מקדם-אתרים-פרילנסר

להיות מקדם אתרים פרילנסר. האם כדאי?

מקדם אתרים פרילנסר שהוא בעצם מומחה לקידום אתרים הינה אלמנט קריטי להצלחתו של כל עסק מקוון. אם ככה, כיצד בונים סמכות משלך כמומחה בתחום זה? במאמר הבא נבחן את המיומנויות הדיגיטליות והחוש שצריך לפתח בכדי להיות מומחה עצמאי בתחום SEO.

ראשית נבחן את נפח החיפושים לביטוי, רק אציין שלביטוי המדויק נפח חיפושים יחסית נמוך, אבל אל תתנו לדבר זה להטעות אתכם. רוב החיפושים בתחום מתרחשים בפלטפורמות ייעודיות כמו Fiverr, Upwork, XPlace, ובקבוצות פרילאסרים ברשתות החברתיות.

מקדם-אתרים-מומחה-וורדפרס
גיל רותם מומחה לקידום אתרים בגוגל

בעצם הסיכוי שתמצאו מקדם אתרים פרילנסר ישירות בחיפוש בגוגל הוא לא גדול, בלשון המעטה. 

כמות החיפושים החודשית של הביטוי מקדם אתרים פרילנסר בגוגל:

וריאציות של מילות מפתחממוצע נפח החיפוש
החודשי ב GOOGLE.CO.IL
מקדם אתרים פרילנסר20
פרילנסר מקדם אתרים20
דרוש מקדם אתרים פרילנסר10
דרושים מקדם אתרים פרילנסר10
מומחה לקידום אתרים20
מומחה לקידום אתרים בגוגל20
כמות החיפושים החודשית של הביטוי מקדם אתרים פרילנסר בגוגל

מה זה בעצם מקדם אתרים פרילנסר?

בגדול מקדם אתרים פרילנסר הוא תפקיד שנועד להבטיח את הדירוג הגבוה ביותר של אתר מסוים עבור חיפושים רלוונטיים במנועי חיפוש, כגון גוגל, מה שאמור בתורו להגדיל את המכירות. זה הוא המפתח ליצירת תנועה לאתר, ועמוד השדרה של כל אסטרטגיית שיווק דיגיטלית טובה. SEO כאינדיקטור הבסיס של ביצועי האתר, הוא מרכיב חיוני בכל עסק דיגיטלי.

מה יש למומחים לומר בנושא

אספנו עבורכם כמה מקדמים אתרים מומחים ושאלנו אותם מה נדרש על מנת להצליח בתחום.

עבדכם הנאמן גיל רותם מומחה קידום אתרים מנכ"ל ובעלים של חברת GPR 

מומחה וורדפרס

שלושת הדברים החשובים ביותר שמומחה SEO צריך לדעת: 

  1. כיצד לפרש את הנתונים ולקבל החלטות על בסיס זה
  2. הכירו את הפסיכולוגיה של שוק היעד שלכם 
  3. כישורי קופירייטינג מעולים

בגדול, כל השאר הפעולות נעשות עבורכם בעזרת כלים ותוכנת SEO, תוספים וכללים של תבניות וורדפרס מומלצות. אם תדעו  ליישם תובנות מכלים אלו ולגרום להם לעבוד כראוי, אתם כבר תדורגו טוב יותר ללא צורך במומחה SEO, בהסתמך על כך שזמן רב עומד לרשותך.

מקדם אתרים מומחה

עדי אלון מומחה קידום אתרים 

אמנם ישנן דרכים רבות להוביל תנועה לאתר, אך חשוב לציין, כי SEO מתייחס לתנועה אורגנית, או במילים אחרות, פרסום ללא תשלום. קידום אורגני מייצג כיצד אנשים (או עסקים) מחפשים ומוצאים מוצר או שירות בתנאים שלהם, ולכן חשוב לעבוד עם מומחה קידום אתרים, כזה שמכיר לפחות 200 פרמטרים המשפיעים על דירוג האתר בגוגל.

תומר רחמים בעלים של סוכנות AKO שיווק דיגיטלי

תומר מומחה וורדפרס שמאמין ב TECHNICAL SEO-  תומר התחיל את דרכו כמפתח ולאחר מכן למד את מקצוע הקידום. כיום תומר נחשב לפרילנסר מוביל ומבוקש ומחזיק בפרופיל חזק בפלטפורמת פייבר העולמית.

על פי תפיסתו צריך לבנות אתרים בקוד נקי שגוגל אוהב לקדם. זאת תפיסה מחשבתית קשה מאוד ליישום אשר מצריכה ידע נרחב ומסובך בהבנת ממשקים מורכבים, קשרים ותרשימי זרימה של כלים ופלטפורמות Back-end ושפות תכנות כמו PYTHON, CSS, HTML, JAVASCRIPT, PHP ועוד.

זוהי חשיבה נכונה ומשתלמת, כי בעסקים כמו בעסקים תמיד צריך לחשוב מה יקרה בעוד 5-10 שנים קדימה ולא רק מה שקורה כאן ועכשיו. במידה ואתם יכולים ליישמה, היתרון והבידול שתוכלו לייצר הוא לא משהו שהמתחרים שלכם יוכלו להתחרות איתו🤠.

מקדמי אתרים מומחים שמאמינים בקישורים 

מומחה לבניית קישורים

גל חזיזה: בעלים של מספר אתרי תוכן מהגדולים בישראל. גל מאמין שקישורים זה המפתח לקידום אפקטיבי של אתר ברשת החיפוש. עם הצלחות אי אפשר לטעות, ועל כן כאשר מקבלים קישורים חזקים מאתרים רלוונטיים וסמכותיים, ברוב המקרים הדף שאליו המאמרים מקושרים מתקדם באופן די מהיר במיקומי מילות המפתח ברשת החיפוש.

מומחה לקידום אתרים

עשהאל דרייר: הבעלים של אחת מחברות הקידום המובילות בארץ עשהאל דרייר בע"מ. לפי הפילוסופיה שלו, בהסתמך כמובן על כך שהאתר תקין וללא שגיאות חמורות מבחינת דפים שבורים, מבנה העמודים והכותרות באתר, קישורים, קישורים ועוד קצת קישורים זאת השיטה!!

מה הכישורים הנדרשים עבור מקדם אתרים פרילנסר?

קידום אתרים הוא תחום טכני עם שפה משלו ושיטות עבודה מומלצות המשפיעות מעבר לביקור באתר ובדף מסוים. רוב אנשי המקצוע הדיגיטליים מבינים את מושגי הליבה של קידום אתרים, אך מהם האלמנטים שלוקחים אותך ממתמצא למומחה שמוכן לעשות זאת לבד בענף? כנקודת מוצא, כדאי לך לשקול ללמוד קורס קידוד או עיצוב אתרים בכדי לפתח הבנה מעמיקה של אופן הפעולה של אתר.

ובאשר למיומנויות רכות, קידום אתרים הוא באמת דבר הדורש מוח אנליטי. תוכלו לאסוף, למדוד ולחקור נתונים באופן רציף, לכן חשוב לקבל תמונה ברורה כיצד למיין, לארגן ולהמחיש סוגים שונים של נתונים בפתרון הבעיות. 

התנסה באתרים ובלוגים משלך

אז מה הדרך הטובה ביותר לשלוט בקידום אתרים? קיימות פלטפורמות רבות בהן ניתן לבנות אתר בקלות כדי לתרגל את כישורי ה – SEO. וורדפרס הוא אחד המקומות הקלים והאמינים ביותר לעשות זאת. זה לא רק תרגול מדהים אלא חלק הכרחי בתהליך, כדי להעמיק את הידע שלך ולשווק את עצמך.

מקדם-אתרים-מומחה
טכנית כל מה שצריך בשביל לעבוד כפרילנס הוא רק מחשב ותחת, אה וכמובן קפה (-:

כיצד למצוא עבודה כפרילנסר עצמאי 

להיות מומחה לקידום אתרים עצמאי דורש זמן וסבלנות, אך ללמוד כיצד לבנות אתר פשוט שמדורג בצורה הגונה בגוגל זה לא יותר מדי קשה לביצוע. לאחר שבנית אתר בסיסי ויצרת כמה דוגמות, עליך למצוא עבודה. יש הרבה קבוצות פייסבוק ואתרים המוקדשים לפרילנסרים בימינו, ויש הרבה משרות התחלה זמינות גם באתרים כמו Freelancer – זה אולי לא המקום האידיאלי לעבוד לנצח, אבל זה מקום נהדר להתחיל ולבנות תיק עבודות.

לסיכום 

יש הרבה מאוד שיטות מוכחות לקידום אתרים ברשת החיפוש, התחום קשה ותחרותי ביותר ועל מנת להצליח צריך לשמור על מיקוד ומקצועיות במה שאתם עושים. לדוגמה, נניח שבחרתם לקדם אתרים באמצעות תוכן מעולה, אז ככל שתתמידו בכך, תבנו מוניטין, תיק עבודות, סמכות ולקוחות רבים. אותו דבר לגבי בניית קישורים שכמובן לא תועיל אם אין לה אסטרטגיה נכונה.

בשורה התחתונה (ובהתחשב בעובדה שאין ברשותכם תקציב של 7000 אלף ש"ח כפול 12 חודשים) הקידום מגיע ממקום של התמדה ויכולת הוצאה לפועל של משימות אפקטיביות באופן עקבי ושוטף, כאשר מנסים להיות טובים גם בפן הטכני, גם בפן הכתיבה וגם בבניית קישורים, מאבדים את האפקטיביות של כל אחד מהשיטות הללו. 

מקווה שנהניתם מהמאמר שלי, לייעוץ והכוונה מכל הלב אתם מוזמנים להגיב או לפנות אלי בכל נושא שמעניין אתכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *