קידום לוקאלי/ מקומי בגוגל בשנת 2023 והלאה

קידום לוקאלי בגוגל מפות

המאמר הבא מהווה משאב מקיף one-stop בתחום קידום לוקאלי, קידום מקומי, קידום בגוגל מפות ומידע שיווקי עבור העסק שלכם ובעבור מקדמי אתרים בכל הדרגות והרמות.

אז איך תהפכו למאסטרים ותשלטו בידע הדרוש על מנת לקדם עסק מקומי? באמצעות מדריך קידום לוקאלי וקידום עסקים מקומיים בגוגל מפות.

תוכן מקצועי ואיכותי בנושא קידום עסקים
בגוגל מיי ביזנס 240 ביקורות 👍

הקדמה לקידום אתרים לוקאלי (local seo)

קידום אתרים מקומי עוסק בהגדלת נראות החיפוש לעסק שלכם בתוצאות החיפוש ובמפות של גוגל (Google Maps), בינג ואפל maps. זה בעצם קידום עסקים המשרתים קהילות ולקוחות מקומיים.

אלה יכולים להיות עסקים פיזיים, כאלה עם משרד או חנות ממשיים, כמו מרפאת כירופרקט, משרד עורכי דין, או עסקים הפועלים באזור גיאוגרפי מסוים, כמו חשמלאי או חברת ניקיון בתים.

קידום לוקאלי וקידום מקומי בגוגל עסקים ⭐ מ2023 GPR לפרטים נוספים על קידום עסק מקומי חייגו עכשיו ל- 054-74462208.

קידום מקומי הינו תחום נרחב ומקיף וכולל כל פעולה שאתם מכירים בקידום אורגני ושיווק ו/או קידום עסק מקומי בפייסבוק, החל מתביעת רישום עסקי וכלה בהבטחת מיקום זכיינות המופיע בחיפוש מקומי בגוגל (תהליך המכונה אימות נתוני מיקום או ניהול ומיטוב ציטוטים).

קידום לוקאלי במפות
על פי מחקר מקרי בוחן מהחודשים האחרונים, יותר ויותר אנשים משתמשים במובייל בחיפוש אחר עסקים מקומיים תוך כדי תנועה. העסקים אשר עולים ראשונים במפות הם אלו שהכי רלוונטיים מבחינת קרבה פיזית וכוונת החיפוש של המשתמש

קידום לוקאלי (LOCAL SEO) מתפרש גם לניהול דירוגים וביקורות מקוונות (כן ישנה משמעות רבה לממליצים, האם הם אמינים ובעלי דירוג גבוהה), מעורבות במדיה חברתית מקומית, רשתות חברתיות עוד הרבה מעבר לה (לאט לאט נגיע לשם🤔 בארצות הברית תמונות העסק חייבות להילקח באמצעות צלם מוסמך בתוכנית השותפים של גוגל (צלמי קידום עסק מקומי מאומתים).

בין שלל הפרמטרים הקלאסיים (קידום אורגני, מילות מפתח, פרסום אתרים בגוגל) בהם משתמשים גוגל ושאר מנועי החיפוש בכדי להציג לגולשים את תוצאות החיפוש הרלוונטיות ביותר בשבילם ניתן למצוא את פרמטר המיקום (Geo-targeting location). 

יש לציין שמלאכת קידום לוקאלי יכולה להתבצע הן בקידום ממומן והן בקידום אורגני במגוון דרכים ושיטות.

מה זה קידום לוקאלי / קידום מקומי?

בטח כבר שמעתם על אופטימיזציה רגילה למנועי חיפוש (SEO), אבל קידום אתרים מקומי קשור ספציפית להופעה בתוצאות חיפוש 'מקומיות'. כלומר חיפושים הכוללים מילות מפתח מקומיות, כגון שם עיר, שכונה, אזור או אפילו כוונת משתמש (כמו קרוב אליי או לידי), ובעצם שאילתות חיפוש שונות שגוגל ושאר מנועי החיפוש קובעים שיש להם כוונה מקומית. בדרך כלל מדובר במקבץ תוצאות של רשימות מקומיות נפרדות (רשימות של גוגל לעסק שלי, למשל) ותוצאות חיפוש אורגניות אשר מותאמות לשאילתת החיפוש. קידום עסק מקומי זו אומנות בפני עצמה.

מה זה קידום עסק מקומי עם גוגל מפות 

בעוד ישנם עסקים רבים בארץ שפונים לכלל אוכלוסיית מדינת ישראל, או אפילו לקהל בינלאומי, המספקים שירותים שאינם קשורים במיקום פיזי, מרבית העסקים עדיין מספקים את שירותיהם בסניפים פיזיים אשר ממוקמים באזורים שונים. גם רשתות אשר ממוקמות במספר אזורים ברחבי הארץ ירצו לקדם את עצמן מקומית לכל סניף.

⭐GPR תוכן מומלץ – קידום העסק שלי בגוגל המדריך האולטימטיבי לשנת 2023

קידום עסק מקומי בעידן משפחת קדמוני

קידום מבוסס מיקום
בעבר הקידום המקומי היה בא לידי ביטוי בישראל רק כאשר המשתמשים היו מחפשים במנועי החיפוש ביטויים בתוספת שלם של אזור וערים כמו "שיפוצניק בחיפה" וכדומה.

בעבר הקידום המקומי היה בא לידי ביטוי בישראל רק כאשר המשתמשים היו מחפשים במנועי החיפוש ביטויים בתוספת שלם של אזור וערים כמו "שיפוצניק בחיפה" וכדומה.

בעבר, קידום לוקאלי (קידום מקומי) בישראל היה מתרחש רק כאשר הייתם מחפשים בגוגל ביטויים בתוספת שם האזור או העיר, כמו 'סוכנות שיווק דיגיטלי וקידום אתרים בירושלים.

קידום לוקאלי בשנת 2023 – ביולי האחרון שדרגה גוגל את המערכת, שדרוג המכונה Google Pigeon Update (מה שנקרא, עדכון יונה), ומאז גוגל לעסק שלי (Google My Business) כורה נתונים המתקבלים גם ממכשירים בהם הגולשים עושים שימוש בהגדרות מיקום של GPS במכשירים הסלולריים וכתובת ה- IP במחשבים השולחנים, על מנת לגלות את מיקומיהם.

בנוסף, גוגל עוקבת אחר החיפושים אותם מבצעים המשתמשים במחשב, כך שאם מישהו מחפש הרבה נותני שירות שונים באזור מסוים, גוגל תסיק ששם הוא גר.

גוגל אוספת ומנתחת נתונים על מיקום הגולשים על מנת להתאים להם את התוצאות הרלוונטיות ביותר להם, אך כיצד ניתן לקדם את העסק בצורה לוקאלית? כיצד ניתן לדאוג שגוגל תדע את מיקומו הפיזי של העסק שלנו?

האתר שלך צריך שדרוג בתחום קידום אתרים לוקאלי

ראשית, על מנת שגוגל תדע בוודאות היכן ממוקם העסק שלכם, יש צורך להירשם לשירות גוגל לעסק שלי גוגל לעסק שלי ולהגדיר את המידע בGMB (כתובת בית העסק שלכם). לאחר עדכון הכתובת גוגל תשלח לכם גלויה אישית ובה קוד אימות בן 4 ספרות, אותו תצטרכו להזין בחשבון גוגל לעסק שלי שפתחתם.

אז איך עושים קידום לוקאלי ב 2023 והלאה

במדריך הבא תלמדו איך עושים קידום לוקאלי ואופטימיזציה מנצחת לעסק שלכם בגוגל עסקים- בנוסף ללינק נוסף בנושא קידום אתרים אוטומטי אשר יוכל להשתלב נהדר באסטרטגית הלוקוליזציה האורגנית

כלי לקידום עסק מקומי (אופציונלי)

 • מומחה לקידום מקומי (אופציונלי)
 • חברת שיווק ופרסום (אופציונלי)

 • מחשב בייתי מחובר לאינטרנט

Total cost: 0 ILS

Duration

Total time:19 minutes 18 seconds

 1. איך עושים קידום בגוגל עסקים ב 2021 והלאה

  1. רישום באינדקסים ומאגרי עסקים

   אינדקס עסקים רישום לאינדקיסם

   מומלץ לאנדקס את האתר שלנו ביחד עם כתובת האתר באינדקסים הנחשבים לאיכותיים בעיני גוגל.

   ניתן למצוא אינדקסים המאפשרים זאת בחינם וגם כאלו בתשלום. אספנו עבורכם רשימה של 1500 אינדקסים כאלו.

  2. הטמעה של שם העיר והאזור בהם העסק שלכם ממוקם

   הטמעה של שם העיר באתר שלכם

   בנוסף, מומלץ להטמיע את שם העיר שבה נמצא העסק שלנו במקומות רבים באתר על מנת שהנתונים ייקלטו על בסריקות של גוגל. 

   חשוב לשמור על אחידות ולא ללכת רחוק מדי (גוגל לא מטומטם). אם אתם נותנים שירות בצפון סביר להניח שלא תגיעו כל כך מהר ללקוח בבאר שבע).

  3. סנכרון העסק עם האתר והכנת סכמת עסק מקומי

   הכנת סכמה עסק מקומי local business schema GPR

   מבחינת הפצת כתובת העסק שלכם, דבר חשוב נוסף שיש לבצע הוא הכנסת סכמה של עסק מקומי (Local Business Schema) בקוד האתר.

   ישנן תבניות שבאות עם אופציה מובנת, אך במידה ואתם עובדים על תבנית חינמית, יש תוספים רבים כמו SeoPress, Yoast, RankMath בהם אתם יכולים להיעזר.

  4. עדכון שעות העסק שלכם

   עדכון שעות העסק בגוגל מיי בזנס

   עדכון שעות פתיחה וסגירה של העסק שלך.

   חשוב מאוד שתהיו מדויקים בכל מקום שנתונים אלו מופיעים ברשת! זה פרמטר חשוב אם אתה עוד על קידום עסק מקומי.

  5. לכתוב תוכן שיווקי ממוקד לאזור העסק שלכם

   תוכן שיווק י לקידום עסקים

   אז איך כותבים תוכן שיווקי ממוקד אזור? פשוט מאוד. מדובר על כתיבת תוכן שיווקי שעוסק באירועים מקומיים ומכיל את שם העיר בה העסק פועל, שמות ערים קרובות ושם האזור של העסק.

   תוכן חדש ורלוונטי יכול לתרום רבות לקידום מקומי וזאת תוך כדי התפרסות על פני מגוון רחב של ביטויי חיפוש, להקפיץ את המודעות שלכם ולהגדיל חשיפות באופן מיידי.

  6. שם דומיין בעל רלוונטיות

   תוכן שיווק י לקידום עסקים 1

   גוגל סורק את האתר שלך מלמעלה למטה, כלומר מתחיל עם שורת הכתובת. דרך נוספת לביצוע לוקליזציה עם גוגל לעסק שלי הינה באמצעות בחירת כתובת הדומיין של האתר. שם דומיין רלוונטי כמו למשל חברת קידום אתרים בירושלים עם שם דומיין jerusalem-seo .co.il.

   בבדיקות שנעשו על עשרות אלפי אתרים, אתרים שהכילו את שם העיר או האזור שלהם בשם הדומיין של האתר שלהם היו מקודמים מקומית בצורה טובה יותר. כמובן שבאנגלית זה עובד באופן מושלם אבל גם בעברית זה לא רע בכלל!

  7. מיטוב וקידום באמצעות תמונות

   הטמעת קורדינטות גראפיות במפות GPR שיווק

   אופטימיזציה של תמונות באמצעות הטמעת קואורדינטות גיאוגרפיות ממפות. אל תדאגו, זה רק נשמע מסובך, אבל זה רק מצריך להזין קו אורך ורוחב Latitude and longitude בקוד התמונה. על נושא זה וחשיבותו ארחיב יותר במאמר נוסף.

   זחלן רשת (Web Crawler) של גוגל לא רואה את מה שמצולם בתמונה ולכן לא יכול להבין סתם כך איזה מידע יש בה. לשם כך צריך להכניס את כל הפרטים הללו בכתב.

  8. פרופיל קישורים מאתרים מקומיים

   קישורים מאתרים חזקים 1

   בניית פרופיל קישורים נחשבת לאחת השיטות המומלצות לקידום אורגני וגם לקידום במפות.

   ניתן לעשות זאת בעזרת פוסט אורח בבלוגים מקומיים כמו גם כתבות במקומונים.

  9. פרופיל citation flow חזק

   פרופיל ציטוטים חזק לעסק שלכם

   מבחינת גוגל, פרופיל citation flow עשיר וחזק הוא אינדיקציה לעסק בעל סמכות ומוניטין גבוהים, מה שגורם לכך שיותר קל להם להיות מדורגים גבוה.

   שימו לב להשתמש בציטוטים ואזכורים של שם המותג שלכם בדיוק כפי שהעסק שלכם מופיע בגוגל מיי ביזנס קארד. תמיד תשמרו על אחידות ועקביות, גוגל אוהב את זה מאוד, וזה גם נראה הרבה יותר מקצועי.

  10. השתמשו באימוג'י בתיאור העסק וגם בפוסטים שאתם מעלים בגוגל ביזנס שלכם😉

   אמוגי בתיאור העסק בגוגל מיי ביסבס
   קידום עסקים בגוגל מפות

   ראשית, נסתכל באיזו תדירות אימוג'ים מופיעים בפועל ב- SERP, דפי התוצאות במנועי חיפוש-

   כאשר מסתכלים על כל שורות תוצאות חיפוש כלשהו, הכול פחות או יותר נראה אותו הדבר. כאן בדיוק כדאי להשתמש באימוג'ים על מנת ליצור בידול משאר תוצאות החיפוש.

  11. צריך למהר לפני שיגמר

   מהרו לבצע אוטימיציה לגוגל עסקים לפני שזה יהיה בתשלום
   אסטרטגיות בנייה GMB SEO, מקומי SEO GMB תכניות בתשלום גוגל העסק שלי SEO, תכנית עסקי מקומי, seo google אופטימיזציה של העסק, שלי טיפים google העסק שלי, seo טיפים google map seo כיצד לדרג במפות Google כיצד לדרג עסקים מקומיים בגוגל מפות SEO אופטימיזציה

   בקרוב גוגל מיי ביזנס יהיה בתשלום. כן כן, שמעתם נכון, לפחות כרגע רק בארצות הברית.

   אל תראו כל כך מופתעים, הרי כבר ראינו איך שגוגל שמים פרסומות בתוך תוצאות חיפוש במפות🛑

  12. ביקורות

   ביקורות בגוגל מפות

   לביקורות טובות יש ערך גדול מאוד בקידום לוקאלי. ביקורת חיובית לא רק מגבירה את אחוזי ההקלקות (CTR) על המודעה של העסק שלכם, אלא שביקורות הן גם אחד מהגורמים המשפיעים בדירוג התוצאות של גוגל.

   קידום לוקאלי העתיד כבר כאן – לגוגל יש מערכת אינטליגנציה מלאכותית שיודעת לזהות ביקורות מזויפות או ביקורות בתשלום. ביקורות כאלו יכולות להיות בעייתיות ועלולות להיחסם או אפילו לא להתפרסם בכלל.

   פשוט תהיו הכי טובים שאתם יכולים ועודדו את הלקוחות שלכם לחפש את העסק באופן אורגני וטבעי כאשר הם רוצים להשאיר ביקורת

מסקנות

סיכום הדרכת גוגל עסקים

אם תיישמו את כל השיטות שציינו במדריך לקידום עסק מקומי בגוגל אתם תגיעו למקומות הראשונים בתוצאות החיפוש המקומי במפות.

חשוב להבין, תוצאות החיפוש הלוקאליות מדורגות מעל התוצאות האורגניות ולעיתים אפילו מעל התוצאות הממומנות. כמו כן, זה לא סוד שגוגל בנסה לעשות מונטיזציה על כל שירות שאנחנו צורכים, אז לפני שגוגל עסקים יהיה שירות בתשלום, התחילו לקדם את העסק שלכם או תנו למקצוען שיעשה זאת עבורכם.

יתרונות של קידום מקומי

בזמן שעסקים גדולים וארציים בעלי אתר ראשי אחד מתמקדים בקידום אתרים כלל ארצי, לעסקים קטנים יותר יתרון יחסי על פניהם בתחום קידום לוקאלי.

כן כן, שמעתם נכון😇. כבר משנת 2020 ואילך, לדפי זהב, בזק, וכל החברות הגדולות, אין סיכוי להופיע בחדרה בביטוי 'הרחקת יונים' לפני חזי הרחקת יונים מחדרה (הוא פשוט יותר רלוונטי וממוקד מקומית מהם).

כך שבמידה ויש לכם חנות המתחרה בסניף של רשת גדולה ברחוב ליד, על ידי ביצוע קידום לוקאלי בצורה מקצועית ייתכן ותוכלו לעקוף אותה. חשוב להבין, לא רק תוצאות חיפוש מקומיות ובתמונות חשובות, אלא גם מילות המפתח בתוך גוגל מפות חשובות לא פחות. 

כמו כן במידה והאתר שלכם מכיל ביטויי חיפוש בתוספת שם העיר או האזור שלכם, סיכויי האתר שלכם להיות מדורג גבוה רק עולה.

 8 כלים הכי מקצועיים לקידום מקומי בגוגל ביזנס וגוגל מפות

1) BiQ.

2) LSIGraph.

3) מאתר הציטוט המקומי של Whitespark.

4) SEOProfiler.

5) מוז קידום מקומי.

6 SEOPressor.

7) BrightLocal.

8) Synup.

תנו לעסק המקומי זריקת עידוד בתוצאות החיפוש במפות

קידום עסק מקומי בגוגל יכול להיות תהליך קשה ומורכב מאוד, אם לא יודעים מה עושים. למרבה המזל, בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. נוכל לבצע עבורכם מחקר כיצד העסק שלכם נקרא ומוגדר ברחבי הרשת בכלל, ובאופן מקומי בפרט, כך שתוכלו לבצע אופטימיזציה של האתר שלכם תוך זמן קצר ולעזור למנועי החיפוש לדרג אתכם גבוה יותר. השירות ניתן ללא תוספת תשלום ומכל ה ❤.

זקוקים ליותר לשם קידום עסק מקומי? נמאס לכם לראות את המתחרים שלכם מדורגים גבוה יותר ב- GMB גוגל מיי ביזנס? 

לא משנה אם אתם רק צריכים לתת שיפור ולהוסיף ציטוטים של שם העסק שלכם באינטרנט, או שאתם זקוקים לעזרה בתכנון, הקמה וניהול קמפיין קידום עסק מקומי מלא לקידום אתרים, אנחנו ב GPR LOCAL SEO כאן כדי לעזור. ב- GPR, שמנו דגש על יצירת השירותים היעילים ביותר שיסייעו לעסקים לקבל תוצאות קידום אתרים לוקאלי ולשפר את החשיפות והדירוגים שלהם בתוך תוצאות חיפוש אורגני בגוגל עסקים.

לפרטים נוספים על השרות חייגו עכשיו ל 05474462208

עליכם לדעת כי כל שירותי קידום לוקאלי ב GPR הם 100% כובע לבן. אנחנו לא נצמיד את המותג או הלוגו שלנו לאף אחת מהעבודות שלכם, כך שתוכלו אפילו לשווק מחדש ללקוחות שלכם את השירותים שתקבלו מאתנו.

הלקוחות שלנו משיגים את התוצאות שהם רוצים בעזרת המיומנויות, הניסיון ותשתיות הנטוורקינג שלנו. גם אתם יכולים ליהנות משלל היתרונות שאנו מציעים, והיו גם אתם לקוחות מרוצים.

כמו כן, אנחנו מבצעים גם משימות מורכבות וכבדות יותר, לרבות עדכוני מלאים, כדי שתוכלו להתמקד בהיבטים אחרים של העסק שלכם שמעולם לא היה לכם זמן או משאבים עבורם.

לא משנה אם מדובר בשירותי Citations שלנו, בניית קישורים או אופטימיזציה של GMB גוגל מיי ביזנס, אתם יכולים לרכוש כל אחד מהשירותים שאנו מציעים באופן פרטני מתי שאתם זקוקים להם, או לבחור בחבילות ניהול הקמפיין המלאות שלנו עבור קידום אתרים לוקאלי.

נעבוד יחד אתכם על מנת לאסוף את כל המידע הנדרש עבור מסעות הפרסום וניצור קשר אך ורק עם אנשי קשר מאושרים על ידכם – כך שהלקוחות שלכם לעולם לא יידעו שאנחנו קיימים.

שירותים פופולאריים עבור קידום עסק מקומי:

Citation Building

הוסיפו ציטוטים איכותיים ורלוונטיים לנישה שלכם כדי להציב את העסק שלך על המפה (תרתי משמע). אנחנו ב GPR נספק מקבץ ציטוטים מותאם אישית אשר נבנה על פי מחקר מקיף שאנחנו מבצעים בהתבסס על הנישה והתחרות שלך.

ניהול גוגל עסקים

קידום עסק לפי מיקום בגישה אישית ומותאמת אישית עבורך. אופטימיזציה באתר, קופירייטינג, ציטוט חודשי ובניית קישורים, בתוספת דוחות חודשיים ממנהל החשבון הייעודי שלך.

ניקוי ציטוטים Citation Cleanup

עקביות בציטוט חשובה ביותר להצלחת העסק שלכם בחיפוש מקומי. תוספים עושים טעויות, עסקים משנים כתובות ומספרי טלפון- כל אלה ועוד רבים יכולים להשפיע לרעה על ה- LOCAL SEO שלכם. אנחנו כבר נמצא את כל הציטוטים הלא עקביים שלכם ברחבי הרשת, ונתקן אותם.

ביקורת ציטוט Citation Audit

את זה תשאירו למקצוענים של GPR –  הצוות המיומן שלנו יסרוק את האינטרנט לכל אזכור של ה- NAP שלכם (שם, כתובת, מספר טלפון) באמצעות טכנולוגיות מבוססות API בשילוב כלים אוטומטיים וחיפושים ידניים.

תקבלו מאתנו דוח מפורט על כל הציטוטים הנכונים והשגויים, ונציג בפניכם את התוכנית שבנינו עבור תיקון עקביות הציטוטים שלכם.

אל תתפשרו על פרופיל עסקי פחות ממושלם!

קחו מומחה קידום אתרים עבור הקמה ופתיחת פרופיל עסקי מקצועי ובולט ב- Google

ליהנות מחשיפה מקסימלית עם פרסום עסקים מקומי. יותר מסתם עוד פרופיל עסקי.
צור חשבון באמצעות המומחים שלנו ב GPR.

ניקוי ביקורות שליליות, רישום נכון לאינדקסים, בניית קהלים, בוט אוטומטי, כתיבת אודות לעסק שלי.

ביקורת מעוד לקוח מרוצה

נועם סבג

ביקורות בגוגל עסקים
בניית אתר וקידום לוקאלי של העסק
דוד ינאי

הבחירה המושלמת לבניית אתרי אינטרנט

אם אתם מחפשים מישהו שיבנה לכם אתר אינטרנט מקצועי במחיר פצצה , אתם יכולים להפסיק לחפש !!! גיל זה הבחור המושלם עבורכם, הוא בנה לי אתר אינטרנט לפנתיאון בשישית מהמחיר שאחרים ביקשו!

5
בנוסף בונוס שאי אפשר לסרב לו

אנחנו גם בונים אתרים בגוגל. תן לנו לבנות את האתר הראשון שלך בחינם. אנו נעזור לך ליצור עסק מקוון עם חשבון Google לעסק שלי. אתה מקבל יותר ממה שאתה יכול לצפות!!

⭐GPR קידום עסקים מקומיים המדריך המלא לשנת 2023, קידום לוקאלי, קידום עסקים לוקאלי באמצעות סוכנות קידום בגוגל במפות. לפרטים נוספים על לוקליזציה לאתר חייגו עכשיו ל 05474462208

מהו קידום לוקאלי/מקומי?

בין שלל הפרמטרים בהם גוגל ושאר מנועי החיפוש משתמשים על מנת להציג לגולשים את תוצאות החיפוש הרלוונטיות ביותר בשבילם, ניתן למצוא את פרמטר המיקום.

בעוד שישנם עסקים רבים בארץ שפונים לכלל מדינת ישראל או אפילו לקהל הבינלאומי, כאלה המספקים שירותים שאינם קשורים במיקום פיזי, מרבית העסקים עדיין מספקים את שירותיהם בסניפים פיזיים הממוקמים בערים שונות. גם רשתות אשר ממוקמות במספר אזורים ברחבי הארץ ירצו לקדם את עצמן מקומית לכל סניף.

בעבר קידום עסק מקומי היה בא לידי ביטוי בישראל רק כאשר המשתמשים היו מחפשים באמצעות מנוע החיפוש של גוגל ביטויים בתוספת שם עיר או אזור, כמו "שיפוצניק בחיפה" וכדומה. כיום גוגל לעסק שלי (Google My Business) כורה נתונים המתקבלים גם ממכשירים בהם הגולשים עושים שימוש בהגדרות מיקום של GPS במכשירים הסלולריים וכתובת ה- IP במחשבים השולחנים, על מנת לגלות את מיקומיהם. בנוסף, גוגל עוקבת אחר החיפושים אותם המשתמשים מבצעים במחשב שלהם כך שאם אתה מחפש הרבה נותני שירות שונים באזורים מסוימים, שם גוגל יסיק שאתה גר.

אז איך מבצעים קידום לוקאלי

על מנת שגוגל יידע בוודאות היכן ממוקם העסק שלכם יש צורך להירשם לגוגל עסקים ולעדכן את כתובת בית העסק שלכם. לאחר שתעשו זאת, גוגל תשלח לכם גלוית אימות אישית ובה קוד בן 4 ספרות, אותו יש לסרוק או להזין בגוגל עסקים בדרך זו גוגל מוודא שהעסק שלכם אכן יושב בכתובת שסיפקתם בכדי לקטלג נכון את האתר במנוע החיפוש שלה.

יש לציין שקידום לוקאלי (קידום מקומי) יכול להתבצע הן בקידום ממומן וגם בקידום אורגני, במגוון דרכים.

Google לעסק שלי הוא כלי חינמי קל ועוצמתי לשימוש עבור עסקים קטנים וגדולים.

הקמה ופתיחת פרופיל עסקי מקצועי ובולט ב- Google – במבצע במקום 1000 ₪ רק 450.

ליהנות מחשיפה מקסימלית עם פרופיל עסקי מקצועי ומקודם. יותר מסתם עוד פרופיל עסקי.

צור חשבון באמצעות המומחים שלנו ב GPR.

ניקוי ביקורות שליליות, רישום נכון לאינדקסים, בניית קהלים, בוט אוטומטי, כתיבת אודות לעסק שלי.

⭐GPR קידום אתרים לוקאלי מקומי באמצעות סכנות GPR לוקאלי קידום אתרים. קבלו עכשיו יותר פניות רלוונטיות לעסק שלכם חייגו ל 05474462208

דרגו את המאמר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *