מדריך בניית קישורים [לינקים חזקים לאתר] הכל מא'-ת'

3 הדרכים הקלות ביותר לאתר, להשיג את 70 הקישורים הראשונים שלו - 2019

מדריך בניית קישורים לאתר בטכניקת WHITE HAT SEO נקייה שתגרום לאתר שלכם להיות חזק ואטורטיבי כבר מהשלב הראשון.

הקדמה

ללא בסיס יציב של קישורים, האתר שלכם לא יהיה תחרותי ב- בתוצאות הדף במנועי החיפוש, גם אם אתם מבצעים כל דבר נכון אחר.

לכולם קורה שבנית הקישורים הראשונים הופכת למשימה מרתיעה ואפילו קשה במובן מסוים, במיוחד עבור קידום אתרי אינטרנט חדשים. החוכמה היא לא לחשוש כאן. בואו נעבור ביחד על בניית לינקים מזקים לאתר מא'-ת'.

מזה LINKS ?

LINKS, או בעברית קישורים הינו אמצעי מעבר מדף אחד לאחר. הם נוצרים באמצעות hypertext נבחר, שהוא בעצם חיבור של אובייקט אינפורמטיבי כמו תמונה, מילה או סרטון, הקישורים פועלים על מנת להפוח את השימוש והניווט באינטרנט למעניין יותר, קל,נוח, עדכני ורלוונטי.

מה זה בניית קישורים?

בניית קישורים מתייחסת לתהליך תהליך של קבלת דפים חיצוניים לקישור באתר שלכם. מנועי חיפוש משתמשים בלינקים כדי 'לאנדקס' ברשת – הן בין עמודים שונים באתר שלכם והן בין אתרים שונים. בניית קישרים הינה אחת הטקטיקות הנפוצות בקידום אתרים, התהליך הוא לשים קישור באתר מסויים כדי לקבל יותר תנועה לאתר שלכם. יש ערך נוסף, לבניית קישורים והוא, הגברת
סמכות האתר שלכם. למדו עוד על תחום בניית קישורים דרך המאמרים הבאים..

מדריך בניית קישורים סקירה כללית

במאמר מקצועי זה: מדריך לבניית קישורים אחלוק איתכם שלוש שיטות מהירות ויחסית וקלות ללא כלים מתקדמים שזה אומר בחינם, מה שיסייע לכם לבנות בסיס יציב ולהרוויח קישורים שאתם בניתם.

מדריך לבניית קישורים
מדריך למתקדמים של AHRAFS למעבר לחצו על התמונה

ברוכים הבאים, הפעם, נדריך אתכם כיצד ניתן להשיג את הקישורים הראשונים, היות וכל אתר אינטרנט צריך להיות מסוגל להתחרות מול אנשים רבים. אני יודע שכאשר אתם מתחילים בבניית קישורים, רבים מכם נרתעים כי זה עלול להיות מורכב מאוד.

מדריך בניית קישורים בשיטה נקייה כמו שגוגל אוהב

אז תנו לי להוביל אותכם בדרך שלוקחת לאחרים כ3-4 שעות או אפילו חצי יום עבודה. נסו את שלושת הטקטיקות הבאות ואני ודי בטוח באופן וודאי, שהן הולכות לגרום לעסק שלכם להיות מאורגן נכון.

ULTIMATE BACKLINK STRATEGY מדריך בניית קישורים בשילוב עם קניית קניית הקישורים שלנו.. מחכה לכם הצעה סופר משתלמת בסוף המאמר .

לא מעוניין לקרוא מדריך בניית קישורים אלא רק לקנות קישורים? גלול עכשיו לסוף המאמר וקבל בונוס נדיר לקניית קישורים לאתר שלך

מבצע קניית קישורים 16.09.2020 GPR הזמנת קישורים לאתר
קניית קישורים בצבצע 🔥 מלאי מוגבל ל600 קישורים בלבד

נתחיל עם הקומץ הראשון של 50/70 קישורים שתצטרכו להתחיל להתחרות איתם. באמצעות כתיבת תוכן ומאמרים לדוגמא, הדרך תהיה ארוכה יותר, גם באמצעות מילות מפתח, הדרך תהיה ארוכה יותר. גם מעורבות ואינטראקציה עשויים להאריך את הדרך, אבל בכל זאת אתם פשוט חייבים שיהיה לכם בסיס מוצק לקישורים שמווה אבן דרך באסטרטגית ה off page seo (קידום מחוץ לאתר) שלכם, בואו ונתחיל מכאן..

שם המותג שלכם. שם הדומיין. שם בעלים

בעיקרון הראשון זה לחפש קישורים המגיעים תחת שם העסק או האתר, הדומיין שלך או מהשמות המייסדים או האנשים אשר הם מייסדי החברה או אלה המנהלים אותה.

המדריך לבניית קישורים
brand awareness


שלב ראשון: חפשו בגוגל את השמות "במרכאות".

אז, אם זה היה אני, גיל רותם וGPR, הייתי מחפש במרכאות את צמד המילים הבאות: "גיל רותם" או "GPR קידום אתרים" ולא את שם הדומיין בכתובת ה-URL. אבל בסרגל הכלים של גוגל, הייתי מבצע חיפוש על פי "GPR .CO . IL", כפי שציינתי כאן, או לפי "GPR+קידום אתרים". גיל רותם מומחה לקידום אתרים.

למילה GPR יש לה גם משמעויות אחרות, לדוגנה כמו התוכנית הכוכב הבא, מה שגורם לבלבול. אם זה מה שקורה גם לך, יש להשתמש בשם המותג שלך ועוד סימן מזהה, היות וזה נדיר שיקרה מצב אשר בו הכוכב הבא יוזכר יחד עם האופטימיזציה למנועי החיפוש.

לעיתים קרובות, GPR מוזכר יחד עם המילה קידום אתרים, עכשיו לדוגמה שלעסק שלכם קוראים חן הניקיון, עם הזמן וניתן לשלב את זה בחיפוש עצמו כך שכל אחד מחיפושים אלה, יגרום לרשימה ארוכה וכמויות אדירות של תוצאות החיפוש בגוגל.


שלב שני: בדוק ידנית את הדף נניח בין 50-100 תוצאות, בכדי לאשר כי..

1.הם מקשרים למקום הנכון ואם לא, במידה וקיימים אזכורים של גיל רותם אשר אינם מקושרים לGPR, אנו נצטרך לתקן את זה ואנו ניצור קשר עם האנשים הללו.

תקסט עוגן (anchor text

2.אם אתם יכולים לשלוט על טקסט העוגן ולראות מהיכן נקודות מיקום הקישור, עדכנו זאת. דוגמא, תוכלו ללכת אל "הלינקדאין שלי". ומשם יהיה קישור אל GPR. אני אוכל למשל לעדכן את זה, במידה והייתי בחברה אחרת או אם שם התחום של GPR השתנה מ- GPR SEO AGENCY רק ל-GPR.

3.אם יש טעות או משהו חסר, יש למצוא את האנשים הנכונים לשלוח להם מיילים שיתקנו זאת. כתוצאה מכך, אני אבצע את המהלך הבא- כל אזכור בגוגל, צריך שיהיה לו קישור בדף של האתר שלי, ניתן קבל את הקישור מתוך שם המותג, מתוך כתובת האתר, וממייסדים/בעלים ומנהלים. בדרך זו, ניתן יהיה להוציא המון קישורים מוצלחים, סמכותיים ורלוונטים.

דירוג סמכות אתר
דירוג סמכות אתר

אתרים וכלים המפרטים את המתחרים שלך

אז למעשה זה אומר שאנו הולכים ל… SPY ON THE ENEMY

צעד ראשון- זהה את 5 או 10 האתרים הבולטים ביותר של המתחרים שלך

אתרים כאלה שאנו מעוניינים להתחרות בהם ואף אנו רואים אותם כל הזמן בחיפוש, מוזכרים המון פעמים באתרי חדשות. או בכל פרסום אחר.


שלב שני- חפש בגוגל לא כל אחד בנפרד, אלה בשילובים של שניים, שלושה או ארבעה קישורים יחד

לדוגמא, אם אנו מעוניינים לפתוח חברה שמייצרת חומרי ניקיון, הייתי מחפש חברות ידועות כגון "סנו"ו "יעקובי" ו "H.G" ו סנט מוריץ ואז, אני אחפש ב- סנו, יעקובי חומרי ניקיון או H.G ו סנט מוריץ חומרי ניקיון , כל אלה הן רביעיות של שילובים אך הם עדיין שונים.

שלב שלישי- בקר בכל האתרים של SERP's באתר המכיל רשימת מתחרים רבים בכל סוג של פורמט, {מבנה, ספריות, השוואות, רשימה וכו'}

בכל אחד מהמקרים האלה, הייתי שולח, או הייתי מנסה ליצור קשר עם מי שמנהל את הרשימה והייתי אומר לו :"היי הארגון או החברה שלי גם שייכת לכאן, ממש כשם שהכנסת לרשימה את שאר החברות. אנו עושים את אותו הדבר בעצם, אם זה כאן , המותגים של מרקרים מחיקים ללוחות לבנים כגון: סנו, יעקובי, סנט מוריץ והאתר שלך שצריך יהיה להיות בקישור אל שם האתר שלך.


3. רשימת אתרים בשדה שלך אשר מפרטים אנשים, ארגונים, גיאוגרפיה עם אותן התכונות של האתר שלכם

זה האתר אשר מציב רשימות של אנשים או ארגונים בתחום מסוים, שדה מסוים, אזור מסוים ותכונות מסוימות או אפילו שילוב של שלושת אלה. אז אם הם מציינים אז כאן יש הרבה סוג עטים מחיקים מתוצרת אירופה כאשר חברות אלה יוסדו ע"י נשים. אז תוכל להגיד, ובכן,אלה הן תכונות מיוחדות, זוהי גיאוגרפיה וזה השדה שלי.

אני עצמי בעסקי ייצור, אני מייצר עטים ללוחות מחיקים, המייסדת של המפעל שלנו היא גם אישה ואנו נמצאים באירופה. זו למעשה הסיבה שאנו מחשיבים את שלושת הנתונים הללו. לפיכך, אנו צריכים להיות ברשימה. אז בעצם אתה מחפש רשימות נסוג זה שלא יציגו את המתחרים שלך, אבל זו הזדמנות טובה במיוחד לקבלת קישורים טובים.

מדריך בניית קישורים שלב אחר שלב.


שלב ראשון:

1.הכינו רשימת תחומי פעולה של הארגון שלכם. אז אנו נהיה רשומים בתחום הטכנולוגיה, או כיצרנים או תוכנה, שירותים, מימון או כל דבר אחר. תוכל להתחיל מהמאקרו ולהמשיך למיקרו בכל אחת מן הרמות הללו.

קישורים לקידום מקומי
קישורים לקידום מקומי

2.מקם את האזור הגיאוגרפי שלך באותו הפורמט של מאקרו למיקרו
אם אתם מעוניינים להתפרס רחוק יותר, כל הארץ או ערים אחרות. לכל מחוז, אזור, עיר ואפילו שכונה, קיימים אתרי אינטרנט ברשימה. אלה הם למעשה סטארט אפים אשר מבוססים על כל הארץ, מחוזות( צפון/דרום/מרכז), ערים (ירושלים/תל אביב), שכונות וקהילות. פשוט תוכלו לומר לעצמכם:"אוקי אני הולך על זה וזה בהחלט עשוי להתאים לי". למדו עוד על בניית קישורים למותג של עסק מקומי בגוגל מי ביזנס או על קידום לוקאלי בגוגל

3 רשום את המאפיינים הייחודיים של העסק שלך האם העסק שלכם נוסד ע"י אדם שתכונותיו שונות מהרגיל? GPR ברור שמייסדת היית הייתה אימי דורית.

אז GPR בעצם נוסד ביזמות נשית. האם אתם ידידותיים לסביבה? או שאתם משקיעים בנפט ומעשנים במקומות ציבוריים, או שמע יש לכם מדיניות של חיסכון ושימוש באנרגיה ידידותית לסביבה, או שאתם חשים מחויבות כלשהי לתרום לצדקה כפי שחברת "טבע " עשתה.

או שיש לכם צוות שליטה מרחוק, שאתם מזדהים עם קהילת הלהטב"ים, או שיש לכם מדיניות של משפחה מאוד נדיבה. לא משנה אילו תכונות מעניינות יש לכם, כדאי לערוך רשימה ולשלב אותן.

Green energy word seo agency


שלב שלישי- חפש בגוגל רשימות אתרים, בעלי עסקים או ארגונים בעלי תכונות דומות לתחום או לאזור שלך

מדריך בניית קישורים
מדריך בניית קישורים

לדוגמא: נשות עסקים מקבלות תמיכה מאתרי יזמות או ארגונים למעמד האשא, GPR, הינה חברה שיוסדה על ידי יזמות נשית, כך שאני בהחלט יוכל להשיג את הקישור מרשימת אתרים כאילו.

או את רשימת החברות שנמצאות באיחוד/ארגון שיוסדו ע"י נשים, אני יכול להיות ברשימה של יצרנים כמו סנו ויעקובי לתכשירי ניקוי שגם נמצאים ברשימה כזו.

תוכלו למצוא הרבה כאלה. אם אתם מבצעים רשימה מסוג זה, תוכלו להתחיל ולחפש בגוגל ולמצוא את התוצאות ולהשתמש באותו תהליך שהזכרתי כאן.

האם אתם יודעים מה הדבר הנפלא בכל שלושת השיטות הללו? אין צורך בכלים. אתם לא תצטרכו לשלם עבור אף כלי ולא תצטרכו לדאוג עבור רישוי הדומיין, או כל הליך הסמכה אחר או לדאוג עבור אישור לכל מיני סוגים של קישורים ולשלם מחיר יקר. מדריך בניית קישורים GPR

יהיה ניתן לעשות זאת באופן ידני בעצמכם, באמצעות גוגל וזה מה שיביא להבאת הקישורים הראשונים שלכם באתר. במידה ויש לכם הצעות נוספות, תוכלו בבקשה להשאיר אותן כאן למטה בהערות ואני אצפה לשוחח עמכם שם. נתראה שוב בקרוב עם עוד מאמרים ומדריכים לקידום אתרים.

מסקנות

לא יודע כמה ההבנה יש לכם בקישורים, אבל היום,
זה הגורם מספר אחד בפרמטרים לקידום בגוגל.

אני כל הזמן מדבר על כך בכל הפלטפורמות שלי בפייסבוק
ובבלוגים ובפייבר. 

לא משנה אם אתם מקדמים סרטונים ביוטיוב או מקדמים את האתר שלכם, קישורים זה הדבר שגורם לאתר להגיע למקום הראשון
בין אם אנחנו מסכימים על זה או לא.

אז עכשיו החלטתי, אני מוכר קישורים למי שצריך 
ולא רק ללקוחות הרגילים שלי, אחרי הכל, ב GPR יש לי תשתית
רחבה מאוד וחבל לא להעלות אליה תוכן חדש 😇😇

פשוט מאוד – קישורים מביאים תוצאות מהירות יותר
ככל שנשיג יותר קישורים – ככה נגיע מהר יותר למקום ה-1
(כמובן שהייתי מציע בזהירות כדי לא להתפס בעין החמה של גוגל)

אז הורדתי את המחירים ב-50%!

  • 5 – קישורים: במקום 1000 רק 500 ₪
  • 12 קישורים: במקום 2150 רק 1000 ₪
  • 15 קישורים: במקום 2600 רק 1200 ₪ בונס כולל תוכן 😇
  • 20 קישורים: במקום 3600 רק 1500 ₪ בונס כולל תוכן+ 10 citations 😇😇
  • 25 קישורים: במקום 4200 רק 1800 ₪ בונס כולל תוכן+ 50 סיגנלים 😇😇😇

🐙קניית קישורים עכשיו
ב 70% הנחה

הזדמנות חד פעמית,. המבצע תקף ל 600 קישורים בלבד!!
הזמנה מהירה

תגיות: מדריך בניית קישורים, קידום סרטונים ביוטיוב

דרגו את המאמר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *