בניית אתרים רספונסיביים, מדוע זה חשוב?

בניית אתרים רספונסיביים

להתאים את האתר באמצעות בניית אתרים רספונסיביים

האם אתם רוצים אתר אינטרנט ידידותי אשר מתאים לכל סוגי המכשירים? ברור שכן, ב2021 כל אתר וזה לא משנה מאיזה מכשיר גולשים בו זה הסטנדרט לבניית אתרים.

באמצעות טכנולוגיית css3 הנראות של בניית אתרי האניטרנט זהה ואחידה

אם ברשותכם אתר מכירות און ליין כלשהוא, ואתם מחפשים בניית אתרים רספונסיביים אך אתם לא מצליחים למכור כפי שאתם מצפים, יש סיכוי שהאתר שלכם פשוט לא רספונסיבי.

GPR עיצוב אתר מותאם בעיצוב רספונסיבי

בניית אתר רספונסיבי על ידי סטודיו מקצועי, עשויה להוביל להגברת המכירות באופן משמעותי, להגברת הטראפיק (תנועת הגולשים באתר) ועוד.

אז מה הם בעצם אתרים רספונסיביים? אתר רספונסיבי הוא אתר שמתאים את עצמו באופן אוטומטי, לא משנה באיזה סוג מכשיר הגולש משתמש. בין אם מדובר בגולש המחזיק באייפד, מכשיר טלפון או מחשב נייד, עיצוב רספונסיבי באתר יתאים את עצמו עבור גלישה מותאמת.

אחת הדוגמאות לאתר רספונסיבי, היא הדוגמה לאתרים שהמבנה שלהם משתנה בהתאם למכשיר בו הגולש משתמש. כשמדברים על מבנה אתר, מדובר בדרך כלל על גדלי הפונטים, על מסגרות שצריכות להיות מותאמות למכשירים שונים, על תכנים ועוד.

עיצוב רספונסיבי
בניית אתרים רספונסיביים

לא פעם, ניתן להיתקל באתרים שמציגים בפנינו חצאי סרטוני וידאו (שמסגרתם קטועה או מוסתרת), חצאי תמונות וחצאי טקסטים. אלו, בדרך כלל, יהיו אתרים שאמנם יהיו מוצגים מעולה על מחשב נייח, אך הם חווים כשלים ותקלות כאשר הם נפתחים בטלפונים ניידים או באייפדים. וככה בונים אתרים שמביאים יותר לידים לעסקים.

מדוע חשוב לבנות אתרים רספונסיבים? 

אנחנו חיים בדור של כאן ועכשיו וככל שנבין את זה מוקדם יותר, כך נוכל לספק לגולשים איכות גלישה אידיאלית. אז איך קשורה מיידיות (INSTANT) לנושא של אתר רספונסיבי? מאוד פשוט, אתרים מסורבלים "זוכים" לנטישה מהירה של הגולשים, בעוד שאתרים המתאימים את עמם בשנייה אחת למכשיר בו הגולש משתמש, הם אתרים שזוכים במכירות מוגברות יותר, בטראפיק (גולשים באתר) שנשאר זמן רב באתר וכדומה. 

בימינו, אנשים לא ממתינים שנייה אחת מיותרת בכדי שאתר מסורבל כלשהוא יואיל בטובו להתאים את עצמו אליהם. ברגע שאתר מסוים מפגין כשלים, רוב האנשים מבינים אוטומטית כי מדובר באתר אינטרנט שלא ניתן לסמוך עליו או על התוכן שהוא מציג לנו.

זה לא אשמת הגולש ש "המכשיר שבו הוא נכנס לאתר שלכם מראה עיצוב שבור ולא מקצועי"
ב GPR נוכל לעזור לכם להתאים את האתר שלכם ברספונסיביות מלאה.


אנו מעצבי אתרים ב 100% תאימות לכל סוגי המכשירים, הדפדפנים ללא קשר לגודל המסך, עם המחשב או המובייל שלכם ישן או חדש.
פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעה משתלמת במיוחד עבור עיצוב ובניית אתר רספונסיבי
בניית אתרים לעסקים

בשורה התחתונה, בניית אתרים רספונסיביים תוביל את הלקוחות והגולשים לבלות זמן רב יותר באתר שלכם. בין אם הלקוחות שלכם גולשים דרך אייפד, מכשיר נייד או מחשב, כדאי לוודא תמיד שהם מקבלים את הגישה הנוחה ביותר אל אתר האינטרנט.

מה זה עיצוב רספונסיבי
מה זה עיצוב רספונסיבי

תמו להם הימים שדפי אינטרנט הציגו חצאים של תכנים חשובים, דאגו לוודא כי אתר האינטרנט שלכם מתאים את עצמו אוטומטית לכל גולש וגולשת, לכל מכשיר ומסך.
מיום ליום חווית המשתמש באתר הופכת משמעותית יותר גם מבחינת מנועי החיפוש וכמובן אנחנו הגולשים.

העתיד בהתאמה אישית – אתרים אוטומטיים 

בשנים האחרונות, יותר ויותר מסתמן כי העתיד יהיה אוטומטי ברובו. כיום, ישנם תהליכי אוטומציה רבים המתבצעים מבלי שהגולשים בכלל מודעים אליהם, מה שהופך את התחום להרבה יותר מעניין ומסקרן. בעתיד, רוב רובם המוחלט של אתרי האינטרנט יהיו אתרים רספונסיביים, היות והעתיד צופן לנו גלישה באינטרנט דרך אמצעים שונים ומגוונים. 

עיצוב אתרים רספונסיבים
עיצוב אתרים רספונסיבים

כיום, ישנן אפילו מערכות המותקנות בבתים, שמספקות את האפשרות לבצע גלישה באינטרנט המוצגת על קירות הבית והמשרד. בזמנים בהם העתיד כבר כאן, כדאי להסתייע בחברות המספקות את השירות הזה של בניית אתרים רספונסיביים.

בהמשך הדרך ובשנים הבאות, זו כבר לא תהיה פריבילגיה, אלא חובה של ממש. חברות המספקות לכם שירות של אוטומציה, אתרים רספונסיביים ועיצוב אתרים, בדרך כלל יוכלו לסייע לכם רבות בכל מה שקשור לנושאים של התאמות אוטומטיות לאתר האינטרנט. זכרו, נגישות גבוהה ואיכותית עשויה להגביר את המכירות ואת קידום האתר באופן ניכר. 

https://seoagency.co.il/web-design/dev-design-prices/
מחירון מקיף ועדכני לשנת 2023
דרגו את המאמר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *