איך לייצר סרטון תדמית לעסק ב- 5 שיטות שונות

איך לייצר סרטון תדמית לעסקים ב- 5 שיטות שונות

בטוח שכבר מצאתם את עצמכם צופים בסרטון תדמית לעסקים שונים, שנתקע לכם בראש ופשוט מסרב לצאת. במאמר הבא נבין כיצד גם אתם יכולים להקפיץ את יחס ההמרה של המותג שלכם בעזרת סרטון תדמית לעסקים.

הקדמה

בנינו, לא צריך להיות גאון כדי להבין שאנחנו חיים בתקופה בה כל אחד יכול לשדר כל דבר, מכל מקום, בכל זמן. הטכנולוגיה כבר בכף ידנו, תרתי משמע, ורק נותר לנו להפיק ממנה את המרב.

כמות הסרטונים, מכל הסוגים, הקיים ברשת היא עצומה והולכת וגדלה אקספוננציאלית בכל רגע נתון. כיום מדובר על כך שיותר מ- 80 אחוזים מהתוכן באינטרנט הוא בסרטונים.

רק תחשבו על כמות הסרטונים שאתם מקבלים מקבוצות בוואטסאפ, קופצים לכם בפייסבוק או בטוויטר, כמה פעמים נכנסתם ל Ynet והקלקתם על סרטון חדשות, וזה עוד לפני שהזכרנו YouTube. עכשיו אתם מתחילים להבין עד כמה סרטונים הם כלי חזק.

היום כבר ברור כי עסק השואף להתקדם ולגדול לא יכול להרשות לעצמו לא לשחרר לרחבי הרשת לפחות סרטון תדמית אחד. קדמו את המותג שלכם עם סרטון תדמית לעסקים שיקפיץ לכם את יחס ההמרה.

מה זה סרטון תדמית לעסקים

סרטון תדמית לעסקים הוא פשוט סרטון שהופק על ידי עסק או ארגון. המטרה העיקרית של סרטון תדמית לעסקים היא בדרך כלל העלאת מודעות למותג וקידום מכירות.

סרטון תדמית לעסקים הוא הכלי השיווקי המוצלח ביותר לשיווק ובידול העסק ו / או המוצר שלכם, ואם נבנה נכון מספק ללקוחות הפוטנציאלים שלכם סיכום קצר ומעניין על העסק, המוצר או הפרויקט. למעשה, סרטון תדמית לעסקים הוא כרטיס הביקור הדיגיטלי של העסק שלכם.

מקצועני שיווק וקידום דיגיטלי מבינים את הצורך ההולך וגובר בסרטונים קצרים, צבעוניים, מעניינים ותמציתיים. עם GPR אתם יכולים להיות בטוחים שהסרטון שלכם יביא תוצאות ומהר.

בחלק הבא נסקור 5 סגנונות של סרטוני אנימציה לתדמית לעסקים

קצת על סרטון לוח לבן – Whiteboard

אנימציית לוח-לבן. קטגוריה מאוד רחבה הכוללת בין היתר "יד רושמת", דודל,

מאוד פופולרי ומלא השפעה

מתאים במיוחד לצורך בניית תדמית. מתאים לסרטונים קצרים של כדקה ועד ארוכים יותר מספר דקות. מתאים מאוד לתקציב נמוך. ניתן לשלב צבע, תמונות וכו

היד המאיירת – Drawing Hand

ישן יחסית מ2010

סטופ מושן – Stop Motion

ישנן מספר אופציות, אבל בגדול מדובר על חפצים סטטיים שמסודרים במרחב, מצולמים, מוזזים ושוב מצולמים, והקרנה של רצף התמונות יוצר אשליית תנועה.

חשוב מאוד לשמור על המשכיות Continuity

גרפיקה דינמית – Motion Graphics

בניגוד לסטופ מושן, סרטוני אנימציה במושן גרפיקס הם בעצם סרטונים הנעזרים בגרפיקה של תנועה, כלומר הצגה דינמית של טקסט קליל ואיורים פשוטים. יכול להיות דו או תלת מימדי, ומתאימים לכל מטרה.

אנחנו ממליצים על סרטונים אלו לצורך הצגת החברה, מותג, מוצר או שירות, והצגתם בעמוד הנחיתה, עמוד הבית, דיוור במייל, קידום ברשתות חברתיות ועוד.

אנימציה בתלת מימד

וקטור – Vector

איור וקטורי קווי

תוכנות מוכרות רבות משתמשות בטכנולוגיה מבוססת וקטורים, כגון Adobe, Flash ועוד

חשיבות איש השיווק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.