עיצוב אתרים בהתאמה אישית, אפיון עיצובי אישית ובידול מהמתחרים

עיצוב אתרים בהתאמה אישית

בשנים האחרונות, נדמה כי לא משנה לאן נפנה את מבטינו, כנראה נמצא תחרותיות גבוהה בכל ענף, תחום או נישה עסקית.עיצוב אתרים בהתאמה אישית מאפשר לנו לשמור על בידול מהמתחרים, תוך שאנחנו מספקים לגולשי האתר שלנו חוויית משתמש נכונה.

מהי חווית משתמש נכונה באתר? בואו נדבר על זה ועל איך היא קשורה לנושא של WEB DESIGN. 

כיום, אנחנו כולנו כבר צרכנים הרבה יותר חכמים מאשר היינו פעם. כשאנחנו רוכשים אונליין וגם סתם כשאנחנו מסיירים באינטרנט, אנחנו נחשפים למאות וגם לאלפים של מסרים פרסומיים שונים, חלקם איכותיים וממגנטים וחלקם פחות. אם כבר איזושהי פרסומת גרמה לנו להקליק עליה ולהיכנס לאתר היצרן או היבואן של השירות ו\או המוצר שאנו מתעניינים בהם, כדאי מאוד שאתר האינטרנט עצמו יגרום לגולש להישאר בו.

במקרים בהם ישנו עיצוב אתר שלוקה בחסר, בדרך כלל הצרכן יבצע נטישה מהירה של האתר ובכלל לא יגיע לשלב בו הוא אמור לרכוש מוצרים או שירות, להשאיר פרטים או ליצור קשר. בשל זאת, חשוב לציין כי עיצוב אתרים נכון עשוי להוביל להגברה ניכרת במכירות האתר, בטראפיק (תנועת הגולשים אל האתר שלנו) ועוד. זכרו, לעיתים, כל מה שמבדיל בין נטישת הלקוח מהאתר לבין עסקת מכירה, זה עיצוב אתרים ממגנט. 

מה כולל עיצוב אתרים בהתאמה אישית?

ווב דיזיין (אפיון עיצובי) או אפיון עיצוב של האתר שלכם חייב תמיד לכלול מבט עמוק אל התחום בו אתם עוסקים. שימו לב, חברת בניית אתרים בתאמה אישית שאינה שמה את הדגש על מחקר התחום שלכם, זו היא חברת בניית אתרים חובבנית שמומלץ להתרחק ממנה. נתקלתם בחברה המעוניינת לעצב עבורכם אתר אינטרנט במהירות הבזק, ללא כל התחשבות בבדיקת המתחרים שלכם, אור אדום, היזהרו!   עיצוב אתרים בהתאמה אישית זה GPR

סטודיו לעיצוב אתרים ובניית אתרים בהתאמה אישית , חייב תמיד לקחת בחשבון את מלאכתם של המתחרים שלכם. במילים אחרות, מחקר מתחרים עשוי להוביל לכך שתלמדו מטעויות שנעשות על בשר אחרים. לא פעם, אנחנו עדים לטעויות שונות המבוצעות על ידי מתחרים בענף, וכך ניתן ללמוד מה עובד ומה לא, אילו סוגי עיצוב אתרים מניבים תוצאות ואילו לא וכדומה. זכרו תמיד, סטודיו לעיצוב אתרי אינטרנט יעשה בדרך כלל עבודה נרחבת יותר מאשר עיצוב אתר רספונסיבי ומעוצב. בזמן שבונים ומעצבים אתרי אינטרנט, תמיד מסתכלים על אתרים של מתחרים, אתרים בתחומים מקבילים ומשיקים ועוד. 

כלל #1 של עיצוב אתרים בהתאמה אישית, עיצוב שעובד הוא עיצוב שמוכר 

אין ספק, כאשר מדברים על מכירות באתר אונליין, חייבים לייחס חשיבות עליונה לכל נושא עיצוב האתר. במקרים מסוימים, עיצוב אתר מסורבל עשוי להוביל לבלבול הגולש ולנטישתו מהאתר מבעוד מועד. במקרים אלו, כמובן ותמיד ניתן לפנות אל סטודיו לעיצוב אתרים המתמחה ב"שיקום" אתרים. כשאנחנו אומרים שיקום אתרים, הכוונה היא לאתרים המאופיינים עיצובית באופן שאינו מניב תוצאות, אך ניתן לעצבם מחדש מבלי להקים אתר חדש לגמרי. 

עיצוב אתרים בהתאמה אישית דברים שחשוב לזכור, לפעמים פשוט אין מנוס וקיים הכרח להקים אתר אינטרנט חדש. במקרים אלו, גם אם אתם מאוד קשורים לאתר האינטרנט הישן שלכם, אולי כדאי להיפרד ממנו לטובת עליית מדרגה. בכל מקרה בו אתם מרגישים שאתר האינטרנט שלכם לוקה בחסר, בכל מקרה קודם כל כדאי להתייעץ עם סטודיו לאפיון אתרי אינטרנט. לאחר שיחת ייעוץ, תוכלו להבין האם מומלץ להקים אתר חדש או לעצב מחדש את הנוכחי. 

בשורה התחתונה, גם אם יש צורך להקים מחדש את אתר האינטרנט של החברה או בית העסק, אל תחששו, מפני שמדובר בהשקעה לטובת עלייה ונסיקה פוטנציאלית. 
GPR עיצוב אתרים בהתאמה אישית – בלוג קידום אתרים ושיווק דיגיטלי

דרגו את המאמר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *