למה המתחרים שלי מדורגים יותר גבוהה ממני בגוגל

גורם #1 לכך שהמתחרים מדורגים יותר גבוה ממני בגוגל SERP

אתם בטח שואלים את עצמכם "למה המתחרים שלי מדורגים יותר גבוה ממני בגוגל?". ובכן, יש סיבות רבות למה זה קורה. מה שמשפיע ביותר על דירוג גוגל שלך הוא מיטוב דפי האינטרנט שלך לדירוג מנועי חיפוש.
למה המתחרים שלי מדורגים יותר גבוה ממני בגוגל ומה ניתן לעשות על מנת לעקוף אותם

אופטימיזציה של מנועי חיפוש או SEO היא נקודת המרכז כשמדובר בדירוג דפי האינטרנט שלכם במנועי חיפוש. ישנם גורמים רבים שגוגל ומנועי חיפוש אחרים שוקלים בקביעת דירוג דף אינטרנט.

4 סיבות שבגללן המתחרים שלי מדורגים גבוה ממני ברשת החיפוש

להלן כמה מהסיבות השכיחות ביותר לכך שמתחרה יקבל דירוג גבוה משלכם בגוגל: איכות תוכן גבוהה יותר, חוויית משתמש טובה יותר, פרופיל קישורים טוב יותר לדף ולתוכן, שמתאים למה שהמשתמשים והלקוחות שלהם מחפשים.

למה המתחרים שלי מדורגים יותר גבוהה ממני בגוגל
למה המתחרים שלי מדורגים יותר גבוה ממני בגוגל

מיטוב אתרים (אופטימיזציה)

וודא שהאתר שלך מעודכן ומותאם במיוחד. קידום אתרים בעמוד הוא גורם חיוני עבור גוגל לאינדקס האתר שלך ולדרג אותו גבוה יותר בתוצאות מנוע החיפוש. ישנם אלמנטים של SEO שחייבים לכלול באתר שלך כדי לייעל אותם. אלה כוללים את מילות המפתח הנכונות בכל עמוד באתר שלך, סימון סכמות, מפת אתר, שימוש נכון בתגיות מטא, תיאור האתר, ניווט באתר והפיכת האתר לתגובה או מוכנה לנייד. אופטימיזציה באתר למנועי חיפוש

אנו יודעים שלא משנה מה אנו עושים כחברת עיצוב אתרים, זה יהיה חסר תועלת ללא SEO. זו הסיבה שאנו נושמים SEO, אוכלים SEO, וחיים SEO באופן מעשי.

ביקורות מקוונות

ביקורות מקוונות הן אחת הדרכים הנוחות ביותר לשפר את הנראות שלך בדפי תוצאות החיפוש. ביקורות של גוגל משפיעות רבות על בניית האמון החברתי שלך בייחוד עבור קידום לוקאלי. יש לזה השפעה עצומה על דירוג האתר שלך בתוצאות החיפוש המקומיות בגוגל לעסק שלי.

קישורים נכנסים

העיקרון של גוגל הוא שהקישורים לאתר יכולים להצביע אם האתר רלוונטי לשאילתת חיפוש ספציפית. האלגוריתם השתנה כבר מספר פעמים, אך תתקשו למצוא מומחה SEO שלא חושב שקישורים הם בעלי ערך. בניית קישורים ממוקדת יותר באיכות ולא בכמות. זו הסיבה שיש קישורים רבים ללא קשר ויראלי זה מזל (ציון DA גבוה) תמיד יכול לגרום לכך שהאתר שלך יסומן כדואר זבל.

בניית קישורים נוגעת לבניית חיבורים, וקשרים מקדמים נהלי קידום אתרים נהדרים, ורק אלה הטובים ביותר. לצד קישורים נכנסים ציטוטים חשובים גם למנועי חיפוש. ציטוטים הוא כאשר שמו, הכתובת ומספר הטלפון של בעל האתר מופיעים בספריות מקוונות. חשוב מאוד לשמור על רשימות העסק שלך בגומחה הספציפית שאליה שייך העסק שלך. רישומים כאלה צריכים להיות עקביים.

ציטוטים איכותיים משמשים גם כקישורים נכנסים לאתר. זה מעניק לגוגל הוכחה חברתית שלאתר יש סמכות בגומחה שלו.

האם ידעת כאן ב- ב GPR וכן ביצירת קישורים נכנסים ללקוחות שלנו אנו גם מסירים קישורים מאתרים שיענישו את האתר שלך?

נוכחות במדיה חברתית

נוכחות המדיה החברתית של אתר עשויה להשפיע על האופן בו ניתן למצוא את האתר בתוצאות חיפוש. יש זמנים שבהם אתה יכול למצוא את דף הפייסבוק של העסק או את עמוד Yelp בתוצאות החיפוש האורגניות. הסיבה לכך היא שגוגל מחשיבה דפים חברתיים פעילים ופופולריים בדיוק כמו אתרים באיכות מעולה. אם הדף החברתי מראה ערך, הוא יוצג בתוצאות החיפוש.

עדיף היה לבצע אופטימיזציה של הדפים החברתיים באמצעות מילות מפתח, לספק להם תוכן חשוב ולרכוש ביקורות איכותיות, כדי שהעסק ידרג את האתר ואת חשבונות המדיה החברתית.

אנחנו חיות חברתיות, ואנחנו אוהבים לפרסם אותה אפילו בתפוקות שלנו.

ראו הוזהרתם, עצם קיומה של נוכחות חברתית אינה מספיקה ובשל המכשול הנמוך בכניסה, לעתים קרובות מדובר במצחינים בתוך גומחות עסקיות רק כדי להיות נוכח מדיה חברתית אך אין התייחסות ישירה לאתר. האם היית סומך על עורך דין שרק פועל ממדיה חברתית?

אנחנו ב GPR אוהבים להתחרות לא רק בגלל שאנחנו טובים בזה. ראינו ממקור ראשון את ההשפעות החיוביות שיש ל- SEO (כובע לבן) על הלקוחות שלנו. כשאנחנו נקשרים, אנו הופכים לשלוחה של הצוות שלך ורואים שזכיות בדירוג החיפוש לא רק חשובה להוכחת שוויון אלא להבטיח שלעסק שלך יש עבודה שוטפת. בגלל זה אנחנו אוהבים תחרות. תעמיד אותנו במבחן.

המתחרים שלי מדורגים יותר גבוהה ממני בגוגל | איך לנצח את המתחרים שלכם בגוגל | מה ניתן לעשות על מנת לעקוף את המתחרים ברשת החיפוש

סביבת עבודה מודרנית מהבית

עבודה מחוץ לבית במקום העבודה המודרני מעולם לא שמענו את האקסיומה המקראית עד תקופת האבן לא הסתיימה בפתאומיות מכיוון שפשוט חפרנו ערמות אדירות של אדמה מתה; אבל זה נגמר בגלל ההתקדמות בתחום הטכנולוגיה, כמו שכלי…

בניית אתרים לחברות ניקיון

בניית אתרים לחברות ניקיון ברמה הגבוהה ביותR. פתרונות 360 בקידום פרסום ועיצוב אתרים בתחום הניקיון המציאות משתנה והיא מתחילה באתר ניקיון מקצועי בשנים קודמות אנשים ניקו את ביתם בעצמם והסתכלו באופן מוזר על אנשים שהזמינו…

קידום מחוץ לאתר (off page seo)

OFF PAGE SEO זה בעצם פעולות קידום שמתבצעות מחוץ לאתר שלכם. אסביר למה הכוונה.. קידום אתרים בנוי מהרבה גורמים המשפיעים על מיקומו של האתר בתוצאות החיפוש שלגוגל כאשר הינם מתחלקים לשתי קטגוריות. Seo off page…

4 סיבות לעשות קידום אתרים בירושלים אתנו ב GPR

GPR חברת קידום אתרים בירושלים: שרות קידום עסקים בירושלים הינו תחום שנועד לדרג אתר של עסק בעיר במיקומים הטובים ביותר במנועי החיפוש. הדגש הינו על קידום בגוגל בירושלים, שכן אופן הצגת תוצאות החיפוש בגוגל מתמקד ב-…

קידום אתרים לכירופרקט

שרותי קידום אתרים לכירופרקט | GPR שיווק וקידום בגוגול. אם ידעתם שלקוחות פוטנציאלים המגיעים אליכם דרך האתר שלכם ודרך גוגל נחשבים היום ללקוחות האיכותיים ביותר. הסיבה לכך היא שבניגוד לשיווק בפייסבוק לדוגמא בו אתם מוצאים…

תגיות – מדורגים יותר גבוה ממני בגוגל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *