywordtool- אסטרטגית תוכן ל YOUTUBE  
 • VidIQ Vision
 • TubeBuddy
 • Cyfe

1. Ahrefs Keywords Explorer

Ahrefs היא פלטפורמת SEO מקיפה המאפשרת לכם לעקוב אחר דירוג האתר, להעריך את התנועה האורגנית שתקבלו מכל מילת מפתח ולחקור מילות מפתח עבורן אולי תרצו ליצור תוכן חדש.

תכונה פופולרית אחת של Ahrefs היא Keywords Explorer, המאפשרת לכם לחפש אינסוף פרטים הקשורים למילת המפתח שאתם מעוניינים בה, וכפי שתוכלו לראות בצילום המסך למעלה, ניתן  לסנן את תוצאות מילות המפתח שלכם לפי מנוע חיפוש ספציפי, כולל YouTube.

Ahrefs Keywords Explorer נותן לכם את נפח החיפוש החודשי של מילת מפתח, כמה קליקים קיבלו סרטונים המדורגים עבור אותם ביטויים ומשפטים קשורים ועוד תובנות בעניין קידום ממומן ליוטיוב.

2. Canva

אתם אולי מכירים את Canva כתבנית עיצוב ליצירת כל מיני כרטיסים, תמונות, לוגו ועוד, אבל האם ידעתם שלמוצר הפופולרי הזה יש יוצר תמונות ממוזערות רק עבור סרטוני YouTube?

כפי שציינתי בטיפים למעלה, תמונות ממוזערות הן קריטיות לקידום התוכן שלכם בתוצאות החיפוש ביוטיוב ומאפשרות לכם לשבות את ליבם של המשתמשים בכדי שילחצו על הסרטון שלכם. באמצעות ה- Thumbnail Creator של Canva, תוכלו ליצור את תמונת התצוגה המקדימה המושלמת עבור הסרטון שלכם ב- 1280X720 פיקסלים, שאלו הן כאמור מידות התמונות הממוזערות ש-YouTube דורש.

3. Keywordtool 

כלי אסטרטגיית התוכן Keywordtool, הוא כלי נהדר ל-קידום העסק שלי בגוגל המאפשר לכם למצוא מילות מפתח פופולריות, ליצור עבורן תוכן ולאחר מכן לארגן את הביטויים הללו לקבוצות, או במילים יפות, אשכולות תוכן/קטגוריה. מיון התכנים לאשכולות מאפשר לכם לפקח ולעקוב אחר אילו חלקי תוכן קשורים זה לזה, אילו סוגי תוכן תכננתם ומה כבר יצרתם.

בעוד שמילות המפתח שאתם מגלים בכלים אחרים משקפות חיפוש רגיל בגוגל בלבד, ב- Keywordtool יש אפשרות להציג את הפופולריות שלהן גם בפלטפורמות אחרות, ביניהן גם יוטיוב.

4. vidIQ Vision

vidIQ Vision הוא תוסף Chrome, אותו אתם יכולים להתקין בקלות דרך חנות האינטרנט של Chrome. התוסף עוזר לכם לנתח למה וכיצד לסרטוני YouTube מסוימים ביצועים טובים כל כך. המידע המתקבל מ vidIQ כולל את רשימת התגים עבורם סרטון עבר אופטימיזציה, זמן הצפייה הממוצע שלו ואפילו בכמה זמן הסרטון הזה עשוי לצבור תנועה. 

vidIQ מספק לכם גם "ציון" SEO בו אתם יכולים להשתמש כדי ליצור תוכן עם ביצועים גבוהים כמו אלה שאתם כבר רואים ביוטיוב, ואפילו גבוהים מהם.

5. TubeBuddy

TubeBuddy היא פלטפורמת וידאו "הכל כלול" שעוזרת לכם לנהל את ההפקה, אופטימיזציה וקידום התוכן שלכם ביוטיוב. בין התכונות הרבות של הפלטפורמה תוכלו למצוא מתרגם שפות אוטומטי (שעוזר לכם להיות מדורגים עבור מילות מפתח שאינן בעברית), סייר מילות מפתח, הצעות לתגים, מעקב אחר דירוג הסרטונים שכבר פרסמתם ועוד ועוד.

6. Cyfe

Cyfe היא חבילת תוכנה גדולה המציעה בין היתר פלטפורמת ניתוח אינטרנט. בפלטפורמה זו אתם יכולים לעקוב אחר ביצועי הדף בכל אתר שיש לכם בו תוכן, כולל ערוץ יוטיוב, ולהבין מאיפה מגיעה התנועה של כל ערוץ יוטיוב.

בנוסף לניתוח תנועה, Cyfe יכולה להראות לכם באילו מילות מפתח אתם מדורגים ואלו מהן הפופולריות ביותר במנועי החיפוש השונים. נשמע דומה מאוד ל Google Analytics או Moz, נכון? הסיבה לכך היא של-Cyfe יש נתונים משני הכלים הללו (ועוד כמה) מובנים בתוכה.

כמה עולה פרסום ביוטיוב?

בדומה לפרסום בגוגל הפרסום ביוטיוב בנוי על אותה שיטה,מפרסם משלמים פר חשיפה. ככל שכמות ההקלקות על המודעה גדלה, כך כמות הכניסות לעמוד הנחיתה או אל האתר שלכם גדלה והחיוב גם כן בהתאמה.

ניתן להגביל את התקציב היומי ו/או את כמות הגולשים שמקליקים על המודעה.

צריכים סוכנות שיווק שהיא גם מומחית ליוטיוב פנו אלנו ונשמח לעזור לכם בקידום ופרסום ביוטיוב.

מסקנות אחרונות על קידום אורגני ביוטיוב

עברתי על הדברים החשובים ביותר ולא משנה באיזה טיפ או כלי קידום אתרים תתחילו, ערוץ יוטיוב מצליח מתחיל בתוכן מוצלח. ודאו שלצופים שלכם יש משהו איכותי ורלוונטי לצפות בו כשהם מוצאים אתכם בשורת החיפוש.

אבצע קידום לערוץ היוטיוב שלכם ואשים את הסרטון שלכם במקום ה#1  

אני מומחה קידום אתרים הוליסטי ואוכל לעזור לכם ב-קידום סרטונים ביוטיוב, ביצוע אופטימיזציה למנועי חיפוש, וכתיבת תוכן וידאו. בתור איש מקצוע שקידם מאות אתרים וסרטונים, אני יודע בדיוק איך לכתוב את התגים, הכותרות והתיאורים המושלמים עבור סרטוני תדמית, כמו גם לכתוב קופירייטינג יצירתי ומקורי לערוץ היוטיוב שלכם. נוכל גם להטמיע קריינות וכתוביות ביותר מ-100 שפות.

ג'י פי אר סוכנות מומחית ליוטיוב, צרו איתי קשר וקבלו קידום סרטונים ביוטיוב מקצועי ואפקטיבי ביותר.

נושאים קשורים :

קידום סרטונים ביוטיוב, כמה עולה פרסומת ביוטיוב, קידום שיר ביוטיוב, חשיפה ביוטיוב, פרסומת יוטיוב, איך לקדם שיר, קידום ממומן ביוטיוב.

אל תשכחו לשתף את הפוסט הזה!

דרגו את המאמר

2 תגובות

 1. תודה רבה על הטיפים, נהנתי לקרוא את המאמר שלך.
  יש לי רק שאלה בנוגע לסרטונים בפייסבוק. האםלקידום סרטון ביוטיוב יש השפעה גם על קידום הסרטון בפייסבוק?

  1. בכיף! שמח שנהנית מהמאמר. בנוגע לשאלתך, קידום הסרטון ביוטיוב לרוב אינו משפיע ישירות על קידום הסרטון בפייסבוק. הפלטפורמות השונות עוסקות באלגוריתמים והגורמים שמשפיעים על הקידום בכל פלטפורמה הם שונים. יש להתמקד במתודולוגיות וטכניקות המתאימות לפלטפורמה המדויקת כדי לשפר את הקידום בכל אחת מהן. בהצלחה!

   תשובה 2:
   תודה רבה על המחמאות ושאלתך המעניינת. בעצם, קידום הסרטון ביוטיוב לא משפיע ישירות על קידום הסרטון בפייסבוק. כל פלטפורמה פועלת עם אלגוריתמים משלה, והגורמים שמשפיעים על קידום התוכן שונים. עם זאת, מומלץ להשתמש בקידום תמונות וקטעי וידאו מתאימים בפייסבוק עם תיאום לקהל היעד והאזיקונים שלך. כך תגרום להתאמה מיטבית לפלטפורמה ותשפר את התוצאות שלך בכל אחת מהן. בהצלחה ואל תהסס לשאול אם יש לך שאלות נוספות!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *