למה רכישת תבנית מוכנה לוורדפרס עבור אתר העסק שלכם עלולה להיות רעיון גרוע

רכישת תבנית מוכנה לוורדפרס

רכישת תבנית מוכנה לוורדפרס עבור אתר האינטרנט העסקי שלכם עשויה להיראות כפתרון מהיר להצגת המותג או העסק שלכם באינטרנט. חלק מתבניות אלה, למרות הפופולריות שלהן, מגיעות עם כמות עצומה של תוכנות מיותרות ועלויות נסתרות. קראו את דעתנו למה רכישת תבנית מוכנה לוורדפרס עבור אתר העסק שלכם עלולה להיות רעיון לא טוב.

רכישת תבניות מוכנות לוורדפרס הן גנריות לעיתים קרובות מכילות תוכנות מיותרות

אולי הבעיה הגדולה ביותר עם תבניות הוורדפרס האלה היא שהן מגיעות עם כמות עצומה של תוכנות מיותרות – במיוחד אם הן חינמיות להורדה.

אם אינכם מכירים, תוכנות מיותרות מתייחסות לתוכנה וקוד שאינכם צריכים או רוצים. בדרך כלל זה תוצאה של שותפויות בין ספקים למפתחי התבניות, שמגיעים להסכמים להתקין מראש תוכנה מסוימת בתבניות בתמורה לתשלום.

תבניות מוכנות וורדפרס מובילה לחווית משמש נמוכה מאוד

הבעיה עם תוכנות מיותרות היא שהן מאטות את האתר שלכם – לעיתים קרובות בצורה דרמטית. מאחר שמהירות טעינת האתר היא כיום גורם חשוב ב- קידום אתרים (SEO), הדבר האחרון שתרצו הוא תבנית עמוסה שמורידה את הציונים שלכם במהירות טעינת דפים. למדו עוד מה זה UX

רכישת תבנית מוכנה לוורדפרס

תבניות וורדפרס גנריות לעיתים קרובות כרוכות בעלויות נסתרות

בעיה נוספת עם תבניות ותבניות וורדפרס היא שהעלויות הנסתרות אינן מוצגות בעת הרכישה. העלויות הגדולות ביותר קשורות בדרך כלל לתמיכה, מה שמותיר אתכם חסרי אונים אם אתם צריכים לשנות או להתאים משהו בתבנית שלכם כדי להתאים טוב יותר לדרישות העסק שלכם.

עוד תוכן בנושא רכישת תבנית מוכנה לוורדפרס:

אם אתם רוצים תמיכה שוטפת, לעיתים קרובות תצטרכו לשלם דמי מנוי חודשיים ניכרים, גם אם תצטרכו לשלוח להם מייל רק פעמיים בשנה בנוגע לבעיות באתר שלכם. לעומת זאת, עיצוב אתר ייעודי, המותאם אישית לצרכים הספציפיים שלכם, כולל תמיכה מלאה במחיר בעת הקמת האתר שלכם ועלויות שקופות לחבילות תחזוקת אתרים שוטפות.

תבנית מותאמת אישית לעומת רכישת תבנית מוכנה לוורדפרס: מה הכי טוב לאתר לשכם?

אתם תלויים במפתח שיצר את תבנית הוורדפרס

כדי לשמור על אבטחת האתר ותאימות עם וורדפרס ועדכוני תוספים אישיים, תצטרכו לעדכן את התבנית שלכם בקביעות כדי להישאר בקו אחד עם הנהלים והדרישות העדכניים ביותר.

עם זאת, אתם תלויים לחלוטין במפתח התבנית להמשיך ולשחרר תיקונים אלה ועדכוני תאימות. במילים אחרות, אם מפתח התבנית שלכם נעלם, תישארו עם אתר תקוע שמשתמש בתוכנה וקוד ישנים שיהפכו לבלתי תואמים ולא מאובטחים בהדרגה.

לא רק שאתר העסק שלכם יהיה יעד קל להאקרים ולפושעים סייבר, אלא כל אותה עבודה קשה שהושקעה בשיפור התבנית ותוכן האתר שלכם תאבד למעשה מאחר שתישארו ללא אופציה אלא להתחיל מחדש עם אתר וורדפרס חדש.

יהיה לכם אתר שנראה זהה לעסקים רבים אחרים

אולי הבעיה המשמעותית ביותר עם תבניות ותבניות אתרים היא שהן בשימוש באלפי אתרים במקביל. במקרים רבים, עשרות מתחרים ממש משתמשים בגרסאות של אותה התבנית.

עם זאת, ללא קשר לענף הספציפי שלכם, עליכם להפוך את הנוכחות המקוונת שלכם לבולטת כדי לעמוד בסיכוי לזכות בלקוחות באינטרנט. אם האתר שלכם נראה זהה ל-99% מהעסקים האחרים בתעשייה שלכם, לא תוכלו להשיג זאת.

תבניות גנריות ועיצובים מותירים לקוחות מאוכזבים, לעיתים קרובות מבולבלים (מתקשים להבדיל בין חברות), ולכן פוגעים בשיעורי המרה (האחוז של מבקרי אתר שהופכים ללקוחות משלמים).

כאשר אתם מעצבים ובונים את אתר העסק שלכם, עליכם להיות בטוחים שאתם מקבלים את ההחלטה הטובה ביותר עבור הצרכים הספציפיים שלכם

ברוב המקרים, זה אומר להימנע מתבניות מוכנות ולהתמקד בעיצוב אתר אינטרנט מותאם אישית.

מסקנות אחרונות על רכישת תבנית מוכנה לוורדפרס

ב GPR , אנחנו בונים את כל אתרי הלקוחות שלנו מהיסוד. אנחנו מציעים אחריות שאף תבנית או תמה לא משמשת כחלק משירותי עיצוב האתר הייעודיים שלנו.

כפי שאפשר לראות מהפרויקטים האחרונים שלנו ב-תיק עבודות בניית אתרים, המיקוד שלנו הוא במתן עיצובי אתרים ייחודיים ואפקטיביים שיעזרו לעסק שלכם להיבדל מהתחרות.

אם אתם מעוניינים ללמוד עוד על שירותי בניית אתרים שלנו, אל תהססו ליצור איתנו קשר או לתאם שיחת ייעוץ בזופ. נשמח מאוד לדון בצרכים הספציפיים שלכם ולראות כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם ליצור נוכחות מקוונת שבאמת עובדת עבור העסק שלכם.

שאלות ותשובות נפוצות בנושא רכישת תבנית מוכנה לוורדפרס

שאלה: מהם החסרונות העיקריים בשימוש בתבנית מוכנה לוורדפרס עבור אתר עסקי?

תשובה: החסרונות העיקריים הם תוכנות מיותרות שמאטות את האתר, עלויות נסתרות, תלות במפתח התבנית, חוסר ייחודיות ודמיון למתחרים.

שאלה: האם תבניות חינם לוורדפרס הן באמת חינם לחלוטין?

תשובה: לא, תבניות חינם עלולות לכלול עלויות נסתרות כמו תמיכה טכנית או רישיונות שדורשים תשלום נוסף.

שאלה: כיצד עיצוב אתר ייעודי יכול לעזור לעסק שלי יותר מתבנית מוכנה?

תשובה: עיצוב ייעודי יוצר אתר ייחודי המותאם לצרכים המדויקים שלכם, ועוזר להבדיל את העסק שלכם מהמתחרים.

שאלה: האם כדאי לי להשקיע בעיצוב אתר מותאם אישית אם יש לי תקציב קטן?

תשובה: בהחלט, אפשר ליצור עיצוב ייעודי יפה גם בתקציב קטן יחסית שישרת את העסק שלכם הרבה יותר טוב מתבנית גנרית.

שאלה: מה אני צריך לבדוק לפני שאני קונה תבנית וורדפרס?

תשובה: חשוב לבדוק האם יש עלויות נסתרות, מה רמת התמיכה, האם התבנית מתעדכנת באופן שוטף וכמה אתרים אחרים משתמשים באותה התבנית.

דרגו את המאמר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *