חוויית משתמש באתר (UX\UI), מה זה אומר בעצם?

חווית משתמש באתר (UX\UI), מה זה אומר בעצם?

מה היא בעצם חוויית משתמש באתר? האם ישנן הגדרות ספציפיות המגדירות בפנינו מה היא חוויית המשתמש המומלצת? בחיים, כמו בחיים, החוקיות משתנה בהתאם לסיטואציה, כך חוויית המשתמש באתר שלכם צריכה להיות מותאמת למה שאתם מציעים לגולש ולצרכנים.

  • HIGH UX – משרה תחושת אמינות גם אצל הגולשים וגם אצל מנועי החיפוש
  • HIGH UX – משפר אחוזי המרה באתר שלכם
  • HIGH UX – מעלה את זה זמן השהיה באתרים

כאשר ממקדים את העשייה בחוויית המשתמש באתר, ישנו ערך מוסף פשוט אדיר.

27 דוגמאות עיצוב אתרים לעורכי דין בעולם ב2021

השנה סיימנו את הגלישה ביותר מ- 700 אתרי עורכי דין כדי ליצור את הרשימה המלאה ביותר ברשת!! עם מיטב דוגמאות של עיצוב אתרים לעורכי דין. הצוות שלנו ב GPR בחר בקפידה את הטובים ביותר ובחן אותם בפרטנות. דוגמאות עיצוב אתרים לעורכי דין הטובים ביותר באינטרנט ובעוד שאנחנו בדרך כלל מונעים על ידי עיצוב השנה, השתמשנו…

27 דוגמאות עיצוב אתרים לעורכי דין בעולם ב2021

סקירה כללית על וורדפרס 5.5.

ברוכים הבאים לוורדפרס החדש (וורדפרס 5.5), במדריך הבא אביא בפנכים את כל השינויים החלים בעקבות העדכון האחרון. בגדול אתר הוורדפרס שלכם הולך לקבל כוחות חדשים בשלושה תחומים עיקריים: מהירות, חיפוש ואבטחה. קבלו את כל התכונות החדשות בליבת וורדפרס 5.5, בדגש על שיפורים בעורך הטקסט גוטנברג, ספריות קוד חשובות שישפיעו על המייל שלכם ועוד.. חלק מפונקציות…

סקירה כללית על וורדפרס 5.5.

כיצד ליצור תבניות בלוקים שמאיצות את בניית האתר

במדריך וורדפרס זה, אני אלמד אתכם כיצד לבנות ספרייה משלכם של תבניות בלוקים על מנת להאיץ באופן דרמטי את זרימת העבודה באתר וורדפרס ולהגיע ל..🔑 לתוצאות עקביות יותר לכם ולקוחות שלכם. מדוע ליצור ולעצב משהו פעמיים אם אתם יכולים לעשות זאת פעם אחת? 🤔 זהו אחד העקרונות המנחים מאחורי פיתוח ותכנות. מודול תבניות ממשק המשתמש…

כיצד ליצור תבניות בלוקים שמאיצות את בניית האתר

בניית אתרים רספונסיביים, מדוע זה חשוב?

להתאים את האתר באמצעות בניית אתרים רספונסיביים האם אתם רוצים אתר אינטרנט ידידותי אשר מתאים לכל סוגי המכשירים? ברור שכן, ב2021 כל אתר וזה לא משנה מאיזה מכשיר גולשים בו זה הסטנדרט לבניית אתרים. באמצעות טכנולוגיית css3 הנראות של בניית אתרי האניטרנט זהה ואחידה אם ברשותכם אתר מכירות און ליין כלשהוא, ואתם מחפשים בניית אתרים…

בניית אתרים רספונסיביים, מדוע זה חשוב?

עיצוב אתרים בהתאמה אישית, אפיון עיצובי אישית ובידול מהמתחרים

בשנים האחרונות, נדמה כי לא משנה לאן נפנה את מבטינו, כנראה נמצא תחרותיות גבוהה בכל ענף, תחום או נישה עסקית.עיצוב אתרים בהתאמה אישית מאפשר לנו לשמור על בידול מהמתחרים, תוך שאנחנו מספקים לגולשי האתר שלנו חוויית משתמש נכונה. מהי חווית משתמש נכונה באתר? בואו נדבר על זה ועל איך היא קשורה לנושא של WEB DESIGN. …

עיצוב אתרים בהתאמה אישית, אפיון עיצובי אישית ובידול מהמתחרים

בניית אתרי תדמית שיוצרים את כל ההבדל

👈 בניית אתרי תדמית שרק נראים יקר ⭐ לעסק שלכם מגיע לבנות אתר תדמית בצורה הטובה ביותר. התדמית שלכם חשובה ? אם אתם מעוניינים להשאיר את התחרות מאחורה, קודם כל יש צורך לבנות אתר תדמיתי לא פחות ממגנט, מעולה ו-SUPER מקצועי. בכל מקרה בו אתם מתפשרים על איכות אתר האינטרנט שלכם, אתם למעשה מתפשרים על…

בניית אתרי תדמית שיוצרים את כל ההבדל

הערך המוסף, הוא בכך שהגולש מקבל אתר אינטרנט שמעודד אותו להמשיך לסייר בתוכו, לבצע רכישות, להשאיר פרטים ועוד. במקרים בהם חוויית המשתמש באתר אינה ידידותית או נגישה, למעשה נוצר מצב בו הגולש נוטש את האתר במהירות.

מה היא בעצם חוויית משתמש טובה?

האם ישנן הגדרות ספציפיות המגדירות בפנינו מה היא חוויית המשתמש המומלצת? כל המידע באמרים מפורטים בנושא חווית משתמש UX/UI

מה זה UX UI (חווית משתמש באתר)?

UX UI או בעברית חווית משתמש הינה מונך מאוד כללי אשר ניתן לקשר אותו לכל אחד מהתחומים הבאים :

מנועי החיפוש, digital products ux, ui design, digital agency, digital strategy מילות המפתח, אופטימיזציה למנועי חיפוש,..

אתם חייבים להכיר את המונחים גם בשפה האנגלית

user interface product, design user experience design כמו כן ux designers product, development design process, user experience

כמה שיותר, קידום אתרים אורגני, mobile app, design service design system

דוקטור גוגל בדרך כלל יזהה את המצבים הללו בהם הגולשים נוטשים אותנו מהר, וידרג אותנו נמוך בתוצאות החיפוש השונות במנוע החיפוש.

high ux JUHH NANA DCUVV CTR
אז מה בעצם כוללת חווית משתמש גבוהה באתר

על קצה המזלג ומבלי להיכנס לעובי הקורה של נושאי קידום אתרים ו-SEO, אפשר בהחלט לציין כי חוויית משתמש "לא טובה" תוביל את גוגל להבין שאנחנו פשוט לא אתר איכותי . היות ומנוע החיפוש שלו דוגל באיכות, אנחנו נדורג נמוך בתוצאות החיפוש (כשאנשים מחפשים שירות או מוצר כמו שלנו).

אז מה כוללת חווית משתמש באתר מקצועי? 

חוויית משתמש באתר היא מינוח כללי, המתייחס לפרמטרים שונים ומגוונים, ביניהם למשל זמני הטעינה של דפי האינטרנט באתר שלנו, עיצוב האתר, הנגישות של חלקי חשובים באתר ( UI- חווית ממשק משתמש) כמו חלקי מכירות וסל קניות למשל, התכנים באתר ועוד.

אם ניקח לרגע דוגמה קיצונית, הרי שאתרים הסובלים מבלגן שלם של תכנים, סרטוני וידאו ופרסומות, בהכרח יובילו לחוויית משתמש נחותה. לרוב, גולשים יבצעו נטישה מאתרים כאלו די במהירות. 

עיצוב אתרים בדגש על UX או UI

חברות העוסקות בנושאי אופטימיזציה לאתרי אינטרנט, שמות את הדגש על נושאים רבים, שלפעמים אפילו אינם קשורים באופן ישיר לנושאי UX או UI. אחת הדוגמאות לכך, היא הדוגמה של תגי מטא. אמנם תגי מטא אינם מתקשרים באופן אסוציאטיבי טבעי לחוויית משתמש, אך הם חלק מהתהליך של יצירת נגישות וידידותיות לגולש.

חווית משתמש באתר ללא תגי מטא מסודרים אינפורמטיביים, קצרים וממוקדים, הדרך הבתוחה לפספס את הגולש בקלי-קלות😮. תגי מטא שאינם מסודרים על פי החוקיות של גוגל, גם יובילו לדירוג נמוך של האתר שלנו. במקרים מסוימים, אתר האינטרנט אפילו לא יופיע בתוצאות החיפוש!

לומדים על בשר המתחרים – יצירת חווית משתמש באתר

בימינו, קיימת תחרותיות כמעט בכל תחום. בשל כך, אפשר ללמוד רבות על מלאכתם של המתחרים שלנו בכל תחום. אין צורך להקים פרויקט שלם של בניית אתר אינטרנט, רק בכדי לגלות לאחר חצי שנה שאותו אתר אינו מניב שום תוצאות. 

אפשר ללמוד המון על המתחרים שלנו, על אפיוני האתרים שלהם ועל האופן בו הם שמים דגש על חוויות המשתמש שלהם. אם המתחרים שלנו מדורגים גבוה בתוצאות החיפוש, מה טוב! – קיבלנו מדריך חינמי שיסייע לנו להבין מה מוביל לדירוג גבוה בגוגל. 

במילים אחרות, חברת בניית אתרים ועיצוב מקצועית ומומלצת, היא חברה שתדע כיצד להשתמש בכוח של המתחרים שלכם – בכדי למנף אתכם!

בכל מקרה בו אתם מעוניינים לשפר את חוויית המשתמש באתר שלכם, זכרו תמיד כי יש אל מי לפנות. חברות עיצוב אתרים מתמקדות רבות בכל מה שקשור לחוויית משתמש נכונה, כזו המובילה את הגולש למקומות הנכונים באתר.

ישנן דרכים לנתב את הגולש בכדי שיבצע רכישות באתר, ישאיר פרטים וכדומה. מומלץ להתייעץ עם סטודיו מקצועי וליצור אתר טוב יותר. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.