ניקוי וייעול מסד נתונים בוורדפרס + 4 תוספי ניקוי wp Database

ניקוי מסד נתונים בוורדפרס

מדריך פשוט ומקיף בנושא: ניקוי וייעול מסד הנתונים בוורדפרס ב 6 שלבים ובנוסף 3 תוספים חינמים שיעשו את העבודה עבורכם.


מערכת הניהול והפרסום של וורדפרס משתמשת במסד נתונים לאחסון וניהול כל התוכן באתר. עם זאת, ככל שהאתר גדל והופך להיות יותר מורכב, המסד נתונים יכול להפוך לאיטי ולא יעיל. בכדי להבטיח שהאתר ימשיך לפעול בצורה חלקה וטובה, חשוב לבצע ניקוי וייעול מסד נתונים מדי פעם.

מתקשים עם ניקוי וייעול מסד הנתונים שלכם? אנחנו כאן בשבילכם, פתרונות יעילים במחירים הוגנים חייגו עכשיו >> 073-3744651

אופטימיזציה למסד הנתונים באתר וורדפרס

כדי לבצע ניקוי וייעול מסד נתונים בוורדפרס, ישנם כמה צעדים שכדאי לבצע:ישנם כמה צעדים שכדאי לבצע:

 1. בצעו גיבוי של המסד נתונים – לפני שמתחילים לבצע כל שינוי במסד הנתונים, חשוב לגבות את כל הנתונים במסד. זה יספק ביטחון נגד כל התאונות אפשריות.
 2. השתמש בתוסף לניקוי מסד נתונים – קיימים תוספים רבים לוורדפרס המיועדים לניקוי מסד הנתונים. התוסף יאפשר לכם לבצע אוטומציה ולנקות את המסד הנתונים מכל הנתונים המיותרים והלא רלוונטיים.
 3. מחקו נתונים לא רלוונטיים – ייתכן ומתפטר מעומס נתונים מיותר ותגדיל את מהירות הטעינה של האתר.
 4. עדכן תוספים ותבניות – כאשר תוספים ותבניות מתעדכנים באופן קבוע, הם משתנים ויכולים להשפיע לרעה על מסד הנתונים של האתר. עדכון התוספים והתבניות לגירסאות העדכניות ביותר יכולו לסייע במניעת בעיות במסד הנתונים וגם לעזור בקידום האתר.
 5. השתמשו בתוספי ייעול – קיימים תוספים רבים המיועדים לייעול מסד הנתונים. תוספים אלו יכולים לסייע במניעת קריסת האתר או צריכת משאבי מערכת יתרה.
 6. בסופו של דבר, ניקוי וייעול מסד נתונים בוורדפרס הוא צעד חשוב לשמירה על האתר במצב טוב וחלק. בביצוע הצעדים הנכונים והמתאימים לאתר , תוכל להבטיח שהתאר שלכם עובד בצורה חלקה, מאובטחת ומהירה.
ניקוי וייעול מסד הנתונים

ניקוי מסד נתונים בוורדפרס

4 תוספים הכי טובים לניקוי מסד נתונים בוורדפרס

חסכתי בישבילכם רשימת תוספים ארוכה שבעצם כולם עושים כמעט אותו דבר ופשוט אספתי כאן עבורכם את התוספים שאני משתמש בהם עבור האתר שלנו ועבור אתרים של לקוחות הסוכנות שלנו בGPR.

WP-SWEEP – wordpress database cleanup as we'll

מה התוסף הזה עושה:

התוסף מנקה את כל ההיסטוריה של מסד הנטונים שלכם
WP-SWEEP מנקה:

 • תיקונים
 • טיוטות אוטומטיות
 • תגובות שנמחקו
 • הערות לא מאושרות
 • תגובות עם ספאם
 • תגובות שנמחקו
 • מטא פוסט יתום
 • מטא הערה יתומה
 • מטא משתמש יתום
 • מטא מונח יתום
 • יחסי מונח יתום
 • מונחים שאינם בשימוש
 • מטא פוסט משוכפל
 • מטא הערה משוכפל
 • מטא משתמש משוכפל
 • מטא מונח משוכפל
 • אפשרויות חולפות
 • מייעל טבלאות מסד נתונים
 • oembed מטמונים ב-post meta

קישור להורדת WP-SWEEP

Garbage Collector -Database Cleanup

מה התוסף הזה עושה?

התוסף Garbage Collector -Database Cleanup סורק את מסד הנתונים של וורדפרס ומציג את הטבלאות שאינן שייכות להתקנת הליבה של וורדפרס.
חלק מהתוספים של וורדפרס יוצרים ומשתמשים בטבלאות מסד נתונים משלו. הטבלאות הללו (קטנות וגדולות) נשארות במסד הנתונים שלכם לאחר ביטול ומחיקה של תוסף לעתים קרובות.

אם הבלוג באתר שלכם בן יותר מיום אחד, כנראה שיש לכם זבל של תוספים במסד הנתונים של אתר הוורדפרס שלכם. בעזרת התוסף הזה תוכלו לבדוק את מסד הנתונים שלכם ולגלות אם הוא נקי או לא. הפלאגין מציג לא רשימת טבלאות WP עם כמות הרשומות שלו, הגודל שהם תופסים ב-Kb. שם הפלאגין ומצב הפלאגין מוצגים גם אם הנתונים הללו זמינים.
ניתן לגלות גם שינויים שבוצעו בטבלאות הליבה של מסד הנתונים(נוספו עמודות).

קישור להורת Garbage Collector -Database Cleanup

Lscache

נכון להיום אולי תוסף הALL IN ONE חשוב ביותר בוורדפרס (לפי דעתי). התוסף החינמי הזה יכול לעשות הכל (חוץ להתקין ולפרק את הכיור במטבח שלכם). אבל באו נהיה רציניים לרגע, אם יש לכם שרת LIGHT SPEED אז אתם יכולים להנות מכל הפונקציות של התוסף העוצמתי הזה. אופטימיזציה לתמונות ברמה שלא חלמתם שניתן להגיע, שליטה מלאה על ניקוי וייעול מסד נתונים, אינטגרציות עם CDN לתוכן דינמי ועם CDN נוסף לתוכן סטאטי ולצרכי אבטחה. יכולת טעינת משאבים בשרתים לוקאלים וכל זה בסנכרון מושלם ללא שום תוספים אחרים. כמובן שהתוסף מבצע אופטימיזצייה ל CSS, JS, HTML אבל אפשר ללמוד על התוסף ועל טכנולוגית LIGHT SPEED במאמר הזה. או בסרטון הבא:

ניקוי וייעול מסד נתונים בוורדפרס מעולם לא היה כל כך קל! not just speed optimization lscache dos wordpress database cleanup as we'll

תוכן נוסף בנושא ניקוי וייעול מסד נתונים בוורדפרס:

כיצד לנקות את ספריית המדיה של וורדפרס שלכם ב 2 שיטות קלות:

איך לנקות את מסד הנתונים של וורדפרס לשיפור ביצועים האתר:

Asset clean-up

רוצים לקחת את זה לרמה נוספת? למטיבי לכת ניתן לקחת את האופטימיזציה לייעול מסד הנתונים של וורדפרס לשלבים מתקדמים יותר ( שווה אבל לוקח המון זמן ).

תוסף Asset Clean Up הוא תוסף למערכת הניהול תוכן וורדפרס שמיועד לאפשר לנטר ולשפר את קוד האתר שלכם, מסד הנתונים וזמני הטעינה של האתר באמצעות מניעה של טעינת קבצים לא נחוצים בעמודים ובפוסטים.

בשורה תחתונה התוסף מאפשר לכם לבחור אילו קבצים לטעון בעמוד ואילו לא לטעון, וכך להפחית את זמן הטעינה של האתר.

בנוסף לכך, תוסף Asset Clean Up מציע גם אפשרויות נוספות לשיפור זמן הטעינה של האתר, כמו לאפשר לכם לבחור אילו קבצים לטעון בדפים מסוימים ואילו לא, לטעון קבצים אך לא עם כלים חיצוניים, לכבות קבצי CSS ו-JavaScript בדפים מסוימים, ולאפשר לכם לכבות סקריפטים בקוד המקור של האתר שלכם.

התוסף זמין להורדה מהחנות של וורדפרס, והוא מתקשר עם תוספים נוספים של וורדפרס כמו תוסף LsCache, WP Fastest Cache ותוסף WP Optimize. כמו כן, תוסף Asset Clean Up מספק תמיכה בתרגום למספר שפות, ומציע אפשרות למנוע טעינה מרובה של קבצים על ידי חסימת טעינת קבצים כפולים.

קישור להורדה התוסף

בסופו של דבר, תוסף Asset Clean Up הוא תוסף מועיל ויעיל שיכול לעזור לכם לשפר את זמן הטעינה של האתר ולהפוך אותו למהיר ויעיל יותר. אם אתם מחפשים תוסף שיעזור להגיע לפרפקציוניזם, תוסף Asset Clean Up יכול להיות בחירה מצוינת עבורכם.

צריכים עזרה עם ניקוי וייעול מסד הנתונים שלכם? אנחנו כאן בשבילכם,

פתרונות יעילים במחירים הוגנים ונוחיםחייגו עכשיו >> 073-3744651

לפני הכל בצעו גיבוי למסד הנתונים

בצעו גיבוי של המסד נתונים – לפני שמתחילים לבצע כל שינוי במסד הנתונים, חשוב לגבות את כל הנתונים במסד. זה יספק ביטחון נגד כל התאונות אפשריות. ביצוע גיבוי של מסד הנתונים הוא אמצעי מניעה מכריע כדי למנוע אובדן נתונים בזמן ביצוע שינויים או עדכונים במסד הנתונים. מתן אפשרות לגשת למסד הנתונים ולפעול ללא גיבוי הוא מסוכן ועלול להוביל לשינויים לא מכוונים או אפילו לאובדן נתונים.

גיבוי מסד הנתונים הוא פתרון קל ליישום שיכול לספק שקט נפשי בעת ביצוע שינויים במבנה, בסכימה או בשגרה של מסד הנתונים. למעשה, במקרה של שגיאה או בעיה טכנית לאחר החלת השינויים, ניתן לשחזר בקלות את מסד הנתונים בחזרה למצבו המקורי עם כל הנתונים השמורים. בנוסף, זוהי דרך יעילה מאוד לאבטח נתונים מכל מחיקה בשוגג, התקפות תוכנות זדוניות או וירוסים, טעויות אנוש ואיומים פוטנציאליים אחרים. גבה את מסד הנתונים, שמור על בטיחות הנתונים שלכם ועבוד בצורה חכמה.

השתמשו בתוסף לניקוי מסד נתונים

השתמשו בתוסף לניקוי מסד נתונים – קיימים תוספים רבים לוורדפרס המיועדים לניקוי מסד הנתונים. התוסף יאפשר לכם לבצע אוטומציה ולנקות את המסד הנתונים מכל הנתונים המיותרים והלא רלוונטיים. (מעבר לתוסף לניקוי מסד נתונים )

אחד הכלים השימושיים ביותר שזמינים לבעלי אתרי וורדפרס הוא תוסף ניקוי מסד נתונים. תוספים אלה תוכננו במיוחד כדי לעזור לכם לייעל את מסד הנתונים, להסיר כל מידע מיותר שעלול להאט את האתר או לתפוס מקום יקר. על ידי שימוש בתוסף לניקוי מסד נתונים, אתם יכולים להפוך את התהליך של הסרת גרסאות ישנות, הערות ספאם, זמני חולף שפג תוקפם וסוגים אחרים של נתונים שאינם צריכים.

זה יכול לעזור לכם לשפר את מהירות האתר שלך, להפחית את צרכי האחסון שלכם ולהפוך את האתר לאבטח יותר. עם התוסף הנכון לניקוי מסד הנתונים, אתם יכולים להשתלט על מסד הנתונים של האתר ולשמור עליו פעיל במשך שנים רבות.

מחקו נתונים לא רלוונטיים

מחקו נתונים לא רלוונטיים – עומס נתונים מיותר מגדיל את מהירות הטעינה האתר. מרכיב מרכזי באופטימיזציה לאתר הוא מחיקת נתונים לא רלוונטיים שאינם נחוצים לפונקציונליות של האתר או לחוויית המשתמש. לא רק שזה עוזר לפשט ולפשט את האתר, אלא זה גם יכול להגביר את מהירות הטעינה והביצועים. כאשר אתר אינטרנט מלא בנתונים מיותרים ולא רלוונטיים, הוא מאט את מהירות הטעינה ויוצר חוויה מתסכלת עבור המשתמשים.

על ידי הסרת נתונים אלה, מהירות הטעינה יכולה להשתפר, ולהוביל לחוויית משתמש טובה יותר ולהגברת התנועה. בנוסף, הסרת נתונים לא רלוונטיים יכולה גם להפחית את כמות שטח האחסון הנדרש על ידי האתר. זה יכול להיות מועיל במיוחד לעסקים או ליחידים שיש להם קיבולת אירוח או שטח אחסון מוגבלים. בסך הכל, הסרת נתונים לא רלוונטיים היא היבט מכריע באופטימיזציה של האתר ויכולה להוביל לשיפור הביצועים באופן דרמטי, חווית המשתמש ותעבורת האתר.

מחיקה תבניות שלא בשימוש ועדכן תבניות

עדכן תבניות – כאשר תוספים ותבניות מתעדכנים באופן קבוע, הם משתנים ויכולים להשפיע על מסד הנתונים של האתר. עדכון התוספים והתבניות לגירסאות העדכניות ביותר יכולו לסייע במניעת בעיות במסד הנתונים. עדכון תוספים ותבניות הוא היבט חשוב בשמירה על אתר בריא. תוספים ותבניות נועדו לשפר את הפונקציונליות והמראה של האתר. עם זאת, הם אינם חסינים בפני באגים ופגיעויות.

לכן עדכוני תוכנה משוחררים באופן קבוע כדי לטפל בבעיות אלה. כאשר תוספים ותבניות מתעדכנים, הם לא רק מקבלים תכונות משופרות אלא גם תיקוני באגים ותיקוני אבטחה. בנוסף, עדכון רכיבים אלה יכול למנוע בעיות במסד הנתונים שעלולות להיווצר כתוצאה משימוש בגרסה מיושנת. על ידי עדכון קבוע, אתם יכולים להבטיח שהאתר שלכם יישאר מאובטח ומתפקד היטב. זה גם מנהג טוב לקחת גיבויים לפני עדכון תוספים או תבניות למקרה שמשהו ישתבש במהלך התהליך. לכן, מומלץ מאוד לוודא שהתוספים והתבניות שלכם יהיו תמיד מעודכנים כדי לשמור על אתר אינטרנט מותאם.

עדכן תוספים ותבניות

אם אתם משתמשים בוורדפרס, אתם בוודאי יודעים שמסד הנתונים שלכם הוא קריטי לביצועי האתר. מסד נתונים מותאם יכול לעזור לאתר שלכם להיטען מהר יותר, למנוע קריסות ולהפחית את העומס על השרת שלכם. למרבה המזל, ישנם תוספי אופטימיזציה רבים זמינים שיכולים לעזור לשמור על הפעלת מסד הנתונים שלכם בצורה חלקה.

תוספים אלה יכולים לנקות את מסד הנתונים על ידי הסרת טבלאות ונתונים שאינם בשימוש, לייעל את התמונות ולהאיץ את הביצועים הכוללים של האתר שלכם. חלק מתוספי האופטימיזציה הפופולריים ביותר כוללים WP-Optimize, WP-DBManager ו-Jetpack. על ידי שימוש בתוספים אלה, תוכל להפחית את משך הזמן שלוקח לאתר לטעון ולשפר את חווית המשתמש. בנוסף, מסד נתונים מותאם יכול לחסוך לכם כסף על ידי צמצום כמות משאבי המערכת הדרושים להפעלת האתר, מה שיכול להיות חשוב במיוחד אם יש באתר שלכם יש תנועה רבה.

השתמשו בתוספי ייעול

השתמשו בתוספי ייעול – קיימים תוספים רבים המיועדים לייעול מסד הנתונים של וורדפרס. תוספים אלו יכולים לסייע במניעת קריסת האתר או צריכת משאבי מערכת יתרה. תוספים לאופטימיזציה חיוניים לכל אתר וורדפרס מכיוון שהם עוזרים לשמור על הביצועים, המהירות והיציבות של האתר.

תוספים אלו מציעים מגוון רחב של פיצ'רים שיכולים לעזור להפחית את גודל מסד הנתונים של האתר ולשפר באופן דרמטי את מהירותו. לדוגמה, תוספים אלה יכולים להסיר טבלאות שאינן בשימוש ולמטב את מסד הנתונים על ידי אינדקס או דחיסה שלו.

הם יכולים גם לנקות הערות ספאם, טיוטות שפג תוקפן ותיקונים, ולפנות שטח אחסון במסד הנתונים. בנוסף, תוספים מסוימים לאופטימיזציה יכולים לשמור את האתר במטמון, להפחית את זמני טעינת הדפים ולשפר את חווית המשתמש הכוללת. עם תוספי האופטימיזציה הנכונים, אתם יכולים לשפר את הפונקציונליות של אתר הוורדפרס, לקבל דירוג טוב יותר במנועי החיפוש ולהציע למשתמשים שלכם חוויית גלישה חלקה. לכן, חשוב לבחור את תוסף האופטימיזציה הנכון העונה על הצרכים שלכם ומשפר את ביצועי האתר שלכם.

מסקנות אחרנות ניקוי וייעול מסד נתונים בוורדפרס

בסופו של דבר, ניקוי וייעול מסד נתונים בוורדפרס הוא צעד חשוב לשמירה על האתר במצב טוב וחלק. בביצוע הצעדים הנכונים והמתאימים לאתרשלכם, תוכל להבטיח שהתאר שלכם עובד בצורה חלקה, מאובטחת ומהירה ניקוי ואופטימיזציה של מסד נתונים וורדפרס היא משימה חיונית בתחזוקת אתר אינטרנט מתפקד היטב. ככל שהאתר גדל ומשתנה, מסד הנתונים יכול להיות עמוס בנתונים מיותרים, מה שעלול להאט את האתר ואף לפגוע בביצועים הכוללים שלו.

על ידי נקיטת הצעדים הנדרשים וביצוע תחזוקה שוטפת של מסד הנתונים, תוכל להבטיח שהאתר שלכם יפעל בצורה יעילה ככל האפשר. זה כולל הסרת תוספים מיושנים, מחיקת גיבויים ישנים וקבצי זבל ואופטימיזציה של מבנה מסד הנתונים שלכם.

מסד נתונים נקי ומוטב לא רק יגרום לאתר שלכם לפעול בצורה מהירה וחלקה יותר, אלא גם יגביר את האבטחה שלו, יקטין את הסיכון לקריסות ואובדן נתונים וישפר את חווית המשתמש. יתר על כן, חשוב לבחור את הכלים והשיטות הנכונים המתאימים לאתר, כדי למנוע בעיות או התנגשויות פוטנציאליות. בסופו של דבר, השקעת זמן ומאמץ כדי לשמור על תקינות מסד הנתונים של וורדפרס יכולה להביא ליתרונות משמעותיים עבור האתר והמבקרים בו.

ניקוי מסד נתונים בוורדפרס

צריכים עזרה עם ניקוי וייעול מסד הנתונים שלכם? אנחנו כאן בשבילכם, פתרונות יעילים במחירים הוגנים ונוחים

זקוקים לשירות תחזוקת אתרים? חייגו עכשיו >> 073-3744651

איך לנקות את מסד הנתונים של וורדפרס לשיפור ביצועים האתר

אופטימיזציה למס הנתונים היא תהליך של שיפור ביצועים והפחתת העומס על מסד הנתונים שלך. כאשר מסד הנתונים עומד בפני הגדלה, ניתן להשתמש בכמה אסטרטגיות כדי לשפר את ביצועי המסד ולהפחית את העומס עליו:
איתור ותיקון שגיאות במסד הנתונים: כשמסד הנתונים מכיל שגיאות, זה יכול לפגוע בביצועי המסד. על מנת לזהות ולתקן שגיאות, ניתן להשתמש בכלי ניטור ובדיקת מסד הנתונים.
איתור ומחיקת נתונים לא נחוצים: כאשר מסד הנתונים מכיל נתונים לא נחוצים או מיושנים, זה עלול לגרום לפיצול ולהאטת ביצועי המסד. ניתן להשתמש בכלי לאיתור נתונים מיושנים ולמחוק אותם על מנת לשפר את ביצועי המסד.
הגדרת אינדקסים: אינדקסים מאפשרים למסד הנתונים לחפש ולהחזיר נתונים מהר יותר. כדי ליצור אינדקסים, יש להגדיר את השדות הנחוצים כמפתחות ראשיים בטבלה.

איך מבצעים אופטימיזציה למסד הנתונים?

אופטימיזציה למסד הנתונים היא תהליך של שיפור ביצועים והפחתת העומס על מסד הנתונים שלך. כאשר מסד הנתונים עומד בפני הגדלה, ניתן להשתמש בכמה אסטרטגיות כדי לשפר את ביצועי המסד ולהפחית את העומס עליו:

אז כיצד הופכים את האתר שלכם למהיר ככל האפשר?

קיימות מספר דרכים להפיק את המרב מהמהירות של האתר שלכם. הנה כמה הצעות:

1. בחרו באחסון מהיר: החברה המארחת שלכם תשפיע על מהירות האתר.
בחרו בחברת אחסון מהירה ואמינה שיש לה מספיק כוח עיבוד כדי לספק את הבקשות של המשתמשים שלכם.
2. השתמשו במינימום קבצים: נסו להפחית את מספר הקבצים שהאתר שלכם צריך לטעון כדי לפתוח. המשתמשים שלכם יוכלו לגשת לאתר במהירות יותר אם תשתמשו בדפדפן כדי לצמצם את הגודל של תמונות וקבצי CSS.
3. השתמשו במטמון: מטמון הוא כלי שיכול לסייע להפחית את מספר הבקשות שהשרת שלכם צריך לעשות כדי לפתוח את האתר. הפעילו מטמון כדי לשמור על קבצי עמוד מקומיים על הדיסק הקשיח של המחשב של המשתמש ולא צריך לטעון אותם מהשרת בכל פעם שהוא גורם לאתר שלכם.
4. הפחיתו את זמן הטעינה: המשתמשים שלכם רוצים לגשת לאתר שלכם במהירות. תוכלו להפחית את זמן הטעינה על ידי מינועי חיפוש וכלים אחרים שיכולים לעזור לכם לא

אז מה זה בדיוק זיכרון מטמון?

זיכרון מטמון הוא תהליך שבו מפקד המחשב משמר עותק של נתונים נדרשים לעיבוד מהיר יותר בעתיד. זיכרון מטמון יכול להיות בצד הלקוח (בדפדפן) או בצד השרת. ההגדרה הפשוטה ביותר היא שזיכרון מטמון הוא מערכת שמשמור את חלק מהנתונים שלכם במקום שימוש תכופים על מנת לגשת אליהם במהירות גבוהה יותר מאשר לגשת להם באמצעות מקור המקורי של הנתונים.
לדוגמה, כאשר אתם פותחים את הדף הראשי של אתר מסוים, כל התמונות, הסגנונות, הקבצים וכו 'מורדו' לדפדפן שלכם מהשרת שבו האתר מתארח. אם אתם מגלשים באותו אתר על בסיס קבוע, אתם משתמשים במטמון כדי לטעון את האתר במהירות יותר. הזיכרון המטמון מאפשר לדפדפן לשמור את הנתונים האלה כך שהם לא צריכים להיות מורדים מהשרת שוב בכל פעם שאתם מכנסים לאתר. ככל שהתוכן נשאר בזיכרון מטמון יותר, כך המשתמשים יכולים לגשת לאתר במהירות יותר.

איך אני בטוח שה cache פעיל באתר שלי ?

כדי לוודא שהמטמון (Cache) פועל באתר שלך, ישנם כמה דרכים לבדוק:
בדיקת כלי פיתוח בדפדפן: בכלי פיתוח בדפדפן שלך, תוכל לראות את כל הקבצים שטעונים באתר ומאיפה הם מטענים. אם המטמון פועל, אתם צריכים לראות את הקבצים שמתאימים לכתובת ה- URL של האתר שלכם מטענים מהמטמון, ולא מהשרת.
בדיקת כלי ניהול המערכת: אם אתם משתמשים במערכת ניהול תוכן (CMS), כמו WordPress או Drupal, ישנם תוספים שמאפשרים לכם לבדוק את מצב המטמון. למשל, בתוסף "WP Super Cache" ל-WordPress יש לוח בקרה שמראה אם המטמון פועל וכמה זמן הקבצים נשמרים במטמון.
בדיקת קבצי הלוג: בקבצי הלוג של השרת שלך, ישנם רשומות שמציינות את זמן הגעת הבקשות מהלקוחות לשרת. אם המטמון פועל והלקוחות מקבלים את התוכן מהמטמון, זמן הגעת הבקשה יהיה נמוך מאוד (בדרך כלל פחות משנייה).
בכל מקרה, כדי להבטיח שהמטמון פועל כראוי, יש לוודא שהגדרות המטמון תקינות ומתאימות לסוג התוכן המוצג באתר שלכם

תגיות: ניקוי מסד נתונים בוורדפרס, ניקוי וייעול מסד נתונים בוורדפרס, wordpress database cleanup, אופטימיזציה למסד הנתונים

דרגו את המאמר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *