קידום לוקאלי בגוגל מפות

קידום לוקאלי איך + קידום עסק מקומי בגוגל בשנת 2021 והלאה

המאמר הזה מהווה משאב מקיף one-stop עבור קידום לוקאלי, קידום עסק מקומי בגוגל מפות, קידום בגוגל מפות ומידע שיווקי עבור העסק שלכם ובעבור מקדמי אתרים בכל דרגות ורמות.

תהפכו למסטרים שלטו בידע הדרוש על מנת למצוא עסק מקומי באמצעות מדריך קידום לוקאלי וקידום עסקים מקומיים בגוגל מפות.

הקדמה לקידום אתרים לוקאלי ( GOOGLE MY BUSINESS)

קידום אתרים מקומי עוסק בהגדלת נראות החיפוש לעסק שלכם בתוצאות החיפוש, במפות של גוגל (GOOGLE MAPS) קידום עסקים המשרתים קהילות ולקוחות.

אלה יכולים להיות עסקים של עם לבנים וטיט = 🤣עברית שפה דלה ( brick and mortar store ) עם מיקומים פיזיים, כמו חנות כירופרקט או משרד עורכי דין, או עסקים באזור שירות הפועלים באזור גיאוגרפי מסוים, כמו חשמלאי או חברת ניקיון בתים.

לפרטים נוספים בנוגע לקידום עסק מקומי חייגו עכשיו ל 05474462208

קידום מקומי הינו תחום עמוק ומקיף והוא כולל כל פעולה שאתם מכירים בקידום אורגני, שיווק עסק מקומי בפייסבוק החל מתביעת רישום עסקי וכלה בהבטחת מיקום זכיינות מופיע בחיפוש מקומי בגוגל (תהליך המכונה אימות נתוני מיקום או ניהול ומיטוב ציטוטים).

קידום לוקאלי במפות
זאת עובדה מבוסס על מקרי בוחן מהחודשים האחרונים, יותר ויותר אנשים משתמשים במובייל בחיפוש אחר עסקים מקומיים כאשר הם באמצע נהיגה או תוך כדי תנוע כל שהיא. העסקים אשר עולים ראשונים במפות הם אילו שהכי רלוונטים מבחינת מרווח וכוונת החיפוש של המשתמש

קידום לוקאלי (LOCAL SEO) משתרע גם על ניהול דירוגים וביקורות מקוונות (כן ישנה משמעות רבה לממליצים, האם הם אמינים ובעלי דירוג גבוהה), מעורבות במדיה חברתית מקומית, רשתות חברתיות עוד הרבה מעבר לה (לאט לאט נגיע לשם🤔 בארצות הברית תמונות העסק חייבות להיות מצלם מוסמך בתוכנית השותפים של גוגל (צלמי קידום עסק מקומי מאומתים).

בין שלל הפרמטרים הקלאסים ( קידום אורגני, מילות מפתח, פרסום אתרים בגוגל ) בהם משתמשים גוגל ושאר מנועי החיפוש בכדי להציג לגולשים את תוצאות החיפוש הרלוונטיות ביותר בשבילם, ניתן למצוא את הפרמטר המיקום ( GEO TARGETING LOCATION ). 

יש לציין שמלכת קידום לוקאלי מקומי יכולה להתבצע הן בקידום ממומן וגם בקידום אורגני במגוון דרכים.

מה זה בדיוק קידום לוקאלי/ קידום מקומי?

בטח כבר שמעתם על אופטימיזציה רגילה למנועי חיפוש (SEO), קידום אתרים מקומי מתקשר ספציפית להופעה בתוצאות חיפוש 'מקומיות'. זתומרת שחיפושים הכוללים מילות מפתח מקומיות, כגון שם עיר או כוונת משתמש  לרבות קרוב אלי ובגדול חיפושים שגוגל בינג ושות' קובעים שיש להם כוונה מקומית. בדרך כלל אלה מקבתץ תוצאות של רשימות מקומיות נפרדות (רשימות של גוגל לעסק שלי למשל) ותוצאות חיפוש אורגניות אשר מותאמות לשאילתת החיפוש.

מה זה קידום עסק מקומי במפות 

בעוד שישנם עסקים רבים בארץ שפונים לקהל בינלאומי או אף לכלל מדינת ישראל המספקים שירותים שאינם קשורים במיקום פיזי, מרבית העסקים עדיין מספקים את שירותיהם בסניפים פיזיים אשר ממוקמים בערים שונות. גם רשתות אשר ממוקמות במספר אזורים ברחבי הארץ ירצו לקדם את עצמן מקומי לכל סניף.

⭐GPR קידום עסק מקומי המדריך המלא לשנת 2021

קידום עסק מקומי בעידן משפחת קדמוני

קידום מבוסס מיקום
בעבר הקידום המקומי היה בא לידי ביטוי בישראל רק כאשר המשתמשים היו מחפשים במנועי החיפוש ביטויים בתוספת שלם של אזור וערים כמו "שיפוצניק בחיפה" וכדומה.

בעבר הקידום הלוקאלי ( קידום מקומי) בישראל היה מתרחש רק כאשר הייתם מחפשים בגוגל ביטויים בתוספת שלם של אזור וערים כמו סוכנות שיווק דיגיטלי בירושלים

קידום לוקאלי ב2021 – היום גוגל שדרגה את המערכת שדרוג הנקרא pigeon update GOOGLE "עדכון יונה" ועכשיו גוגל לעסק שלי  עושה שימוש גם בנתונים המתקבלים מהמכשירים בהם עושים הגולשים שימוש כמו הגדרות מיקום של -GPS במכשירים הסלולריים וכתוב ה- IP במחשבים השולחנים על מנת לגלות את מיקומיהם. 

בנוסף, גוגל עוקבת אחר החיפושים אותם המשתמשים מבצעים במחשב שלהם כך שאם אתה מחפש הרבה נותני שירות שונים באזורים מסוימים כך גוגל תסיק ששם אתה גר.

אז גוגל אוספת ומנתחת נתונים על מיקום הגולשים על מנת להתאים להם את התוצאות הרלוונטיות ביותר אך כיצד ניתן לקדם את העסק בצורה לוקאלית? וכיצד ניתן לדאוג שגוגל תדע את מיקומו הפיזי של העסק שלנו?

האתר שלך צריך שדרוג בקידום אתרים מקומי

ראשית, על מנת שגוגל תדע בוודאות היכן ממוקם העסק שלנו יש צורך להירשם לגוגל עסקים בציון כתובת בית העסק שלנו. לאחר שנעשה זאת, גוגל תשלח לנו גלויה המיוחדת לנו ובה יהיה קוד בן 4 ספרות.

אסטרטגיות בנייה קידום לעסק מקומי GMB SEO קידום עסק בגוגל ביזנס

תוכניות בתשלום עבור גוגל העסק שלי SEO תוכניות בתשלום של קידום עסק מקומי seo google אופטימיזציה של העסק שלי טיפים google העסק שלי seo טיפים google map seo כיצד לדרג במפות Google כיצד לדרג עסקים מקומיים בגוגל מפות SEO אופטימיזציה

יתרונות של קידום מקומי

מכיוון שבעת שעסקים גדולים וארציים בעלי אתר ראשי אחד מתמקדים בקידום האתר,

אתרים קטנים יותר מקבלים יתרון יחסי על פניהם בקידום הלוקאלי.

כן כן, שמעתם נכון😇 כבר משנת 2020 ואילך לדפי זהב, בזק, וכל החברות הגדולות אין סיכוי להופיע בחדרה בביטוי (הרחקת יונים) לפני חזי הרחקת יונים מחדרה (הוא פשוט יותר רלוונטי וממוקד מהם).

כך שבמידה ויש לכם חנות המתחרה בסניף של רשת גדולה ברחוב ליד, על ידי ביצוע קידום לוקאלי בצורה מקצועית ייתכן ותוכלו לעקוף אותם לא רק  תוצאות חיפוש מקומיות ובתמונות גם מילות המפתח בתוך גוגל מפות אשר חשובות לא פחות. 
כמו כן במידה והאתר שלכם מכיל ביטויי חיפוש בתוספת שם העיר או האזור שלכם, סיכויי האתר שלכם

להופיע בראש תוצאות החיפוש גדלים גם כן בעת שהנכם מכילים את כל מילות הביטוי המחופש.

 8 כלים הכי מקצועיים לקידום מקומי בוגול ביזנס ובמפות

20 כלי SEO מקומיים (כלים לקידום לוקאלי) הטובים ביותר

1) BiQ.

2) LSIGraph.

3) מאתר הציטוט המקומי של Whitespark.

4) SEOProfiler.

5) מוז קידום מקומי.

6 SEOPressor.

7) BrightLocal.

8) Synup.

תנו לעסק המקומי סופרצ'רג בתוצאות החיפוש במפות

קידום מקומי בגוגל יכול להיות מאוד קשה אם לא יודעים מה עושים. למרבה המזל, אנו נוכל לבצע מחקר ולהרכיב רשימת בידוק מקומית נוחה עבורכם, כך שתוכלו לבצע אופטימיזציה של האתר שלכם תוך זמן קצר. השירות ניתן ללא תוספת תשלום ומכל ה ❤

זקוקים ליותר עבור קידום עסק מקומי ? נמאס לכם לראות את המתחרים שלכם מדורגים גבוה יותר ב- GMB גוגל מיי ביזנס? 

לא משנה אם אתם רק צריכים לתת שיפור  ולהוסיף ציטוטים של של העסק שלכם באינטרנט  או שאתם זקוקים לעזרה בתכנון, הקמה וניהול קמפיין קידום עסק מקומי מלא לקידום אתרים, אנחנו ב GPR LOCAL SEO כאן כדי לעזור. ב- GPR, שמנו דגש ליצירת השירותים היעילים ביותר שיסייעו לעסקים לקבל תוצאות קידום אתרים לוקאלי ולשפר את החשיפות והדירוגים שלהם בחיפוש האתר בתוך תוצאות החיפוש אורגני בגוגל עסקים.

לפרטים נוספים בנוגע לקידום עסק מקומי חייגו עכשיו ל 05474462208

עליכם לדעת כי כל שירותי ה-הקידום לוקאלי ב GPR הם 100% כובע לבן. אנו לא נצמיד את המותג או הלוגו שלנו לאף אחת מהעבודות שלך, כך שתוכלו אפילו לשווק מחדש את השירותים שתקבלו מאיתנו ללקוחות שלכם.

הלקוחות משיגים את התוצאות שהם רוצים באמצעות המיומנויות, הניסיון ותשתיות הנטוורקינג שלנו, אתם יכולים לקבל את כל היתרונות של לקוחות מרוצים.

אנו נוכל לבצע משימות כבדות לרבות עדכוני מלאים אשר מבזבזות המון זמן, כדי שתוכלו להתמקד בהיבטים אחרים של העסק שלכם שמעולם לא היה לכם זמן או משאבים עבורם.

לא משנה עם מדובר בשירותי CITATIONS שלנו, בניית קישוריםhttps://seoagency.co.il/off-page-seo/ או אופטימיזציה של GMB גוגל מיי ביזנס שלי, אתם יכול לרכוש את  כל השירותים שלנו באופן פרטני מתי שאתם זקוק להם, או לבחור בחבילות ניהול הקמפיין המלאות שלנו עבור קידום אתרים מקומי.

אנו נעבוד איתכם על מנת לקבל את כל המידע הנדרש עבור מסעות הפרסום ורק ליצור קשר עם אנשי קשר מאושרים על ידכם – כך שהלקוחות שלך לעולם לא יידעו שאנחנו קיימים.

שירותים פופלרים עבור העסק המקומי שלכם:

Citation Building

ציטוטים איכותיים ורלוונטיים לגומחות כדי להציב את העסק שלך על המפה (תרתי משמע). בניין ציטוטים מותאם אישית ונחקר היטב המבוסס על הגומחה והתחרות שלך – אין שני קמפייני ציטוט מקומיים של Loganix זהים. חבילות חד פעמיות, כמויות בהתאמה אישית וקמפיינים חודשיים.

ניהול גוגל עסקים – Citation Building

קמפיין SEO מקומי מנוהל לחלוטין מיושם על ידי צוות החיפוש המומחה שלנו. גישה ידנית לחלוטין (עבורך) לשיווק המקומי שלך. אופטימיזציה באתר, קופירייטינג, ציטוט חודשי ובניית קישורים, בתוספת דוחות חודשיים ממנהל החשבון הייעודי שלך.

ניקוי ציטוטים- Citation Cleanup

עקביות בציטוט היא החשובה ביותר להצלחתך בחיפוש מקומי. צוברים מבצעים טעויות, עסקים משנים כתובות ומספרי טלפון – כל אלה יכולים להשפיע לרעה על ה- LOCAL SEO שלכם.  אנו כבר נמצא ונתקן את  כל הציטוטים הלא עקביים שלכם ברשת האינטרנט.

ביקורת ציטוט- Citation Audit

תשאירו זאת למקצוענים של GPR –  צוות החיפוש המקומי שלנו לסרוק את האינטרנט לכל אזכור של ה- NAP שלכם שם, כתובת, מספר טלפון באמצעות טכנולוגיות מבוססות API ושילוב של כלים אוטומטיים וחיפושים ידניים.

אתם תקבלו דוח מפורט על כל הציטוטים הנכונים והלא נכונים, ונעביר לכם  את התוכנית המותאמת עבור  התיקון של עקביות ציטוטים שלכם.

בין שלל הפרמטרים בהם משתמשים גוגל ושאר מנועי החיפוש על מנת להציג לגולשים את
תוצאות החיפוש הרלוונטיות ביותר בשבילם, ניתן למצוא את פרמטר המיקום. יש לציין
שקידום לוקאלי מקומי יכול להתבצע הן בקידום ממומן וגם בקידום אורגני במגוון דרכים.


מהו קידום לוקאלי/מקומי?


בעוד שישנם עסקים רבים בארץ שפונים לקהל בינלאומי או אף לכלל מדינת ישראל
המספקים שירותים שאינם קשורים במיקום פיזי, מרבית העסקים עדיין מספקים את
שירותיהם בסניפים פיזיים הממוקמים בערים שונות. גם רשתות אשר ממוקמות במספר
אזורים ברחבי הארץ ירצו לקדם את עצמן מקומי לכל סניף.

בעבר הקידום המקומי היה בא לידי ביטוי בישראל רק כאשר המשתמשים היו מחפשים באמצעות מנוע החיפוש של גוגל ביטויים בתוספת שלם של אזור וערים כמו "שיפוצניק בחיפה" וכדומה.

היום גוגל שדרגה את המערכת שדרוג הנקרא יונה ועכשיו גוגל עושה שימוש גם בנתונים המתקבלים מהמכשירים בהם עושים הגולשים שימוש כמו ה-GPS במכשירים הסלולריים וכתוב ה- IP במחשבים השולחנים על מנת לגלות לנו תוצאות ותובנות על מיקומיהם.


בנוסף, גוגל עוקבת אחר החיפושים אותם המשתמשים מבצעים במחשב שלהם כך שאם אתה מחפש הרבה נותני שירות שונים באזורים מסוימים כך גוגל תסיק ששם אתה גר.


אז גוגל אוספת ומנתחת נתונים הרבה יותר על מיקום הגולשים על מנת להתאים להם את התוצאות הרלוונטיות ביותר אך כיצד ניתן לקדם את העסק בצורה לוקאלית? וכיצד ניתן לדאוג שגוגל תדע את מיקומו הפיזי של העסק שלנו?


אז איך מבצעים קידום לוקאלי

ראשית, על מנת שגוגל תדע בוודאות היכן ממוקם העסק שלנו יש צורך להירשם לגוגל עסקים בציון כתובת בית העסק שלנו. לאחר שנעשה זאת, גוגל תשלח לנו גלויה המיוחדת
לנו ובה יהיה קוד. את הקוד נסרוק וככה גוגל תוודא שאכן העסק שלנו יושב בכתובת
שסיפקנו לקטלג את האתר שלנו במקום הנכון במנוע החיפוש שלה.

אל תתפשרו על פרופיל עסקי פחות ממשולם!

הקמה ופתיחת פרופיל עסקי מקצועי ובולט ב- Google – במבצע במקום 1000 ₪ רק 450.

ליהנות מחשיפה מקסימלית עם פרופיל עסקי מקצועי ומקודם. יותר מסתם עוד פרופיל עסקי.
צור חשבון באמצעות המומחים שלנו ב GPR.

ניקוי ביקורות שליליות. רישום נכון לאינדקסים. בניית קהלים. בוט אוטומטי…כתיבת אודות לעסק שלי, Google לעסק שלי הוא כלי חינמי קל ועוצמתי לשימוש עבור עסקים קטנים וגדולים.

בנוסף בונוס שאי אפשר לסרב לו

אנחנו גם בונים אתרים בגוגל, תן לנו לבנות את האתר הראשון שלך בחינם. אנו נעזור לך ליצור עסק מקוון עם חשבון Google לעסק שלי, אתה מקבל יותר ממה שאתה יכול לצפות!!

⭐GPR קידום עסק מקומי המדריך המלא לשנת 2021, קידום לוקאלי, קידום עסק מקומי באמצעות סכנות קידום בגוגל במפות. לפרטים נוספים בנוגע לקידום עסק מקומי חייגו עכשיו ל 05474462208

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *